برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ محصولات شما در نمایشگاه بین المللی در مصلی تهران

gigaman

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز

من امسال در نمایشگاه بین المللی قران غرفه گرفتم که از 13 مرداد لغایت 12 شهریور برگزار میشود

دوستانی که علاقه به تبلیغ محصولات خود برای فروش بیشتر و به دست اوردن مشتری های جدید دارند می توانند با تبلیغ محصولات خود بر روی بورشور و یا حتی کاغذ و هر نوع تبلیغ دیگری مثل تبلیغ از طریق کارت یا کاغذ یا کاتالوگ یا بورشور و راه های دیگر دارند میتوانند با تهیه و تکثیر این تبلیغات در تیراژ حداقل 500 تا 1000 و بالاتر ... محصولات خود را از طرق غرفه ما در 30 روز نمایشگاه در سطح وسیع مورد تبلیغ قرار بدهند
.
.
.
تمام تبلیغات به همراه محصولات که اینجانب در نمایشگاه ارائه میکنم به مشتریان عرضه میشود

.
.

- حداقل تعداد بورشور کاغد یا کارت تبلیغاتی 500 عدد

- محصولات در تمام مدت نمایشگاه یعنی به مدت 30 روز بین بازدید کنندگان توزیع میشود

- هزینه 30000 تومان برای تبلیغ در 30 روز

در مورد نوع تبلیغ اشخاص فروشنده ازاد هستند و میتوانند هر نوع تبلیغی را ارائه بدهند
به جز تبلیغی که خلاف شرع اسلام باشد

Quote:
سلام
شما بروشور ما رو میگذارید در غرفه تا ملت بردارند یا اینکه خودتون میدید به ملت یا اینکه همراه محصولات میگذارید و میدید به ملت ؟
مورد آخر اگر باشه شما چه محصولی دارید و چقدر فروش دارید ؟

کلا خودتون چه چیزهایی ارائه میکنید ؟
کجا هستید شما؟
خودمون هم میتونیم بیاییم تو غرفه پیشتون بمونیم؟

1. به همراه محصولات بورشوري كه شما تهيه كرديد را به مشتري ارائه ميكنيم ... اينجوري مشتري چه بخواد چه نخواد بورشور شما را ميگيره و اينكه مورد توجه مشتري قرار بگيره يا نه بستگي به طراحي بورشور و ... داره

2. من در نمايشگاه مستند ... سخنراني دكتر حسن عباسي ... رحيم پور ازغدي ... حجته السلام پناهيان و ... گالري عكس و .... نرم افزار موبايل و .... ارائه ميكنم

3 . کجا هستید شما؟ در قسمت صوتي و تصويري و نرم افزار

4. خير غرفه داران كارتشون توسط حراست صادر ميشه اما ميتونيد بياييد به غرفه سر بزنيد

Last edited:
بالا