برگزیده های پرشین تولز

تجارت و سرمايه گذاري مبالغ زير 50 ميليون تومان

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
سلام به همگی واقعا در این تاپیک ایده خوبی رو معرض عموم گذاشتن برای من ی که در شهری نسبتا کوچک البته1میلیون نفرو داره زندگی میکنم وسرمایه در این حدود حالا کمی اینطف وآنطرف چه پیش نهادی میدید که بالای2 یا 3 تومان در ماه سود دهی داشته باشه؟ ممنونم
اول باید موقعیت شهر و همشریاتون رو خوب بسنجی ه کسی بتونه نیازی از نیازهای مردم رو برآورده کنه در مقابلش درآمد به سمتش سرازیر میشه . پس اول نیازها رو شناسایی کن . بعدش حساب کتاب کن که چه میزان سرمایه داری . و چه تخصصی ؟ آیا میتونی خودت راش بندازی یا نیاز به همکار داری . و خوب برآورد کن که آیا همکاری در اون فعالیت برات میصرفه یا خیر . تو این تاپیک و تاپیک های دیگه ی انجمن پر از ایده است که واقعا میشه ازش یه بانک ایده ساخت . دیگه اجرایی کردن طرح ها بستگی به افراد و نیاز و سرمایه شون داره .

milmili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من یه ملکی دارم 600متر زیر بناداره 12متر برجاده اصلی
7دهنه مغازه و اب وبرق و گاز و غیره:D
قبلا گاراژ(مکانیکی)بود هفت هشتا مکانیک مختلف کار میکردن
الان خالیه
حدود40الی50تومن میتونم جور کنم
به نظرتون چه کاری میشه انجام داد
از ایده cnc و قند خوشم امده
پیشنهاد بهتری هم هستش؟

milmili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من یه اماری گرفتم درمورد cncنمیدونم درسته یانه؟!
میگن یه برنامه هستش که همون کار cnc انجام میده و احتیاج به خرید cnc نیستش
روی کاغذ ابعاد دقیقو میده و با دستگاه برش میشه برید
قیمت Cnc بهم گفتن حدود150میشه
دستگاه برش 8تا30
pvc حدود12تا80تومن
مکنده 1.4تومن
پمپ باد 1.5تومن
که مجموعا چیزی حدود200تومن سرمایه میخواد!!!!!!:blink::wacko:

milmili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی در مورد تلویزیون شهری اطلاعاتی داره؟

f1saeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
من به بیزنس های کوچیک اعتقاد دارم. الان یه فکری تو سرمه ماهی 4-5 تومن خرج در رفته سود داره... یه کارگاه 150 متری میخوام اجاره کنم (10 تومن 1 تومن اجاره) حوالی شهرک صنعتی عباس آباد. 3 تا کارگر میخواد (آدم بیکار دارم که بیاد کار کنه از خداشونه) یه دستگاه قندخوردکنی میخواد که 6 میلیونه... 1 میلیون هم کولر و یخچال و وسایل آسایشی تو کارگاه... روزی 5 تن قند کله میخریم، خرد میکنیم، توی بسته های 10 کیلویی... مشتری دست به نقد هم برای بار هر روز هست (انبار نفت - شوش)... مثلا (مثلا) اگه قند کله رو بخریم کیلو 1450... خرد که بشه حبه بشه میشه کیلویی 1500 ... یعنی کیلویی 200 سوده (مثال زدم... قیمت قند روزانه متغییره)... روی 5 تن یعنی روزی 250 تومن سودشه... میشه ماهی 7.5 میلیون... به کارگرا هم میخوام ماهی 500 بدم (بدون بیمه) + 2% از کل فروش اون ماه... حدود 650 تومن براشون میافته... یه چیزی حدود 4 میلیون هم برای خودم میمونه.
نظر شوما؟
ایده همین کارو به کسی دادم، 6 ماهه زده الان ماهی 3 تومن سود داره، البته اون دستگاهش کوچکتره و روزی 3-4 تن قند خرد میکنه

. الان یه فکری تو سرمه ماهی 4-5 تومن خرج در رفته سود داره

ایا انجام دادید ؟ نتیجه؟

shahoo2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام سیناترا جان
وقت بخیر

آقا این ایده کارگاه قند شکنی بدجوری افتاده تو کلم. چند تا سوال داشتم:

شما که کارگاه زدید سودش خوبه؟
فروش خوبی داره؟ قندها رو دستتون نمی مونه؟
به نظر شما در شهری مثل سنندج میشه همچین کاری کرد؟
چه دستگاهی بخریم و از کجا بخریم؟

خلاصه این که دست مارو هم بگیر:rolleyes:

shahoo2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ما یه کارگاه گرفتیم 140 متر حوالی جاده شهریار. یه دستگاه قندخردکنی هم گرفتیم و یه نیسان هم گرفتیم. قراره کار رو شروع کنیم. سوله ای که گرفتیم فضای خالی زیاد داره کسی چیزی به نظرش میرسه که بشه در کنار قندخردکنی انجام داد؟

سلام سیناترا جان
وقت بخیر

آقا این ایده کارگاه قند شکنی بدجوری افتاده تو کلم. چند تا سوال داشتم:

شما که کارگاه زدید سودش خوبه؟
فروش خوبی داره؟ قندها رو دستتون نمی مونه؟
به نظر شما در شهری مثل سنندج میشه همچین کاری کرد؟
چه دستگاهی بخریم و از کجا بخریم؟

خلاصه این که دست مارو هم بگیر

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
دوستان 2 تا سوال دارم:
با سرمایه حدودا 4~5 تومن تو فضای اینترنت چه کاری میشه انجام داد؟

با سرمایه حدود 25~30 میلیون چه کاری میشه انجام داد که امکان مدیریتش برای یک خانم وجود داشته باشه؟

omidkade

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان اگر کسی پرتال خبری با امکان برنامه نویسی و طراحی اختصاصی نامحدود می خواد چیزی شبیه اقتصاد روز که ماله خودمه
می تونم با یه قیمت خیلی استثنایی براتون بزنم که هیچ جا همچین قیمتی بهتون نمیده . با امکانات نامحدود کسی اگر همین اقتصاد روز که تو امضام هست خواست
زیر 500 هم چون وقت ندارم حاضرم بدم چون کاره اصلیم برنامه نویسی وب هست و اصلا حوصله وب مسترینگ رو ندارم
آدرسش کو تو امضات که نیست برام بفرست گفتی 500؟ سی ام اسش چیه؟

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
کارهای اینترنتی زیادی وجو داره با درامدزایی عالی
ولی غیر اینترنتی خرید باغ تو شماله یه جای خب حدودا تو روستا باشه متری 70ت میوفته بعد خرید ساخت و ساز بشه روش ک یه 30ت میشه یه خونه زد قیمت دوبرابر میشه و راحت فروش میره و تهرانی ها میخرن

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
کارهای اینترنتی زیادی وجو داره با درامدزایی عالی
ولی غیر اینترنتی خرید باغ تو شماله یه جای خب حدودا تو روستا باشه متری 70ت میوفته بعد خرید ساخت و ساز بشه روش ک یه 30ت میشه یه خونه زد قیمت دوبرابر میشه و راحت فروش میره و تهرانی ها میخرن
کجای شمال مد نظرتون هست؟

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
کجای شمال مد نظرتون هست؟
بهترینش تو روستا های بابل و ساری هست
چون مد نظر تهرانی هاست بخصوص بابل بخش جاده گنج افروز
زمین ارزشی نداره اونجا قیمت خوبه حدودا متری 30 تا 80 هزارتومنه ولی رو هوا فروش میره ساخت و ساز شه
تهرانی ها خب میخرن

masood.am

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به همه دوستان
بنده یک تحلیل گر بازار سرمایه (بورس اوراق-آتی سکه-فارکس) هستم تحلیل هام نسبتا عالی هستند تا الان بصورت مجانی در اختیار عموم قرار می دادم الان می خواهم بصورت مشارکتی سایتی برای فروش تحلیل و مشاوره و اموزش بورس اوراق راه اندازی کنم آیا کسی هست که تو این زمینه مایل باشه کار بکنه؟؟
توضیحات
1- مسئله هزینه راه اندازی وبسایت نیست بلکه بیشتر نیاز به اینه که طراح سایت خودش را هم ملزم به سود اوری ،پیگیری و نو اوری در سایت بکنه و مشارکت سازنده داشته باشه لذا مسئله شراکت است یعنی بهترین کار را برای خودش انجام بده و درامدش از سایت باشه نه دستمزد پرداختی
2- از اونجا که مشغله کاری اجازه نمی ده زیاد به این صفحه سر بزنم
ایمیل:[email protected]
تلفن:09213325953
در صورت تماس بگید از کجا شماره را برداشتید

abdi1148

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام به همه دوستان
بنده یک تحلیل گر بازار سرمایه (بورس اوراق-آتی سکه-فارکس) هستم تحلیل هام نسبتا عالی هستند تا الان بصورت مجانی در اختیار عموم قرار می دادم الان می خواهم بصورت مشارکتی سایتی برای فروش تحلیل و مشاوره و اموزش بورس اوراق راه اندازی کنم آیا کسی هست که تو این زمینه مایل باشه کار بکنه؟؟
توضیحات
1- مسئله هزینه راه اندازی وبسایت نیست بلکه بیشتر نیاز به اینه که طراح سایت خودش را هم ملزم به سود اوری ،پیگیری و نو اوری در سایت بکنه و مشارکت سازنده داشته باشه لذا مسئله شراکت است یعنی بهترین کار را برای خودش انجام بده و درامدش از سایت باشه نه دستمزد پرداختی
دو سه تا سیگنال برا هفته جاری بده. اگه درست بود در خدمتیم
1- روند حرکتی شاخص کل
2- سیگنال گروه سیمانی و خودرویی
3- دو سه سیگنال خرید با حد ضرر و مقاومت و حمایت نماد
[email protected]

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
با سلام به همه دوستان
توضیحات
آقا مسعود شما همون مسعود خان ست ستی ؟ اگه اره واقعا کارتون درسته من بعضی موقع تحلیل های شما رو اونجا می خونم .واقعا کارتون درسته . من خودم علاقه زیادی به بورس و این چیز ها دارم ولی یه مدت هر کاری کردم یاد نگرفتیم . خیلی دوس دارم بیام تو این کار ولی اطلاعاتی ندارم و البته سرمایش رو . خلاصه اگه سایتی چیزی راه انداختی خوشحال میشم کاری ازش هم به ما بدی . حداقلش اینه که در کنار شما یه کم یاد بگریم .

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
بازی انلاین با هزینه بین 18 الی 50 میلیون تومن میشه بازی انلاین عالی راه انداخت الانم ک بازار کار دست بازی انلاین و شغلهایی ک با تعداد بالایی از کاربرا در ارتباطه
درمورد بازی انلاین و دارمدهای میلیونی بین 15 تا 300 میل در ماه و.... هم شنیدید یا اون خروج ارز 6 میلیارد در سال معروف ک پستهاش تو نت هست و....

شرکت جدید بنده هم تازه تاسیس شده و دوشنبه افتتحایه هست و از دوشنبه سفارش میگیریم برا طراحی بازی

بالا