منتخب بازارچه

تخفیف ثبت نام کلاس زبان برای همشهری های قمی و خانواده هاشون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
سلام به همشهری های عزیزم . من مدیریت ای تی آموزشگاه گام برتر هستم ( هاشمی )

گفتم برای همشهری هام یه کاری کنم و این اومد تو ذهنم که 10 درصد تخفیف ثبت نام تمامی دوره های آموزشگاه رو برای قمی های پرشین تولز در نظر بگیرم . البته این تخفیف شامل حال خانواده های محترمتونم میشه :)

تشریف که آوردید بگید از طرف آقای هاشمی هستیم حله ;) من امروز هماهنگ میکنم که هرکی اسم منو آورد 10 درصد تخفیف بگیره .

آدرس آموزشگاه : خیابان صفائیه , بالاتر از کوچه 25 , جنب بانک تجارت , آموزشگاه گام برتر

آموزشگاه زبان های خارجی گام برتر

Mahdi-MA

Registered User
امتیاز - 100%
32   0   0
کوچیکتم مهدی عزیزززززززززززززززز . مهدی به تو تخفیف ویژه میگم بدن :) بلخره پرچم قمی ها بالاست دیگه . اونم یه گل پسر مثل مهدی عزیز :)
سَروری حسین جون ، خیلی دوست دارم ربان انگلیسیمو تقویت کنم اما متاسفانه هِمَتِشو ندارم.

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
سَروری حسین جون ، خیلی دوست دارم ربان انگلیسیمو تقویت کنم اما متاسفانه هِمَتِشو ندارم.
یه یا علی بگو و شروع کن مهدی جان . منم مثل تو خیلی دست دست کردم وگرنه الان استاد بودم اینجا :) اولش سخته اما یه ترم که بیای برات شیرین میشه .

smpd

Registered User
امتیاز - 100%
74   0   0
تدریس خصوصی هم دارن که استاد خانم باشه !؟ یه قیمت لطفا بده همشهری

Mahdi-MA

Registered User
امتیاز - 100%
32   0   0
یه یا علی بگو و شروع کن مهدی جان . منم مثل تو خیلی دست دست کردم وگرنه الان استاد بودم اینجا :) اولش سخته اما یه ترم که بیای برات شیرین میشه .
اتفاقاً استعداد خوبی هم دارم توی این زمینه اما علاقه ندارم !
امیدوارم همیشه موفق باشید.

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
تدریس خصوصی هم دارن که استاد خانم باشه !؟ یه قیمت لطفا بده همشهری
بله داداش گلم اساتید خانم خوبی هم هست تو آموزش گاه . بستگی به سطح و دوره های که میخواید داره . پیشنهاد میکنم تشریف بیارید و از نزدی با استاد صحبت کنید . قیمت هامون کمتر از آموزشگاه های دیگه هست :)

smpd

Registered User
امتیاز - 100%
74   0   0
بله داداش گلم اساتید خانم خوبی هم هست تو آموزش گاه . بستگی به سطح و دوره های که میخواید داره . پیشنهاد میکنم تشریف بیارید و از نزدی با استاد صحبت کنید . قیمت هامون کمتر از آموزشگاه های دیگه هست :)
خوب شما به حدود قیمت بده . خدمت هم میرسیم

Mohammad.Kh

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
سلام به همشهری های عزیز
داداش من میخام کلاس فرانسه برم. اونجا داره؟
راستی جهاددانشگاهی چجوریه؟

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
سلام به همشهری های عزیز
داداش من میخام کلاس فرانسه برم. اونجا داره؟
راستی جهاددانشگاهی چجوریه؟
فرانسه نداریم در حال حاظر . ژاپنی داریم که در استان قم برای اولین بار داره تدریس میشه . میتونید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید و شرایط رو بپرسید .

7840441-3

Mohammad.Kh

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
فرانسه نداریم در حال حاظر . ژاپنی داریم که در استان قم برای اولین بار داره تدریس میشه . میتونید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید و شرایط رو بپرسید .

7840441-3
اطلاع دارید جهاددانشگاهی چجور موسسه ایه؟ اساتیدش؟ سیستمش؟

4058423

Registered User
امتیاز - 100%
64   0   0
اطلاع دارید جهاددانشگاهی چجور موسسه ایه؟ اساتیدش؟ سیستمش؟
والا من هرچی بگم شاید دوستان بگن تخریب میکنم و ... اما رو حساب چندین سالی که با اکثر آموزشگاه های قم کار کردم بگم که جهاد سال های اولش خوب بود اما الان خوب کار نیمکنه . انگار دیگه شکمش سیر شده و دوره های ضعیف تر از قبل شدن .

Mohammad.Kh

Registered User
امتیاز - 100%
5   0   0
والا من هرچی بگم شاید دوستان بگن تخریب میکنم و ... اما رو حساب چندین سالی که با اکثر آموزشگاه های قم کار کردم بگم که جهاد سال های اولش خوب بود اما الان خوب کار نیمکنه . انگار دیگه شکمش سیر شده و دوره های ضعیف تر از قبل شدن .
من چون میخام دقیق انتخاب کنم میگما. چون تازه اومدم قم اطلاع ندارم.
از چه نظر ضعیف شده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا