برگزیده های پرشین تولز

ترکیب مورد علاقه شما برای تیم فوتبال در جام جهانی

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از roje_aria79 :
درمورد روژه میلا چی میگی فکر کنم هنوز گلی که به دوازه آرژانتین زد یادت نرفته با اون پرش بلندی که حدود 2 متر بود.اونم 40ساله بود ولی جدا از همه این حرفها شما در حال حاظر یک مهاجم کاملا فیزیکی و قد بلند و قدرت سرزنی در حد دایی توی ایران معرفی کن.
البته من گفتم بهترین بازیکن باید بازی کنه شاید اون موقع دایی دیگه به درد تیم ملی نخوره.

آقا ببخشيد، اين گفته ي شما مال چند وقت پيشه، ولي تا اونجايي كه من يادمه گلي كه كامرون در بازي اول جام جهاني نود ايتاليا زد و اون بازي رو يك هيچ برد به اسم "فرانسوا اومام بي ايك" به ثمر رسيده بود!
اما روژه ميلا كه اون سال 38 ساله بود اگر اشتباه نكنم دو گل به كلمبيا زد كه دروازه بانش رنه هيگو ايتا بود!
با عرض معذرت!:D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ببخشید خیلی عذر میخوام:D در تایید حرفهای دوستمون roje_aria79
روژه میلا به غیر از اون گل مقابل کلمبیا ، به پیتر شیلتون و انگلیس هم گل زده و این تیم رو تا مرحله حذف از جام 90 پیش برد.بهترین بازیکن کامرون تو ایتالیای 90 همین میلا با 38 سال سن بود!

با 42 سال سن! در جام جهانی 94 هم بازی کرد...به روسیه هم گل زد:happy:

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
تركيب مورد علاقه ي من:
ابراهيم ميرزاپور (وحيد طالب لو)
مهدي مهدوي كيا - يحيي گل محمدي - سهراب بختياري زاده - پيروز قرباني -
جواد كاظميان - علي كريمي - جواد نكونام - فريدون زندي (ميثم منيعي)
علي دايي (رضا عنايتي) - وحيد هاشميان
ضمنا علي دايي حتما بايد باشه به دلايل مختلف! (باشه براي يه وقت ديگه)
اما فكر نمي كنم فيكس بازي كردنش چندان درست باشه!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
در مورد علي دايي بحث هاي زيادي شده، كه به نظرم حيلي هاش واقعا تند رويه
به نظر من مهم ترين اشتباهي كه علي دايي مرتكب شده اينه كه خيلي مردم دار نيست و كلا آدم متواضع و خوش اخلاقي نبوده (نه اينكه بد اخلاق بوده باشه) اما خوب كه نگاه مي كنيم مي بينيم بيش از نود درصد انتقادهايي كه به علي دايي مي شه به كاراكتر و نوع رفتارهاي اون بر مي گرده و الا بحث سن و سال و اين حرف ها بهانه س. اگه شتباه نكرده باشم فرشاد پيوس هم تا حدود 35 - 36 سالگي در تيم ملي بازي كرد ولي مردم هرگز چنين قضاوت هايي در موردش نكردن.
علي دايي هم تا الان روابط حسنه اي با بزرگان و پيشكسوتان فوتبال نداشته و ماجراي او با علي پروين نيز از ياد مردم پر احساس! ما نرفته و يك سري مسايل ديگه كه بماند...
اما من قويا معتقدم او بايد در تركيب تيم ملي ايران در آلمان بازي كنه و رهبري تيم ما رو به عهده بگيره! :happy:

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من زیاد مهم نیست که یک فوتبالیست مردم دار باشه یعنی اصلا مهم نیست. چون مستطیل سبز گود زورخانه نیست.یعنی هدف فوتبال این چیزا نیست.

متاسفانه در مورد کاراکتر و شخصیت دایی کسانی نظر میدن که خودشون مروج فرهنگ لمپنیسم در ورزشند ..مثل روزنامه نگارها ...و اینقدر اخبار و اطلاعات غلط به مردم میدن که خیلیها هدفشون فقط شکستن تابوی داییه

در مورد پروین زیاد غلو شده...چون تو اوج فوتبالش هم چیزی ازش ندیدیم.ولی تو قاره آسیا حتی اروپا به دایی احترام میذارن و به نوعی اونو اسطوره آسیا میدونن.

در مورد کنتاکت پروین و دایی همه میدونن ماجرا چیه شما هم بهتر باید بدونین!! درست چند روز بعد از آقای گلی دایی در جهان، پروین تو روزنامه ها به دایی تاخت شاید به خاطر حسادتش بود.آخه میدونید افتخارات پروین در بهترین حالت محدود به آسیا و اون هم در زمان بازیگریش میشه تو دوران مربیگریش هم گلی به سر پیروزی و تیم ملی نزد...علی آقا با روزنامه ها روابط حسنه ای داره... آخه سلطان مردم داره!! ..خوب میدونه چطور به روزنامه ها باج بده.ولی دایی تو روزنامه ها نه تنها مدافعی نداره بلکه تا بخوای دشمن هم داره واسه اینکه احتیاجی به قلم هیچ روزنامه نگاری نداره وبرخلاف پروین و خیلیهای دیگه از هنرش تو مستطیل سبز استفاده میکنه.

پروین مربی مثل بختک روپرسپولیس افتاده بود و تا زمانیکه فرد شجاعی مثل غمخوار نیومده بود حالا حالاها تو پرسپولیس موندنی بود... البته الان آخرین خبرها حاکی از اینه که این آقا در حال بازگشت به پرسپولیس(بخوانید ارث پدریشه) و پروژه بازگشت به عقب هنوز هم در این باشگاه در حال تکراره.اینم بگم پروین همچین تو فوتبال ایران محبوب نیست . کافیه به شعارهایی که طرفداران پرسپولیس در زمان مربیگریش میدادن دقت کنی.چند ماه قبل تو آزادی رو که فراموش نکردی .سال 1994 هم که از خاطر هیچ ایرانی علاقه مند به فوتبال نمیره.

در مورد پیوس هم نظری نمیدم چون در اون حد و اندازه ها نیست که با دایی مقایسه بشه. آمار این آقا( با توجه به تعداد بازیهاش )حدود 23 گله که واسه یک مهاجم خیلی کمه...این پیوس آقای گل!! حتی به اندازه مهدوی کیا هافبک هم گل نزده...امیدوارم نگی پیوس آقا تختیه . مرام و معرفت داره...باید براش گلریزان کرد چون طرفداران پیروزی روز خداحافظیش سنگ تمام گذاشتن!!چون اون زمان فوتبال ایران با فقر مهاجم دست به گریبان بود.پیوس هم بهترین مهاجم اون دوان فوتبال ایران به شمار میومد.یعنی تو لیگ گلزن خوبی به شمار میومد مثل سرخاب – مرفاوی-مومنی – بزیک و خیلیهای دیگه....ولی تو گلزنهای ملی محلی از اعراب نداره!!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
به نقل از bocelli :
به نظر من زیاد مهم نیست که یک فوتبالیست مردم دار باشه یعنی اصلا مهم نیست. چون مستطیل سبز گود زورخانه نیست.یعنی هدف فوتبال این چیزا نیست.

متاسفانه در مورد کاراکتر و شخصیت دایی کسانی نظر میدن که خودشون مروج فرهنگ لمپنیسم در ورزشند ..مثل روزنامه نگارها ...و اینقدر اخبار و اطلاعات غلط به مردم میدن که خیلیها هدفشون فقط شکستن تابوی داییه

در مورد پروین زیاد غلو شده...چون تو اوج فوتبالش هم چیزی ازش ندیدیم.ولی تو قاره آسیا حتی اروپا به دایی احترام میذارن و به نوعی اونو اسطوره آسیا میدونن.

در مورد کنتاکت پروین و دایی همه میدونن ماجرا چیه شما هم بهتر باید بدونین!! درست چند روز بعد از آقای گلی دایی در جهان، پروین تو روزنامه ها به دایی تاخت شاید به خاطر حسادتش بود.آخه میدونید افتخارات پروین در بهترین حالت محدود به آسیا و اون هم در زمان بازیگریش میشه تو دوران مربیگریش هم گلی به سر پیروزی و تیم ملی نزد...علی آقا با روزنامه ها روابط حسنه ای داره... آخه سلطان مردم داره!! ..خوب میدونه چطور به روزنامه ها باج بده.ولی دایی تو روزنامه ها نه تنها مدافعی نداره بلکه تا بخوای دشمن هم داره واسه اینکه احتیاجی به قلم هیچ روزنامه نگاری نداره وبرخلاف پروین و خیلیهای دیگه از هنرش تو مستطیل سبز استفاده میکنه.

پروین مربی مثل بختک روپرسپولیس افتاده بود و تا زمانیکه فرد شجاعی مثل غمخوار نیومده بود حالا حالاها تو پرسپولیس موندنی بود... البته الان آخرین خبرها حاکی از اینه که این آقا در حال بازگشت به پرسپولیس(بخوانید ارث پدریشه) و پروژه بازگشت به عقب هنوز هم در این باشگاه در حال تکراره.اینم بگم پروین همچین تو فوتبال ایران محبوب نیست . کافیه به شعارهایی که طرفداران پرسپولیس در زمان مربیگریش میدادن دقت کنی.چند ماه قبل تو آزادی رو که فراموش نکردی .سال 1994 هم که از خاطر هیچ ایرانی علاقه مند به فوتبال نمیره.

در مورد پیوس هم نظری نمیدم چون در اون حد و اندازه ها نیست که با دایی مقایسه بشه. آمار این آقا( با توجه به تعداد بازیهاش )حدود 23 گله که واسه یک مهاجم خیلی کمه...این پیوس آقای گل!! حتی به اندازه مهدوی کیا هافبک هم گل نزده...امیدوارم نگی پیوس آقا تختیه . مرام و معرفت داره...باید براش گلریزان کرد چون طرفداران پیروزی روز خداحافظیش سنگ تمام گذاشتن!!چون اون زمان فوتبال ایران با فقر مهاجم دست به گریبان بود.پیوس هم بهترین مهاجم اون دوان فوتبال ایران به شمار میومد.یعنی تو لیگ گلزن خوبی به شمار میومد مثل سرخاب – مرفاوی-مومنی – بزیک و خیلیهای دیگه....ولی تو گلزنهای ملی محلی از اعراب نداره!!

عزيز جون، چرا انقدر تند مي ري؟! پياده شو با هم بريم! :D
به عرض برسونم كه من با برخي از فرمايشات شما موافقم و لي با مواردي هم خير.
1.من بحث مردم داري يك فوتباليست ملي رو با توجه به وضعيت موجود مملكت خودمون گفتم (به درست يا غلط اون هم كاري ندارم)، اما ربط اين موضوع رو با گود زورخانه متوجه نشدم!
2. در مورد اين كه كساني در مورد دايي نظر مي دن كه مروج فرهنگ لمپنيسم هستن تا حدودي با شما موافقم چون منم بسياري از نشريات ورزشي رو خونده م و با نوع نظريات و و مقالات اونا آشنا هستم. :happy:
3.اظهار نظر شما در مورد علي پروين اصلا منصفانه نيست. :eek: (البته قبلا بايد يادآوري كنم كه من هرگز از اون پرسپوليسي هاي دو آتيشه نبوده و نيستم و فقط يه علاقه مند معمولي فوتبال هستم كه تا حدودي مسايل فوتبالي رو خوب پيگيري كرده ،اما مطمئن باشيد همون طرفداران دو آتيشه با اين جور اظهار نظرها شما رو ول نخواهند كرد و به احتمال زياد جواب هاي حتي دندان شكني هم به فرمايشات شما خواهند داشت! )
4. شما چرا براي دفاع از علي دايي، علي پروين رو مي كوبي؟! اين چه روش استدلال كردنه؟ :eek: مطمئن باشيد طرفداران علي پروين هم (يادتون باشه كه من طرفدار صرف علي پروين نيستم) مي تونن بگن شما در حدي نيستي كه بخواي علي پروين رو زير سوال ببري!
5. شما بر چه اساسي گفتيد علي پروين افتخاراتش فقط تو آسياست؟؟ مگه كاپيتان تيم ملي در جام جهاني 78 علي پروين نبود؟ (شما ممكنه - به درستي - بگيد افتخارات بين المللي دايي رو كسي در ايران نداشته، اما اين دليل نمي شه كه بخواي به سادگي افتخارات علي پروين رو هم زير سوال ببري)
6. ماجراي كنتاكت علي پروين و علي دايي هم به من مربوط نيست كه چرا به وجود اومد، من ففط گفتم علي دايي مي تونست به دليل احترام به يك بزرگتر و يك پيشكسوت (كه البته علي پروين حق هم به گردنش داشته و اونو به تيم ملي دعوت كرده و مربي او هم بوده) نگذاره كه اين دلخوري پيش بياد و ادب حكم مي كرد كه كوتاه مي يومد. :)
7. شما در ابتداي پست تون گفتيد فرهنگ لمپنيسم در مطبوعات ما هست، اما در ادامه عبارت هايي در مورد علي پروين به كار برديد (مثل بختك رو پرسپوليس افتاده و ...) كه نشون خودتون هم عملا همين روش رو به كار مي بريد!:eek:
ضمنا به نظر شما علي پروين چون پارسال نتونست تو ليگ موفق بشه يا سال 94 (كه بيشترين تقصير رو در خذف ايران ضعف مفرط دروازه بان ايران در اون سال يعني غلامپور داشت) محبوبيتي در ايران نداره؟؟! :eek:
8. قضيه ي پيوس: من كي پيوس رو با علي دايي مقايسه كردم كه شما زود ياز اخساساتي شديد و گفتيد اين بابا در حد علي دايي نيست!! اتفاقا اگه دقت مي كردي حرف من در تاييد علي دايي بود، از اين جهت كه گفتم غالب انتقادهاي مردم به او منصفانه نيست و پيوس هم تا حدود 35 سالگي بازي كرد ولي انقدر سن و سال اونو تو سرش نزدن! :happy:
9. اين حرف ها رو گفتم براي اين كه بگم منم با علي دايي از نظر فني كاملا موافقم و حضور اونو در تيم ملي كنوني كاملا مفيد و بلكه ضروري مي دونم، :) اما اين درست نيست كه براي تاييد يه نفر ديگراني كه اونها هم شاستگي هايي دارن رو تخطئه كنيم و تضعيف شون بكنيم.
در نهايت باز هم مي گم كه من صرفا يه علاقه مند معمولي فوتبالي هستم و هيچ گرايش شديدي نه به قرمز و نه به آبي نداشته و نخواهم داشت! (خيالتون راحت!) ;) ;)

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
يادمه قبل از جام جهاني توي همين تاپيك اومدم و از ضعفهاي برانكو و دروازه بان تيم ملي و نصرتي ونبردن بازيكنان خوب صحبت كردم ولي متاسفانه چنان دوستان بير حمانه به من تاختند .
اونروز تمام دوستان ميگفتند كه برانكو بهترين گزينست و اين بازيكنان هم بهترين و اونهايي را هم كه نبرديم در حد تيم ملي نيستند.حالا عملا تيم ملي يك دفاع چپ تخصصي نداره .دوازه بان اول افتضاحه و معلوم نيست دروازبانهاي بعدي كه تا حالا محك نخوردند در چه حدي هستند. اوضاع تاكتيكي تيم افتضاحه روحيه افتضاحه.
اون روزها دادكان با غرور تمام در برابر تمام ملت مي ايستاد و عملا ميگفت كه شما هيچي حاليتون نيست و من ميدونم كه چي خوبه و لي حالا دادكان كجاست كه جواب بده؟
برانكو هرچقدر كه ضعف در وازه بان و دفاعش خصوصا نصرتي را ميديد هيچ كاري نمي كرد و همين حالا هم كاري نخواهد كرد.
از مهاجمان كه نگو ...
بدتر از همه شيوه ضعيف تاكتيكي تيم كه براي همه مثل روز روشنه....
براي اينكه گند تيم معلوم نشه يك بازي تداركاتي قوي نكردند.حتي باتيمهاي مشابه هم گروهمون(به نظر شما بوسني يا كرواسي شبيه كدوم تيم همگروه ما بازي ميكردند)
خلاصه غرور و نفهمي رييس فدراسيون و مربي تيم ملي امروز دل تمام ايرانيان را خون كرده .نمي دونم حالا كي جوابگوي ماست.فكر ميكنم ديگه مردم خسته شدن از اينكه هيچكسي جرات گفتن حقايق را نداره و اينكه خسته شدن از اينكه تيم ما براي تجربه اندوزي به جام جهاني اومده.
كي به داد اين ملت ميرسه؟

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
دروازه بان ::: طالبلو
دفاع :::: هركي
وسط:::: هركي
خط همله ::::: وحيد هاشميان-جواد نكونام-ستار زارع
____
از همه مهم تر اينكه علي دائي بازي نكنه!!!!

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
بهتره تا كارشناس بزرگ فوتبال جناب بوچلي حظور دارند ما صحبت نكنيم وگرنه مثل فدراسيون كه مردم را به نفهمي محكوم كردند عالي جناب بوچلي هم ما را به نفهمي متحم ميكنند.(جالبه كه آواتارشون هم عكس برانكوه)

بالا