برگزیده های پرشین تولز

تزريق مرگ آور، روش جديد اعدام در چین

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
راستی بعید میدونم که احکام اعدام تا سی سال آینده (سی سال اغراق نیست) توی ایران تغییر چندانی بکنه. دلیلش هم میگم.
چون توی یه مورد مساله س ک س ی که دادگاه یه خورده اومد حکم رو تخفیف بده. خیلی ها اعتراض کردن. تازه خیلی از قاضی ها هم به هیچ عنوان حاظر نیستن روی اعدام ها تخفیف بدن. و میدونید که طبق قانون اسلام توی کشور اسلامی هیچ شخصیتی حق نداره به قاضی دستور بده و هر قاضی توی دادگاه مجاز به اعمال تمام احکام اسلامیه!!!
البته این قانون الان دیگه همه جای دنیا اعمال میشه.

آخرین مرد مقاوم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اعدام به هر شکل ممکن محکوم است.
به امید حذف این قانون از قوانین اندک کشورهای باقیمانده.

فرض کن چند تا از این گره گورای فاسد به صورت دسته جمعی مثلان 10 نفره بریزن سر محارم نزدیکت و اونو به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز جنسی قرار بدن و بعدش هم ازش فیلم بگیرن و توی اینترنت و کوچه و مکحله پخشش کنند اونوقت برای مجازات اونا به کمتر از اعدام راضی میشی یا نه

اعدام در یک حکومت حق و کسی هم که میگه اعدام یک جنایت است بیخود گفته و باید خودش هم در شرایط برابر مبا خانواده قربانیان قرار بگیره اونوقت بیاد و نظر بده

دولت و مسئولین حکومت باید اینگونه اعدامها راب یشتر در ملا عام بدذارن تا عبرت دیگران بشود تا کمتر کسی جرات غلط کردن بکند و بخواهد برای آسایش و امنتی را به خطر بیندازد مرد یا زن هیج فقی هم با هم ندارند چطور برای دیگر مسائل میگن برابری حقوق زن و مرد ولی برای ادام که میشود نه زنو اعدامش نکنید زن مفسده باید ریشه کن بشه تا جامع در آسایش باشد

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
فرض کن چند تا از این گره گورای فاسد به صورت دسته جمعی مثلان 10 نفره بریزن سر محارم نزدیکت و اونو به طرز وحشیانه ای مورد تجاوز جنسی قرار بدن و بعدش هم ازش فیلم بگیرن و توی اینترنت و کوچه و مکحله پخشش کنند اونوقت برای مجازات اونا به کمتر از اعدام راضی میشی یا نه

اعدام در یک حکومت حق و کسی هم که میگه اعدام یک جنایت است بیخود گفته و باید خودش هم در شرایط برابر مبا خانواده قربانیان قرار بگیره اونوقت بیاد و نظر بده

دولت و مسئولین حکومت باید اینگونه اعدامها راب یشتر در ملا عام بدذارن تا عبرت دیگران بشود تا کمتر کسی جرات غلط کردن بکند و بخواهد برای آسایش و امنتی را به خطر بیندازد مرد یا زن هیج فقی هم با هم ندارند چطور برای دیگر مسائل میگن برابری حقوق زن و مرد ولی برای ادام که میشود نه زنو اعدامش نکنید زن مفسده باید ریشه کن بشه تا جامع در آسایش باشد
متاسفانه دوستان ارزشی برای بحث و موضوع قائل نیستند و سعی در به کرسی نشاندن حرفهای خود به هر شکل ممکن هستند.
ذهنیت منفی و محدود بعضی ها فقط در تجاوز و تهیه فیلم های غیر اخلاقی خلاصه میشود.
صحبت ما بر حق حیات انسانهاست و این حق را شما نمیتوانید از یک انسان بگیرید حال چه قاتل باشید یا مجری قانون
مسئله دیگری که پیش می آید صلاحیت مجری قانون است که دوست عزیز reza_badkonaki به آن اشاره کرد.
آیا مجری قانون(دولت) صلاحیت رسیدگی به جرایم(به قول همان دولت) یک زندانی سیاسی را دارد ؟
مثال قابل لمسی برای شهروندان ایرانی بود.
به نظر شما نمیتوان با انگ و پرونده سازی یا حتی رشوه و پارتی بازی حق حیات را از یک انسان گرفت.
همیشه میتوان از قوانین سوءاستفاده کرد پس نباید قوانین این چنینی وجود داشته باشد تا دولتها و شهروندان درجه یک از آن در زمان مورد نیاز سوء استفاده کنند

صدها سال گذشت و قاتلین را اعدام کردند چه شد آیا قتل و تجاوز پایان یافت یا وسعت و شدت و پیشرفت بیشتری پیدا کرد
قاتلین ناموسی را اعدام کردند آیا دیگر به نوامیس کسی تجاوز نمیشود میبینیم که هر روز شدت بیشتری پیدا میکند
قاتلین زنجیره ای اعدام شدند آیا جز پیچیدگی بیشتر این گونه قتلها چیزی نصیبتان شد.
آیا از اعدام در ملاءعام جز رنجش و تاثیرات روانی بر روی مردم نتیجه دیگری یافتید.
احمقانه است که فکر کنیم با اعدام انسانها میتوان جلوی جرم و جنایت را گرفت.
همیشه و همواره پیشگیری بهتر از درمان بوده و هست.
ما باید زمینه های شکل گیری قتل و تجاوز را بررسی کنیم و سعی در حل آن مشکلات کنیم.
زمینه های قتل و تجاوز در خانواده و بعد در جامعه شکل میگیره کسانی هم که علاقمند به اعدام هستند اگر میتوانند جامعه را در اتاق گاز خفه کنند و خانواده را دار بزنند تا عوامل اصلی نابود شود

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام دوست عزیز
تجاوز جنسی و ... رو بزار کنار در ضمن من به اون دوستمون هم گفتم که بحث سر اعدام در ایران نیست بحث سر اصل حکم اعدامه.
سال هاست که از دین هم سوء استفاده شده آیا باید دین رو هم از بین برد؟
از هر چیزی که سوء استفاده میشه باید از بین بردش؟ یعنی اگه یه فرد هم پتانسیل اینو داشته باشه که ازش سوء استفاده بشه باید از بین بردش؟ من که میگم سوء استفاده گر رو از بین ببریم ولی طبق حرف شما ...
خب از نبود اعدام هم میشه سوء استفاده کرد نمیشه؟
از یه گلدون هم میشه سوء استفاده کرد.
به نظر من مخالفین اعدام هیچ دلیل موجهی برای مخالفت با اعدام ندارند. اونها فقط با یه سری شعار به ظاهر زیبا میخوان حرف خودشون رو به کرسی بنشونن.
اعدامی هارو مظلوم و گاها پاک تر از مردم عاد نشون میدن :lol:
در ضمن من گفتم شاید درصدی از کسایی که حکمشون اعدام باشه رو بشه با بستر سازی مناسب به انسان معمولی تبدیل کرد. ولی اون ها کاری کردن که حکمشون اعدام بوده! و دیگه این فرصت رو ندارن!
این نظر منه.
اون ها نه فقط برای عبرت گرفتن دیگران بلکه باید به دلیل جرمی که انجام دادن اعدام بشن! منظورمو متوجه شدین؟
در ضمن کجای حکم اعدام وحشیانه هست؟
اگه بخواید بگید مثلا اعدام با صندلی الکتریکی وحشیانه هست ولی با تزریق وحشیانه نیست باید بگم در اشتباهید. کشتن کشتنه. حالا چه با برق سه فاز چه با یه ماده سمی که طرفو بی حس میکنه و بعد بدون درد میکشه.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
سعید حنائی به 16 زن تجاوز و بعد آنها را به قتل رساند آیا او نباید از شلاقها و اعدام چندباره خفاش شب و پخش زنده مراسم اعدام او عبرت میگرفت آیا بیجه نباید از سرنوشت قاتلین و جانیان سراسر دنیا عبرت میگرفت.

متاسفانه موافقان اعدام هیچ دلیل علمی و قابل درکی برای رابطه اعدام و ریشکنی جرم و جنایت نیافته اند و همیشه مخالفان اعدام را به طرفداری از قاتلین و جانیان محکوم میکنند.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سعید حنائی به 16 زن تجاوز و بعد آنها را به قتل رساند آیا او نباید از شلاقها و اعدام چندباره خفاش شب و پخش زنده مراسم اعدام او عبرت میگرفت آیا بیجه نباید از سرنوشت قاتلین و جانیان سراسر دنیا عبرت میگرفت.

متاسفانه موافقان اعدام هیچ دلیل علمی و قابل درکی برای رابطه اعدام و ریشکنی جرم و جنایت نیافته اند و همیشه مخالفان اعدام را به طرفداری از قاتلین و جانیان محکوم میکنند.

:lol: :lol: :lol:

شایدم بیشتر از صد نفر عبرت گرفته باشن! شایدم نگرفته باشن! مگه تمام بحث عبرت دیگرانه؟
اگه اینطور بود تمام اعدام ها در ملاء عام صورت میگرفت ولی اینطور نیست.
دوست عزیز خیلی از اعدام ها انتقامه باور کن قرار نیست از تمام اعدام ها عبرتی گرفته بشه. یعنی لزوما قرار نیست!
حداقل توی اسلام گفتن توی مسیحیت هم گفتن که احکام خیلی هاش انتقامیه. و نابود کردن این عوضی.
شما هم یه بار دیگه نوشته های منو بخونید ببینید کجاش غیر منطقیه.
در ضمن شما دقیقا حرف منو به خودم برگردوندی. شما برای مخالفت با چیزی که وجود داره نیازمند دلیلی یا حداقل نیازمند دلیل بیشتری هستی. همونطور که اگه بخوای مخالف آب شنا کنی هم نیروی بیشتری میخوای. البته مخالف خیلی از آب ها شنا کردن کار غلطی نیست. :rolleyes:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
فرماندار ایالت تگزاس آمریکا با درخواست اتحاديه اروپا برای پایان دادن به اجرای مجازات اعدام در این ايالت مخالفت کرده است.اين درخواست در حالی مطرح شده که روز چهارشنبه قرار است جانی ری کانر ۳۲ ساله، به جرم قتل فروشنده يک مغازه خواربار فروشی در سال ۱۹۹۸ اعدام شود.آقای کانر چهارصدمين مجرمی است که در تگزاس اعدام می شود.اتحاديه اروپا در بيانيه ای که به وسيله رياست پرتغالی آن صادر شد، از اجرای قريب الوقوع حکم اعدام آقای کانر ابراز تاسف کرده و خواستار توقف مجازات اعدام در ايالات متحده شده است.در اين بيانيه از مجازات اعدام به عنوان اقدامی "ظالمانه و غيرانسانی" نام برده شده است.بيانيه اتحاديه اروپا می افزايد: "اتحاديه اروپا از ريک پری، فرماندار تگزاس می خواهد تمام توان اجرايی خود را برای توقف اجرای همه احکام اعدام صادر شده در اين ايالت به کار بندد."اين بيانيه می افزايد: "هيچ مدرکی وجود ندارد که بيانگر موثر بودن حکم اعدام به عنوان يک عامل پيشگيرنده از جرايم خشونت آميز باشد. غيرقابل بازگشت بودن اين مجازات هم باعث می شود تا امکان جبران اشتباهات قضايی که بروزشان در همه **** های حقوقی غيرقابل پيشگيری است، وجود نداشته باشد."بيانيه اتحاديه اروپا همچنين با اشاره به مخالفت اين اتحاديه با به کارگيری مجازات اعدام در همه شرايط، بر اصرار اين سازمان بر لغو اين مجازات در سراسر جهان تاکيد کرده است. اما رابرت بلک از سخنگویان دفتر فرماندار تگزاس در مصاحبه با بی بی سی ضمن رد تقاضای اتحادیه اروپا، اجرای مجازات اعدام در این ایالت را اقدامی عادلانه و مناسب دانست.ايالت تگزاس بيشترين موارد اعدام را در آمريکا دارد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی مجازات اعدام در واشنگتن، از سال ۱۹۷۶ که ديوان عالی ايالات متحده منع اين مجازات را لغو کرد، ۱۰۹۰ مورد اعدام در آمريکا انجام شده که بيشتر از يک سوم موارد مربوط به ايالت تگزاس بوده است.در حال حاضر، مجازات اعدام در ۳۸ ايالت از ۵۰ ايالت آمريکا به اجرا گذاشته می شود ولی اعمال اين مجازات در دادگاه های فدرال و نظامی آمريکا ممنوع است.

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
سال هاست که از دین هم سوء استفاده شده آیا باید دین رو هم از بین برد؟
یکی از چیزهایی که باید از بین برود دین است دوست من چون جز تباهی عقل و نتایج اون جنگ و کشتار و ...به معنای واقعی هیچ نتیجه مثبتی نداشته است
زندگی بدون خدا براستی بهشتی در این جهان خواهد ساخت که هیچ خدایی نمیتواند انرا بسازد

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من ترجیح میدم اعدام بشم تا اینکه حبس ابد توی یه سلول انفرادی که درو دیوارشم با یه پوشش مخصوص نرم کردن که با کوبیدن سرم به درو دیوار نتونم خودمو بکشم. حبس ابد تو اون سلول از اعدام وحشت ناک تره

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
بنده هم با حكم اعدام 100 در 100 موافقم البته اگر در باره يك مجرم صادر و اجرا بشه اون مجرم هم خود اعدام هستش:D

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از چیزهایی که باید از بین برود دین است دوست من چون جز تباهی عقل و نتایج اون جنگ و کشتار و ...به معنای واقعی هیچ نتیجه مثبتی نداشته است
زندگی بدون خدا براستی بهشتی در این جهان خواهد ساخت که هیچ خدایی نمیتواند انرا بسازد

فاتحه تاپيك خونده شد:D:happy::lol::lol:

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درباره پست آخریم مرد مقاوم:

خب حرفت رو تایید میکنم.

به نظر من باید اعدام فقط واسه اونطور ادما باشه. نه واسه تو که از حرص اینکه به ناموست تجاوز شده میری یارو رو میکشی. تورو نباید کاریت داشته باشن.

درکل به عقیده من مرد اگر تو زندگیش کسی رو نکشه مرد نیست. کشتن یک حقه. انسان باید دشمنش رو نابود کنه.

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دقيقا حرف شما درست است . تنها دستاورد شوم دين و آيين هاي مذهبي براي بشريت ترويج خشونت بوده و بس

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
:blink:

پ ن : جالب بود

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همين طور بايد اضافه كنم نژادپرستي و قوم پرستي ايضأ

دريغ كه نمي توان بيش از اين مطلب را گشود . نه فضاي بسته و محدود سنتي و مذهبي جامعه هاي ما اجازه مي دهد و هم ممكن است ابن فروم با خطر مسدود شدن روبرو شود .

همينقدر بنويسم كه عمق فاجعه بسيار بيشتر از اين حرفها هست . جمع كشته شدگان بر اثر بيماري هاي هولناك در طول تاريخ بشريت در مقابل كشته شدگان در جنگ هاي مذهبي و همچنين بر سر اين آرمان هاي پوشالي عدد ناچيزي بيش نيست .

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پيشنهاد مي كنم دوستان در اين زمينه كتاب ارزشمند دكتر شجاع الدين شفا به نام تولدي ديگر را مطالعه نمايند .

براي اطلاعات بيشتر به سايت رسمي ايشان مراجعه نماييد .

sh-shfa.com

بالا