برگزیده های پرشین تولز

تست وایرلس داتک تموم شد!

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Parham.G :
اون صد تومان پیش داتک هست و شارژ ماهیانه رو جداگانه اول هر ماه دریافت میکنن. برای مودم هم دیگه چیزی نمیگیرن همون صد تومنه.
تست من که ۱۲۸ بود.

یعنی چی مگه قرار نبود مودم ها امانی باشه؟ اگر قرار بود پول نقد بزاریم پیششون که امانی نمیشد

قرار بود یا چک بگیرن یا سفته پول ماهیانه هم برای اشتراک

اگر بهتون گفتن بگید همون 300 تومن چک یا سفته رو میزارید برای مودم از رو 100 تومن بر دارند اشتراک ماهیانه رو

حساب کنید از هر نفر 100 تومن نقد پیششونه خوب کاسبی باهاش راه میندازن

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
از امروز عصر هر کاری میکنم سرعت از 15kB بالاتر نمیره در حالیکه قبلا رو 30 تا بود. دوستان میشه یه چک بکنید که برای شما هم اینجوری شده یا فقط برای من بیچاره شیرشو کم کردند. :crying:
مثل اینکه جدی جدی باید بریم پول بدیم! :whistle:

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از sunny4u :
از امروز عصر هر کاری میکنم سرعت از 15kB بالاتر نمیره در حالیکه قبلا رو 30 تا بود. دوستان میشه یه چک بکنید که برای شما هم اینجوری شده یا فقط برای من بیچاره شیرشو کم کردند. :crying:
مثل اینکه جدی جدی باید بریم پول بدیم! :whistle:
امروز اوضاع احوال خیلی خراب بود ، قطع شدن های پی در پی ، پریدن آنتن و ...
البته از اولش سرعت دریافت من بیشتر از 12 نبوده ...

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
برای من هم شده 14-15 قبلا 30 بود کاش همون 30 میموند چرا تغییر دادن باز

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برو بچ وایرلس باز
کسی واسه قیمتها به داتک زنگ نزده ؟

البته نباید ناشکر هم باشیم همین قیمتهاشم خفنه !

ولی ...
:blush:

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
الان دو سه روزی هست که از ظهر تا عصر هی قطع و وصل میشه ولی اینکه پهنای باند رو کم کردند یه حرف دیگست. من کلی دانلود دارم که اینطوری یه قرن دیگه تموم میشه فردا میرم ببینم حرف حسابشون چیه!

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sunny4u :
الان دو سه روزی هست که از ظهر تا عصر هی قطع و وصل میشه ولی اینکه پهنای باند رو کم کردند یه حرف دیگست. من کلی دانلود دارم که اینطوری یه قرن دیگه تموم میشه فردا میرم ببینم حرف حسابشون چیه!

آره منم دیگه الان این 15 شده یه جوریه اینگار dial up شده ببین چی میگن اگر تستش تموم شده خوب زنگ بزنن بگن بعد کم کنن

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از farshin :
آره منم دیگه الان این 15 شده یه جوریه اینگار dial up شده ببین چی میگن اگر تستش تموم شده خوب زنگ بزنن بگن بعد کم کنن
خوب فرشین جان ، یادتونه که من هی منتظر بودم تست تموم بشه ؟!!! شما گفتی اینقدر زنگ نزن ... البته من بخاطر مسایل دیگه تماس می گرفتم (بیشتر برای ساپورت مودم تو لینوکس ) لابلای صحبت هام هم پرس و جو می کردم که کی تست تموم میشه ... حالا که شما داری 15 دریافت می کنی (البته باز بیشتر از من) شاید یه مقدار متوجه بشی که چرا عجله داشتم تا تست تموم بشه تا پلن 2 یا 3 رو سفارش بدم ....

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از FireFly :
خوب فرشین جان ، یادتونه که من هی منتظر بودم تست تموم بشه ؟!!! شما گفتی اینقدر زنگ نزن ... البته من بخاطر مسایل دیگه تماس می گرفتم (بیشتر برای ساپورت مودم تو لینوکس ) لابلای صحبت هام هم پرس و جو می کردم که کی تست تموم میشه ... حالا که شما داری 15 دریافت می کنی (البته باز بیشتر از من) شاید یه مقدار متوجه بشی که چرا عجله داشتم تا تست تموم بشه تا پلن 2 یا 3 رو سفارش بدم ....

من چه میدونستم اینا میخوان باز کم بکنن پهنا باندشو در ضمن من اصلا متوجه نبودم شما میخوای تست تموم شه که سرعت بالاتر بگیری فکرکردم میگی تست زودتر تموم شه که هی قطع و وصل نشه و گفتم تست تموم بشه و نشه این قطع و وصلش هر زمانی ممکنه پیش بیاد

عجب حال گیری کردن من اصلا متوجه نشدم سرعت کم شده تا اینجا رو خوندم

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
این شماره قسمت ساپورتشون که مخصوص این وایرلس جدیداس چنده؟؟ چون من 10 تا شماره دارم هر کودوم مال یه چیز بوده قبلا الان شده یه چیز دیگه خیلی وقته زنگ نزدم بهشون

یه زنگ بزنیم ببینیم چرا اینطوری شد

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فرشین جان من با این شماره ها همیشه تماس می گیرم :
88510008 الی 10

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خواهش میکنم ... پس منتظر نتیجه هستم .. لطفا اعلام کنید...

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
بیچاره شدیم رفت

بهش میگم سرعت کم شده از 30 اومده 15 چطور شد اینطور شد میگه جای مودم رو عوض کنید درست میشه یا پینگ کنید بینه 250-400 باشه خوبه باید سرعت خوب بده میگم عزیز جان پهنای باند اومده پایین من دلتا 9 میگیرم بعد از کلی توضیح که براش دادم فهمیده تسته میگه تست تموم شده زنگ بزنید بخش فروش اگر میخواید سرعت دیگه ای رو بگیرید

میگم گیریم من زنگ نزنم تست هم که تموم شده چرا پس این کانکت میشه میگه چند روز تمدید کردن برای شما حتما

قیمت ها هم همونه ارزون نشده

تونستید شما هم زنگ بزنید ببینید چی میگن چون هر کودومشون یه چیزی میگن ببینیم اگر واقعا تموم شده بریم پولشو بدیم چون با این 128خیلی ستمه

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فرشین جان .. من فردا اول وقت تماس میگیرم ... الان که فایده نداره ..
راستی فکر کنم قسمت پشتیبانی این داتک پدیده ای است برای خودش .. امکان نداره برای یه مشکل ، دو نفر شبیه به هم جواب بدن ... هر کس یه چیزی میگه ...
راستی اینا که دارن ADSL رو متقارن میدن حالا هم که قیمت وایرلس ارزون نشده ، دیگه خیلی بده که وایرلس نامتقارن باشه ... آخه فرض کنیم پلن 2 یا 3 رو هم گرفتیم 64 یا 128 ارسال خیلی کمه ..

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از FireFly :
فرشین جان .. من فردا اول وقت تماس میگیرم ... الان که فایده نداره ..
راستی فکر کنم قسمت پشتیبانی این داتک پدیده ای است برای خودش .. امکان نداره برای یه مشکل ، دو نفر شبیه به هم جواب بدن ... هر کس یه چیزی میگه ...
راستی اینا که دارن ADSL رو متقارن میدن حالا هم که قیمت وایرلس ارزون نشده ، دیگه خیلی بده که وایرلس نامتقارن باشه ... آخه فرض کنیم پلن 2 یا 3 رو هم گرفتیم 64 یا 128 ارسال خیلی کمه ..

فردا اول وقت زنگ زدی یادت نره نتیجه رو اینجا پست کنی که من ببینم زنگ بزنم بگیرم 256 رو یا فعلا دست نگه دارم

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
ما که امروز پول رو دادیم و از دیروز برامون داره حساب میشه. ۱۲۸ گرفتم و سرعت هم ۱۴-۱۵ است. البته دیروز و امروز یک کمی مشکل دارند و قطع و وصل میشه. ولی وقتی وصله سرعت خوبه.

farshin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Parham.G :
ما که امروز پول رو دادیم و از دیروز برامون داره حساب میشه. ۱۲۸ گرفتم و سرعت هم ۱۴-۱۵ است. البته دیروز و امروز یک کمی مشکل دارند و قطع و وصل میشه. ولی وقتی وصله سرعت خوبه.

username password جدید دادن یا همین قبلی ها رو استفاده میکنی؟؟اون وقت با قسمت پشتیبانی صحبت کردی یا فروش برای پولشو اینا؟؟

Helia

Registered User
لایک‌ها
1
من يه سوال در مورد لينك دو تا كامپيوتر دارم. اي پي هاي مربوطه رو به هر دو تا دادم ولي باز هم همديگرو نميشناسند.يا به عبارت بهتر نميتونم روي كامپيوتر دوم اينترنت داشته باشم. در ضمن از مودم wireless
استفاده مي كنم.

بالا