برگزیده های پرشین تولز

تشخیص عکس | فقط فوتبال

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
چون اين بازيكن شايد كمي براي بچه هاي زير 30 سال ناشناس باشه توضيحات بيشتري ميدم. اين بازيكن يكي از بهترينها در پست خودش بود . پنالتي زن قهاري بود و در سمت چپ بازي مي كرد .
در كتاب خاطرات يكي از همبازيانش به خصوصيات اخلاقي و حرفه اي اون اشاره به اين شده كه آدم الوات :lol: و خوشگذروني بوده و در اردوهاي تيم ملي تا ديروقت خارج از اردو بوده ولي در تمرينات مانند يك ساعت سوئيسي تمرين ميكرده و همواره به عنوان اولين بازيكن در سر تمرينات فارغ از شب نشينيهاش حضور پيدا ميكرده و به همين دليل هيچوقت مورد توبيخ مربيانش بخاطر رفتارش قرار نمي گرفت .
اين بازيكن از نگاهي جزو بازيكنان استثنايي حاضر در جامهاي جهاني هست كه دليلش رو بعدا ميگم .
راستي الان هم به عنوان مفسر ورزشي در خدمت تلويزيون كشورش هست .

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
و گلم زده:دی
پل برایتنر..

آفرين بر شما . در پست قبلي گفته بودم اون يك بازيكن استثنايي در جام جهاني هست ، علتش هم اين بوده كه در فينال دو جام جهاني براي تيم ملي آلمان موفق شده گل بزنه .
براي اينكه بيوگرافي از اين بازيكن هم داده باشم در تكميل صحبتهاي قبلي ، ايشون در 2 جام جهاني 1974 و 1982 براي آلمان غربي بازي كرد و در سال 1978 به دليل اختلاف نظر با سران فوتبال آلمان در اين جام بازي نكرد .
همچنين برايتنر در تيم رويايي بايرن مونيخ كه موفق به كسب 3 جام باشگاههاي اروپا شد هم حضور داشت .
شاد و پيروز باشيد

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آفرين بر شما . در پست قبلي گفته بودم اون يك بازيكن استثنايي در جام جهاني هست ، علتش هم اين بوده كه در فينال دو جام جهاني براي تيم ملي آلمان موفق شده گل بزنه .
براي اينكه بيوگرافي از اين بازيكن هم داده باشم در تكميل صحبتهاي قبلي ، ايشون در 2 جام جهاني 1974 و 1982 براي آلمان غربي بازي كرد و در سال 1978 به دليل اختلاف نظر با سران فوتبال آلمان در اين جام بازي نكرد .
همچنين برايتنر در تيم رويايي بايرن مونيخ كه موفق به كسب 3 جام باشگاههاي اروپا شد هم حضور داشت .
شاد و پيروز باشيد

آقا من دوتا سوال با اجازت دارم ... اول اینکه شما با بازیکن های جدید قهرید که همش عکس از بازیکن های جام جهانی 74 و 78 میذارین ؟ من از 94 به بعد توی ذهنم هست ... بازیکن های مشهور او دوره مثل شیفو , والدراما , لالاس , هاگی و دیگران ... دومین سوال اینکه اون عکس آوارت کیه ؟

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
آقا من دوتا سوال با اجازت دارم ... اول اینکه شما با بازیکن های جدید قهرید که همش عکس از بازیکن های جام جهانی 74 و 78 میذارین ؟ من از 94 به بعد توی ذهنم هست ... بازیکن های مشهور او دوره مثل شیفو , والدراما , لالاس , هاگی و دیگران ... دومین سوال اینکه اون عکس آوارت کیه ؟

دقیقا منم همینا رو میخواستم بگم ساسان جان این عکسه خودتی؟؟

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123

خير دوست عزيز من با بازيكنهاي دهه 90 قهر نيستم ولي دوست دارم يادي هم از اسطوره هاي دهه 80 و اواخر 70 كرده باشم . راستي جيانيني يكي از ستاره هاي تيم ايتاليا در 1990 بود ، اينكه شما انقدر جوونيد داره مشكل ايجاد ميكنه ;) دومين سوال هم : مجتبي محرمي

دقیقا منم همینا رو میخواستم بگم ساسان جان این عکسه خودتی؟؟

توماس جان دستت درد نكنه اينو ديگه هر كسي كه چهارتا بازي تيم ملي رو ديده باشه ميشناسه (اين آقاي محرمي تا سال 1996 در تيم ملي بازي مي كرد)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خير دوست عزيز من با بازيكنهاي دهه 90 قهر نيستم ولي دوست دارم يادي هم از اسطوره هاي دهه 80 و اواخر 70 كرده باشم . راستي جيانيني يكي از ستاره هاي تيم ايتاليا در 1990 بود ، اينكه شما انقدر جوونيد داره مشكل ايجاد ميكنه ;) دومين سوال هم : مجتبي محرمي

خب ساسان جان نتیجه ی گذاشتن عکس از اسطوره های قدیمی این میشه که فقط چند نفر میتونن جواب بدن اون هم به خاطر اونکه سنشون بلای 25 ساله ...

پ ن : چرا دوستان فقط عکس از بازیکن میذارن اگه عکس از یه بازی باشه فکر کنم تشخیصش ذهن رو بیشتر درگیر کنه و همینطور تصویر به قول دوستمون amin مخدوش ...

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
عکس بعدی از یه بازیکن جدید ... بازیکنی که پیراهنش سفیده کیه ؟

vy13ti.jpg

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ماله چک نیست؟

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
آخی ... این جیگر دوران بچگی و نوجوونی من چه خیکی شده ... شبیه تشک بادی شده ! ادم دلش می خواد بغلش کنه و فشارش بده :lol::lol::lol:

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
این کیه ؟ بازیکن با سابقه ای توی کشور خودشه ...

1z14ex4.jpg

giba-iran30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
209
آقا اینکه هیچیش معلوم نیست
چرا صورتش رو پوشوندیدن؟

بالا