برگزیده های پرشین تولز

تشکر از زحمات مدیران و همکاران بازنشسته

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سلام

این تاپیک به منزله قدردانی از زحمات مدیرانیه که به هر دلیلی امروز یا در جمع ما نیستن یا با عنوان مدیر بازنشسته به فعالیت میپردازن

بهانه اصلی ایجاد این تاپیک هم بازنشسته شدن 3 تا از مدیران خیلی خوب اینجا بوده که هر کدومشون زحمات زیادی رو برای بخش خودشون و فروم پرشین تولز کشیدن و از امروز به علت گرفتاریهای شخصی دیگه به عنوان مدیر در خدمتشون نخواهیم بود

پیمان عزیز مدیر بخش تاریخ (جاوید ایران)
حامد عزیز مدیر بخش ورزش و بازارچه (hamedsullivan)
دکتر عزیز مدیر بخش پاکت پی سی (king_dani)

امیدوارم که هر جا که هستن موفق باشن و خیلی خوشحال میشیم که هر وقت هم که تونستن باز هم به اینجا سر بزنن..

بنده هم برای به سهم خودم برای این دوستان آرزوی سربلندی در تمام مراحل زندگیشون رو دارم، مخصوصا حامد عزیز و دوست داشتنی که چیز های زیادی ازشون یاد گرفتم و بودن در کنارشون افتخار بزرگی برای من بود...

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8

pany

Registered User
لایک‌ها
19
ممنون برای وقتی که گذاشتین .

------------

متاسفانه با هیچ یک از این عزیزان اشنایی ندارم .

Last edited:

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
درود

باوجودیکه دیری نیست که در این انجمن عضو هستم اما از همان ابتدا شیفتهٔ دانش تاریخی دوست و مدیر گرامی جاوید ایران بودم و اینک بسیار اندوهگینم که خبر کناره گیری ایشان را از سمت مدیریت می‌خوانم. از آنجا که دیری است که دیگر ایشان را در انجمن ندیده‌ام امیدوارم این کناره‌گیری به منزلهٔ کناره‌گیری کامل ایشان از فعالیت در انجمن نبوده و باز هم ما علاقمندان مسایل تاریخی را از دانش خود در این زمینه بهره‌مند سازند. همچنین برایشان آرزوی پیروزی و سربلندی در هر کجا که هستند را دارم.

شوربختانه با دو مدیر گرامی دیگر چندان آشنایی ندارم ولی میدانم که زحمت زیادی برای انجمن کشیده‌اند و برایشان آرزوی پیروزی در کارهایشان را دارم.

سپاس بی‌پایان نثار شما گرامیان و دیگر مدیران زحمتکش انجمن.

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
منم از حمات همه این عزیزان تشکر می کنم امیدوارم هر جا که هستن موفق باشن.

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
دانیال عشقه منه
crying-baby-1.gif
i38mx1_th.gif
6qhac5.gif
bawling1.gif
261caa0.gif

دانیال فقط تو بخش PPC حال نداد به همه، دانیال به شخصه در زندگی شخصی هم به من حال داد
موفق و سلامت باشه همیشه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
پی تی ، جایی بوده که من با فروم آشنا شده ام . پی تی ، خانه من خواهد ماند ، به هزار و یک دلیل. اگر کم سر می زنم ، مشغله بی پایان کاری ست ، وگرنه همه می دانند که چقدر دوستان خوبی اینجا دارم.
از همه دوستانی که ابراز محبت کرده اند هم تشکر می کنم
شاد و پاینده باشید

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
آه، چقدر حيف :(

واقعا اين عزيزان زحمت زيادى‌ براى فروم و بخش هاى تحت مديريتشون کشيدند و هر کدومشون به نوبه ى خودشون شخصيت دوست داشتنى‌ اى بودند و هستند و خواهند بود. ان شالله که در تمام مراحل زندگيتون موفق باشيد و به خواسته هاى خوبتون هم برسيد. به شخصه براى‌ تمامى زحماتى که براى ساختن پى تى کشيديد ازتون ممنون و سپاسگزارم
persianaflower.gif
persiana40.gif

ولى ميگم حالا که بازنشسته شديد، يک وقت پى تى را به امان خدا رها نکنيد برويدها... از من ياد بگيرين، از وقتى‌ بازنشسته شدم هر روز اينجام
biggestgrin.gif

راستى جناب جاويد ايران عزيز و نازنين رو خيلى وقته که زيارتشون نکردم و ازشون بى خبرم و نگران. اميدوارم که حالشون خوب خوب باشه و مشکلى ‌هم براشون پيش نيومده باشه و هيچ وقت هم پيش نياد
persiana39.gif

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
امیدوارم این سه دوست عزیزمون هر جا که هستند در پناه حق ، سلامت ، شاد و سر بلند باشند . یک خسته نباشید میگم خدمت این سه دوست عزیز که کلی زحمت کشیدند و یک عذرخواهی و یک تشکر ویژه از حامد عزیز که در ایام مدیریتشون خیلی بهشون زحمت دادم . با آرزوی موفقیت برای این دوستان عزیز و مدیران عزیزی که پیش از این بازنشسته شده بودند. :)

1408

Registered User
لایک‌ها
57
بالاخره این دنیا در حال گردش روزگاره . و فوروم به خاطر 4 تا مدیر کم کار لنگ نمی مونه
دنیا در حال گذره و گردش طبیعت هم به نوبه خود یکی پس از دیگری می گذره

و این چند تا مدیر جدید هم یه روزی می رن پی کار و زندگی و زن و فرزند و اینقدر خسته و کوفته و درمونده می شن از روزگار که وقت سرخاریدن نداشته باشن و دیگه افسوس می خورن که چرا این رو الکی بن کردیم و به اون تهمت زدیم و هوای رفیقمون رو داشتیم و اینجور مسائل که در دنیای مجازی پسش می آد

تو دنیای مجازی همه مدیرن ولی مدیر واقعی تو دنیای واقعی معلوم می شه

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بالاخره این دنیا در حال گردش روزگاره . و فوروم به خاطر 4 تا مدیر کم کار لنگ نمی مونه
دنیا در حال گذره و گردش طبیعت هم به نوبه خود یکی پس از دیگری می گذره

و این چند تا مدیر جدید هم یه روزی می رن پی کار و زندگی و زن و فرزند و اینقدر خسته و کوفته و درمونده می شن از روزگار که وقت سرخاریدن نداشته باشن و دیگه افسوس می خورن که چرا این رو الکی بن کردیم و به اون تهمت زدیم و هوای رفیقمون رو داشتیم و اینجور مسائل که در دنیای مجازی پسش می آد

تو دنیای مجازی همه مدیرن ولی مدیر واقعی تو دنیای واقعی معلوم می شه

دقیقا" دوست عزیز،
عده ای فکر می کنند که مدیر فروم بودن چه پست و سمت بزرگی است؛در حالیکه زحمت و دردسر بسیاری دارد؛بسیاری از مدیرانی که تقاضای بازنشستگی کرده اند؛همانند دانیال؛به خاطر مدیریت درست زندگی این کار را کرده اند؛کسانی که در زندگی شخصی خود موفقند؛مدیران خوبی هستند؛گاهی اوقات لازم است که به خاطر مدیریت زندگی؛از مدیریت فروم استعفا دهی؛مدیریت فروم سهل است؛ممکن است از سمتی در یک سازمان استعفا دهی؛

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
من هم به نوبه خودم از زحمات این مدیران تشکر میکنم .
اولا از "جاوید ایران" عزیز که درک و آگاهی عمیقی نسبت به محیط پیرامون و گذشته و پیشینیان داشتند .
سپس از "حامد" تشکر میکنم که خیلی برای این فروم زحمت کشید . امیدوارم هر جا هست خوش و خرم باشه .
و سوما هم تشکر ویژه دارم از دکتر هم به خاطر زحماتش در فروم و مدیریت خوبش و هم به خاطر وقتو انرژیی که برای مشاوره میگذاشتند .

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام و درود

عرض خسته نباشید دارم خدمت این عزیزان مخصوصا حامد عزیز و براشون آرزوی سلامتی و موفقیت در هر جا و سمتی که هستن دارم ..

nanoblognoteofappreciation.jpg

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
انقدری که من برخورد داشتم هر سه تا شون بچه های گلی بودند.
همگی تون واقعا خسته نباشید...
من هم مثل خواهر پرشیانا امیدوارم بازنشستگی تون همراه با فعالیت به عنوان کاربر عادی باشه، و یه وقت فکر جدایی از فروم رو نکنید، چون از دست دادن یه دوست مجازی خوب دست کمی از یه دوست توی دنیای واقعی نداره!
cold.gif

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
منم از همه عزیزان به خاطر زحماتشون تشکر می کنم :blush:
چون خودم مدیر سایت های زیادی بوده و هستم می دونم چه کار سختیه.
موفق باشید:D

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
پرشین تولز مدیرای خوبی داره

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
یه سوال : مدیرا بازنشسته میشن یا بازنشسته شون می کنن !؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
دم همشون گرم . از راه دور روی ماهشون رو میبوسم

بالا