برگزیده های پرشین تولز

تصمیم گرفتم بی خیال درس بشم و از دانشگاه انصراف بدم

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,261
درود

دوستان عزیز من بعد دو سال و 4 ترم فقط 2 واحد پاس کردم و 90 درصد کلاسها رو نرفتم دیگه میخوام تمومش کنم و از دانشگاه انصراف بدم و بیخود پول و وقتمو تلف نکنم کلا علاقه ای به درس ندارم

ولی مشکلی که هست اینه که نمیخوام پدر و مادرم از این ماجرا حداقل تا یک سال بویی ببرند چون اصلا در شرایطی نیستم که بخوام سرزنش های اونا رو تحمل کنم

میخوام برم انصراف بدم ولی از این میترسم که به خانواده خبر بدن یا بگن مثلا باید پدرت هم باشه و از این جور چیزا

آیا کسی میدونه اگر بنده بخوام از دانشگاه آزاد انصراف بدم مراحلش به چه شکل هست راحت میتونم انصراف بدم آیا تموم اطلاعات پاک میشه پس فردا فکر نکنند من هنوز دانشجو اونجا هستم و زنگ بزنند بگن آقا بچه شما این ترم ثبت نام نکرده و خلاصه به نظرتون اتفاقی که منجربه خبردار شدنخانواده بشه امکانش هست بیفته ؟

سپاسگذارم

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,736
مگه میشه ؟

4 ترم مشروطی ؟

چطور قبول کردن بمونی ؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
با این وضعیتت، بهترین کاری که میکنی انصرافی از دانشگاهه (به نظر من)
هر موقع، موقعیت و حس و حال درس خوندن رو داشتی دوباره میری پِی درس ...

خانوادت هم دیر یا زود متوجه میشن. خودتو آماده کن ...

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,261
با این وضعیتت، بهترین کاری که میکنی انصرافی از دانشگاهه (به نظر من)
هر موقع، موقعیت و حس و حال درس خوندن رو داشتی دوباره میری پِی درس ...

خانوادت هم دیر یا زود متوجه میشن. خودتو آماده کن ...

دیگه برای من دیر شده من دوست داشتم برم وارد بازار کار بشم ولی پدرم اونقدر ناراحت بود و اونقدر تحقیرم کرد که مجبور شدم برم دانشگاه

اگه دانشگاه خبرشون نکنه میتونم تا آخر سال بهشون نگم

از این میترسم دانشگاه اذیت کنه

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
دوست عزیز ممکنه مدرک تحصیلی برای پول ساختن دیگه به درد نخوره ولی از من میشنوی تا جوون هستی .. هرجوری که شده با تقلب یا ... هرطوری که میتونی .. این لیسانس رو بگیر بعد هر کاری که خواستی بکن .. چون چند سال بعد چوبش رو میخوری .. حداقل اشتغال به تحصیل بمون هرچند که پاس نکنی و پروسه گرفتن مدرک 10 سال طول بکشه ..

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,261
دوست عزیز ممکنه مدرک تحصیلی برای پول ساختن دیگه به درد نخوره ولی از من میشنوی تا جوون هستی .. هرجوری که شده با تقلب یا ... هرطوری که میتونی .. این لیسانس رو بگیر بعد هر کاری که خواستی بکن .. چون چند سال بعد چوبش رو میخوری .. حداقل اشتغال به تحصیل بمون هرچند که پاس نکنی و پروسه گرفتن مدرک 10 سال طول بکشه ..

دوست عزیز ممنون بابت نصیحتتون ولی نمیشه

کسی نمیدونه دانشگاه با خانواده تماس میگیرن یا نه ؟؟

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326

وقتي تخصصي نداري به چه دردي مي خوره؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ببین اول اینکه لا اقل یک مدرکی بگیر فردا بچت زنت اینور اونور نزنن تو سرت بگن هیچی نداری لا اقل یک مدرک چرتی هم بگیر بهت بگن مهندس مهم نیساز کجا و چی.بعدشماگر تو تصمیمت رو گرفتی که انصراف بدی خوب بده به حرف پدر مادرت چیکار داری امروز نفهمن فردا که میفهمن پس چه فرقی برات داره مهم تویی این زندگیه توست پس هرجور میخوای بسازیش بذار پدر مادرت حرف بارت کنن مهم هدف خودته.هرچند پدر مادرت میدونن اگر درس نخونی فردا زن و بچت چه بلایی سرت میارن

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
میخوام برم انصراف بدم ولی از این میترسم که به خانواده خبر بدن یا بگن مثلا باید پدرت هم باشه و از این جور چیزا

مگه دبستانه ؟!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,261
دوستان من تصمیم خودمو رفتم به هر حال همه که نباید درس بخونند از لطف همگی سپاس گذارم

این اختلاف عقاید همیشه بوده یکی میگه درس بخون یکی میگه نخون

در مورد این که میگین آخرش میفهمن بله میفهمن ولی تا آخر سال باید سعی خودمو بکنم یه آپارتمانی چیزی بخرم و بعد بهشون بگم که اینجوری هم کمتر غصه بخورن و هم این که نتونن تحقیرم کنند و سرزنشم کنند بگم دارم کار میکنم و اینم نتیجه اش بگذریم

مگه دبستانه ؟!

چی بگم عزیز می ترسم میخوام مطمئن بشم اگه دانشگاه خبرشون کنه من بدبخت میشم
بیشتر از این میترسم که اطلاعاتم از سیستموشون بعد انصراف پاک نشه و بعد فکر کنند من هنوز دانشجو هستم و تماس بگیرن بگن چرا نمیاد !!!

فکر میکنید امکانش هست ؟

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
pnu هستی ؟

economist

Registered User
لایک‌ها
165
اگه دانشگاه دولتی هستی احتمالش زیاده.اگه آزاد یا پیام نور هستی به کسی اطلاع نمیدن.
​ولی انصراف نده پشیمون میشی

gnu

Registered User
لایک‌ها
87
چی بگم عزیز می ترسم میخوام مطمئن بشم اگه دانشگاه خبرشون کنه من بدبخت میشم
بیشتر از این میترسم که اطلاعاتم از سیستموشون بعد انصراف پاک نشه و بعد فکر کنند من هنوز دانشجو هستم و تماس بگیرن بگن چرا نمیاد !!!

فکر میکنید امکانش هست ؟

نه این کارا مال دبستانه تو دانشگاه از این خبرا نیست

با منی ؟

prince of forex

Registered User
لایک‌ها
2
از من میشنوی با خانوادت رو راست باش

چون برای یه پدر خیلی سخته که به شما هزینه شهریه دانشگاه بده و بعد از 1 سال بفهمه شما دانشگاه نمیرفتی

البته اینو هم بگم که نامه میاد دم در خونتون و به احتمال قوی اون ها هم متوجه میشن که دانش نمیری

اگه میتونی تخصصی کسب کنی بهتره درس رو بزاری کنار چون بعد از 4 سال درس خوندن تازه به اجتماع بزرگ تحصیل کردگان بی کار میپیوندی

economist

Registered User
لایک‌ها
165
ما که تو دیپلم موندیم :D

ترک تحصیلی ذاتی هستیم :lol:
10ed5df8ce3340b92921d8df7f09a513.jpg

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
پسرم من يك بار انصراف دادم از دانشگاه. هيچ زنگي تماسي هم با خونه نميگيرن . نگران نباش.

بالا