برگزیده های پرشین تولز

تعرفه حواله ارزی( وایر ترانسفر)

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

دوستانی که تا حالا حواله ارزی فرستادن یا گرفتن میتونن در مورد تعرفه ها راهنمایی کنن
مورد نظر من بیشتر تعرفه ای هست که بانکهای اروپایی برای وایر ترانسفر به ایران میگیرن حالا نمی دونم درصدیه یا یه مبلغ ثابته ؟
منتظر راهنماییهاتون هستم

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
ثابت نیست بسته به شرایط، تعداد بانکهایی که ازش میگذره و کشورها متفاوت هست.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از atropat :
حدودا چقدر؟ یه مثال بدین
خب من ویر دریافتی داشتم که هزینه ویرش رو 45$-50$ حساب کردن. برای فرستادنش رو تا حالا نداشتم.

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
متشکر. اینا معمولا درصدی حساب میکنن یا یه مقدار ثابته؟ فکر میکنین واسه 400 دلار ارزش داره یا فکر روش غیر بانکی باشم؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از atropat :
متشکر. اینا معمولا درصدی حساب میکنن یا یه مقدار ثابته؟ فکر میکنین واسه 400 دلار ارزش داره یا فکر روش غیر بانکی باشم؟
خواهش میکنم.
نه درصدی نیست، ولی مقدارش هم زیاد ثابت نیست بستگی به طرفی که این کار رو براتون میکنه داره و متغییره. بعضی ها با انصافن و بعضیها...!

اگر شما ارز تون جای امنی هست، هرچه بگذارید بیشتر بشه بهتره. منتها اخیرا بخاطر این انرژی و غیره اوضاع بسیار آشفته شده، من خودم یکی از حواله هام چند وقته که گرفتار شده. فقط خدا آخر عاقبت مارو بخیر کنه اگر رفتیم شورای امنیت...

موفق باشید

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
والا مشکل من هم همینه اگه تحریم بشیم دیگه باید از تجارت الکترونیک خداحافظی کنیم انشا ا... که اینطور نشه یه درامدی هم داریم نیست میشه

خیلی متشکر

بالا