برگزیده های پرشین تولز

تعمير سي دي رام كجا ؟

experience

Guest
لایک‌ها
4
ببخشيد شايد يكمي ... گشادي باشه كه آدم به جاي باز كردن صفحات آگهي روزنامه اينجا دنبال اين چيزها باشه. ولي خواستم اگر كسي تجربه اي داره لطف كنه بگه.
سي دي رام يك بابايي بيش از چند ماه است روي كيس من افتاده و قرار بوده بدم بيرون تعميرش كنند ( سي دي را نمي تواند بخوند يعني اصلا محتويات سي دي را نشان نمي ده ) ولي يك جاي مطمئن سريع پيدا نكردم ( يعني اصلا نگشتم كه پيدا بشه يا نشه :) )
حالا از دوستان اگر كسي يا شركتي آشنا داره به من بگه كه تا اين يارو دوباره سراغ من نيومده درستش بكنم.
مرسي ;)

experience

Guest
لایک‌ها
4
آقا سي دي رام كسي تا حالا خراب نشده ؟!
... خوب اميدوارم كه از اين به بعد هم خراب نشه !!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خب بهترين راهش اينه بدي به همون شركتي كه گارانتيش كرده (حالا چه گارانتيش تموم شده چه نشده) بالاخره هر سي دي رامي رو يه جا گارانتي داده ديگه.

b_amighi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به تاريخ نوشته (19Oct 2003 05:03 pm) اگه هنوز چنين مسئله اي وجود داره ميتونم راهنمايي خوبي بهت بكنم.

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيزم.
اگه سي دي رامت اساسي خراب شده باشه بهتره تعميرش نكني و يه نوش رو بخري. ولي اگه مي خواي ببيني چش شده و خرج تعميرش چقدر ميشه برو به چهارراه وليعصر، بازار رضا، فكر كنم طبقه 3 و يا شايد هم 4. اونجا با گارانتي تعمير مي كنه و اگه نتونه تعمير كنه پولي هم نمي گيره. البته همه اينها مربوط به وقتيه كه گارانتيش تموم شده باشه.

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
فكر كنم طرف حساب زده كشتتش ديگه بعد از اين همه وقت ;)

عجب آدمايي پيدا ميشنا بابا 20 تومن بده يه نو بخر كه ديگه راحت بشي

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي خواي آدرس دقيق تعميراتي رو بهت بدم يا مشكل حل شد؟

Marmoolak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من 2 تا سي دي رام رو كه اصلا سي دي رو نمي چرخوند درست كردم يكم روغنكاري با تميز كردن لنز كارش رو استاد كرد اما اگه ديدي نشد ديگه بقيه رو من نميدونم. :( :( :( :( :( :(
در ضمن مورچه چيه كه كله پاچه داشته باشه. :D :D :D :D :D :D :D :D
اگه يه جاي خوب پيدا كردي بما هم بگو. :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

بالا