برگزیده های پرشین تولز

تعویض ایفون 5c مشکل دار با گوشی

abbas_zaman

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
یه ایفون 5c به رنگ جگری یا صورتی خودمون در ظرفیت 16 گیگ برام از امریکا دست دوم اوردن
اینو 3روز پیش انلاک اپراتورش کردم.الان اپل ایدی میخواد و با همون سایتی که انلاک کردن اپراتورشو صحبت کردم گفتن 540 هزار تومن خرجشه
اگر کسی میخواد ایفون دستش بگیره و این پولو داره که بپردازه مبارکش باشه چون من که موندم توش.چون برای انلاک اپراتور سیمکارتش کلا 95 تومن دادم
مخلفات فقط خوده گوشیه.مسافر برام اورده.ولی یه کابل لایتینگ اصل براش خریدم 50 تومن که موجوده اگر کسی خواست تقدیمش میشه
و یه چیز دیگه
یه خوردگیه خیلی جزئی گوشه پایینش داره که زیالد تو چشم نیست.منم هر کاری کردم نشد تو عکس درست بیوفته.به خاطر رنگش اصلا معلوم نیست.به صورت خراشیدگیه فک کنم سمباده میخواد:)
اینم عکساش
یا علی

فایل های ضمیمه

• IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۱۳.jpg
    IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۱۳.jpg
    359 KB · نمایش ها: 113
  • IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۲۹.jpg
    IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۲۹.jpg
    406.7 KB · نمایش ها: 106
  • IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۴۰.jpg
    IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۴۰.jpg
    374.7 KB · نمایش ها: 92
  • IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۴۶.jpg
    IMG_۲۰۱۴۰۸۳۰_۲۳۰۲۴۶.jpg
    353.6 KB · نمایش ها: 81

mehdi bieber

Registered User
لایک‌ها
183

abbas_zaman

Registered User
لایک‌ها
21

m3hRa

Registered User
لایک‌ها
261
داداش این گوشی آیکلودش اعلام سرقت شده. فکر نمیکنم کسی بتونه بازش کنه . اونایی که لاک رو آنلاک میکنن گوشی ای رو که فقط آیکلود داشته باشه میتونن باز کنن نه این که رو حالت Lost mode باشه.

abbas_zaman

Registered User
لایک‌ها
21
برادر من دنبالش رفتم سوالاتمو کردم که گذاشتم برای تعویض.در ضمن این سومین ایفونیه که به قول شما لاست خورده ولی من بازش کردم.الان پول ندارم درستش کنم.گوشی هم ندارم.برای همین گذاشتم برای تعویض.فکر نمیکنم همینجوریشم قیمتش پایین باشه.قطعاتشو زیر 600 نمیخرن

armingh2

Registered User
لایک‌ها
50
سلام داداش با lg optimus vu 32 gb با گارانتی و فلیپ کاور تعویض داری؟

بالا