منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

mahshidtavayef

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
13 مارس 2017
نوشته‌ها
2
لایک‌ها
0
سن
35
وقت سفارت آمریکا
آژانس آنامهر پرواز با سالها تجربه بهترین مشاور شما در زمینه اخذ وقت سفارت آمریکا می باشد. همچنین مشاورین و کارشناسان مجرب این مرکز آماده ارائه انواع خدمات تعیین وقت سفارت آمریکا در دبی، ارمنستان و آنکارا و کلیه کشورها می باشند.

مراحل تعیین وقت سفارت آمریکا:
تکمیل فرم درخواست ویزا ( فرم DS-160 )

تمامی افرادی که قصد اخذ ویزای آمریکا را دارند پیش از هر اقدامی باید فرم DS-160 راکه حاوی اطلاعات فردی هر نفر از اعضای خانواده می شد را به دقت تکمیل نمایند.

پیشنهاد می کنیم افرادی که توانایی تکمیل این فرم را ندارند این امر را به کارشناسان مجرب و با تجربه ما بسپارند تا از بروز هرگونه مشکلات احتمالی و بروز خطا در تکمیل فرم جلوگیری شود.

  • تعیین وقت ملاقات
برای مصاحبه با افسر ویزا در کنسولگری آمریکا حتما باید یک زمان مشخص برای این ملاقات از قبل تعیین شود. جهت تعیین این وقت ملاقات نیاز است که مراحل ذیل طی شود:

1- ایجاد یک حساب کاربری

2-انجام واریزی های مربوطه

3-تعیین ساعت روز و مکان مصاحبه

که تمامی این مراحل به طور کامل توسط آژانس آنامهرپرواز انجام می شود.

متقاضیان محترم باید نوع ویزای دریافتی خود را با توجه به هدف سفر خود مشخص نمایند که در اکثر موارد اشخاص متقاضی با هدف بازدید اقوام، تحصیلی، گردشگری و ... تحت عنوان ویزای غیر مهاجذتی به ایالات متحده آمریکا سفر می کنند.

مدت زمان لازم جهت ریافت وقت سفارت بر حسب نوع ویزای درخواستی و محل کنسولگری متغیر است.

جهت مطلع شدن از وقت های موجود سفارت، به دلیل متغییر بودن نوبت دهی کنسولگری ایالات متحده در ارمنستان، ترکیه ، دبی، با توجه به زمان و نوع ویزای درخواستی با آژآنس آنامهر پرواز در تهران تماس بگیرید.  • آمادگی برای حضور در مصاحبه
متقاضیان محترم بهتر است در رابطه با نحوه چینش مدارک، مصاحبه و رفتار با افسر ویزا و .... چند روز قبل از سفر به کشور مورد نظر جهت مصاحبه با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

افسر ویزا در طی مصاحبه با توجه به اطلاعات فرم Ds-160 - مدارک ارائه شده و رفتار و گفتار متقاضی در زمان مصاحبه برآورد می کند که شخص صلاحیت دریافت ویزا را دارد یا خیر.

تمام کنسولگری های ایالات متحده از داوطلبان انگشت نگاری به عمل می آورند.

توصیه می شود کلیه متقاضیان، بدون در نظر گرفتن شرایط سنی در مصاحبه حضور یابند با توجه به اینکه برخی از کنسولگری های ایالات متحده اشخاص زیر14 سال و بالای 80 سال را از مصاحبه معاف می نمایند.
 
Last edited:
بالا