برگزیده های پرشین تولز

تغییر طعم و مزه آدامس اوربیت

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام...

من یه مدت بود آدامس اوربیت مصرف می کردم طعم های نعنا و اوکالیپتوس اوایل خوب بود طعمش: شیرینی کم و درصد بالایی طعم تند نعنا و اوکالیپتوس ولی بعدا کلا مزه طعمهای نعنا و اوکالیپتوس کاملا تغییر کرد می تونم به جرائت بگم که طعم نعنا و اوکالیپتوسش 70 درصد کاهش پیدا کرد...از تغییرات دیگه هم این بود که قبلا که طعم تند و خوبی داشت آدامس صفت تر بود و تا حدی خورد میشد ولی بعدا که طعمش به شدت کاهش پیدا کرد آدامس نرم شده و خورد نمیشه ...از تغییرات دیگش آدامس هایی که صفت تر بود و طمعش هم تند بود تاریخ انقضا مال 2018 بود ولی این آدامس های جدیدش که طعمش 70 درصد کاهش پیدا کرده و نرم هم هست همش تاریخش 2019 هست...حالا من موندم این تغییر در آدامس های اوربیت از خود شرکت سازنده هست؟؟؟ یا اینها تقلبی هستن؟؟؟ چون این جدیدیها من که اصلا خوشم نیومد به نظرم خیلی افتضاح بود ولی اون قبلی ها عالی بودن...از طرفی از فروشگاه های متفاوت گرفتم ولی همشون این تغییراتی که گفتم رو دارن...کسی اطلاع داره این چرا تغییر کرده آدامس اوربیت...الان اجبارن آدامس تریدنت مصرف می کنم که شیرینیش خیلی زیاده من خوشم نمیاد ولی از بقیه آدامس هایی که تست کردم به جز اوربیت قدیمی طعمش بهتره.... اگه دوستان هم با آدامس اوربیت این تجربه من رو داشتن ممنون میشم پست بزنن و اشاره کنن و اگه کسی دلیلش رو میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه...

مرسی....

بالا