برگزیده های پرشین تولز

تفاوت سریال ایرانی با دنیای واقعی....

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
آره همین فاصله ها ......تنها دغدغه پدره اینه که پسرش تو مدرسه نماز جماعت نمیخونه.....واقعا چه جامعه پاک و منزه ای داریم..........

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
آره همین فاصله ها ......تنها دغدغه پدره اینه که پسرش تو مدرسه نماز جماعت نمیخونه.....واقعا چه جامعه پاک و منزه ای داریم..........

نه پسره واسه دختره گوشي موبايل مي خره
smilie_girl_101.gif

يا اون يكي نامه پسره رو جلو خانوادش مي خونه
smilie_girl_101.gif

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
طريقه شناسايي نقش منفي تو سريال هاي ايراني:
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه
و اگه طرف ديگه خيلي نقش منفي باشه بيليارد هم بازي ميكنه !

mehrii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شاهرخ استخری رو بندازی تو دریا خفش کنی
طرف بقدری چاپلوس و خایه مایل هستش که رفته بود دست بوس تایر بزرگ

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه

آره بوتیک ام داره و کفش کتونی کانورزه چینی توی دکورش چیده

mehrii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه

اینم اضافه کن اونایی که ریشه دارن شخصیت مثبت فیلم هستن که هیمشه قهمران قصه هستن
خلاصه کسیکه ریش نداشته باشه جز دسته شیاطین هستش
همین ریش دارا رو اگه ریش هاشون رو با تیغ بزنن زیر ریش هاشون نوشته Made in Britian

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
فک کنم @#شر تراز این فیلم فاصله ها همون رستگاران دلنوازان ... باشه!!!
بابا چقدر مضخرف این فیلم
پریشب مهمونی بودم باالجبار این فیلم رو دیدم!
طرف بسیجیه مثلا روش نمیشد به دختره به حرفه نامه نوشت و حرفای زندگیو خانواده مهمه و این شعرا ..
این دو تا اسکول دیکه که مثلا نماینده جامعه تقریبا عادی جامعه تو فیلم هستن دختره زرتی پا میده و میگه خانواده مهم نیست فلانه ال بل!
نتیجش هم اینکه بسیجی ها و حزب اللهی ها برای خانواده و ارزش ها ارزش قائل اند بقیه هم ....

حالا بعضیا میشینن میبینن همچین با آب و تاب ...
آدم نمیدونه بخنده یا ...

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
دیشب تو سریال فاصله ها فرهاد بعد از 5 سال از زندان آزاد شده
بعد میاد خونه زنشو می بینه نه یه بقل کردنی نه طرف هم دویدنی نه ماچی نه بوسه ای
هیچی به هیچی
یعنی تو دنیای واقعی هم همینطوریه؟!
اقلا در این موارد برای طبیعی تر بودن و به واقعیت نزدیکتر بودن می تونن دوربین رو ببرن تو آفساید و این مفهوم رو به بیننده القا کنن که اینا آره الان رفتن همدیگه رو بقل کردن.اینکه دیگه فکر نمی کنم اشکالی داشته باشه و باعث انحراف جوانان بشه!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه

اسمش بابک ، اسفندیار یا کلا یکی از اسمهای شاهنامست .

من به دوستان توصیه میکنم وقتشونو نه برای سریالهای ایرانی تلف کنید نه برای نوع خارجیش ، درسته که عقیده دارم سریالهای ایرانی خیلی خیلی مذخف هستند ولی حدود 80 درصد سریالهای خارجی هم درسطح پایینتر میتونند مذخف تلقی بشند .
به نظرتون چرا سریالی مثل لاست یا فرار از زندان یهو جزء پر بیننده ترین سریالهای دنیا شدند ؟
چون سریالهای خارجی هم تا حدودی شبیه به ایرانی بودند ولی این سریالهای تفاوتهای عمده داشتند .....

سریالهی ایرانی همش عشق و غم رو به تصویر میکشه ، سریالهای خارجی عشق و سک*س ! بنابراین تمام تفاوتها توی همون 10-20 درصد خلاصه میشه ، در نهایت همشون سر و ته یه کرباس هستند .

این حرفها هم فقط برای من و یه عده که مثل من فکر میکنند ارزش داره . اینو واسه کسی که به دین انواع سریالهای شبکه های ایرانی ، فارسی 1 ، GEM TV و .... اعتیاد دارند بگم طرف بی برو برگرد میکشه تو گوشم چون اون فرد دنبال چیزهایی توی این سریالها میگرده که پیداشون کرد و اون چیزی نیست جزء یک سری مطالب مذخف ....

در هر صورت این که بگیم فلان سریال خوبه فلان سریال بده فقط در حد اینه که بتونیم نظر شخصیمون رو بیان کنیم وگرنه القا کردن این مطلب کاریست غیر ممکن ...

تو لاست از کل 40 دقیقه شاید یک صحنه 4 - 5 ثانیه ای لب داشت تازه اونم شاید ... خیلی قسمت ها هیچی نداشت ... یعنی تو یک زندگی واقعی این اتفاقات نمیفته که اینا تو سریال نمایش بدن ؟ باید مث سریال ایرانی زن و شوهر با مانتو و روسری و کت و شلوار تو تخت خواب برن ؟

ضمنا آدم همه کارهای زندگیش رو برای آموزنده بودن انجام نمیده چه بسا تو همین سریالها اگر دنبالش باشی نکات آموزنده خوبی دستگیرت میشه . شما تا بحال کاری تو زندگیت نکردی که صرفا برای سرگرمی باشه ؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه

بیلیارد و خیلي خوب اومدي.....:lol:
خوب قبلا سریال هایي ساخته میشد که واقعا در عین رعایت نکات اسلامي مد نظر دوستان خوب بودند مثل کارهای استاد حاتمی یا جلوتر همین خانه سبز با بازی استاد شکيبایی در عین سادگی ملموس بود در سطح جامعه و واقعا بیننده هم داشت البته تقصير خودمون هم هست تو همین سایت الان ببینید عده ای برای فاصله ها سرو دست میشکنند...........:D

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
باید مث سریال ایرانی زن و شوهر با مانتو و روسری و کت و شلوار تو تخت خواب برن ؟
آقا یه جا نمی خوابن که . من خودم دیدم تو همه فیلما یکیشون می ره رو مبل می خوابه :lol:

sadeghiun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برادر باتو و باتو
واقعا درست می فرمایید
این سریال های ایرانی همگی تهی از معنویات هستند و دل مومنین را به درد می آورند
برادر ضرغامی که خود از برادران مخلص و حرب اللهیست نمی دانیم چرا اجازه ساخت چنین مجموعه هایی را می دهد

سریال هایی که اکنون از تلویزیون پخش می شود همگی نه تنها دینی بلکه ضد دینیست
روابط پسر ودختر به طور آشکار نشان داده می شود حتی به جوانان یاد می دهند که چگونه با جنس مخالف خود دوست شده و ارتباط برقرار کنید
رابطه فرزندان و والدین هم که وامصیبتا بی احترامی بین آنها موج می زند
نحوه لباس پوشیدن و آرایش سر و صورت هم که فاجعه هست
جوانان همه شلوارهای لی موها و ریش های مدل دار نوع حرف زدن نادرست و مد گرایانه و دختران هم همگی دارای مانتوهای بدپوشش و آرایش های زننده هستند
انوقت می گوییم چرا جوانان در سطح شهر حجاب و عفاف را رعایت نمی کنند
برادر من شما وقتی در سریالتان بازیگرتان چنین پوششی دارد دیگر چه توقعی از مردم عادی دارید شما که باید الگوی جامعه باشید که دارید برعکس تیشه به ریشه می زنید
در سریال ها روابط معنوی انسان ها هرگز نمایش داده نمی شود شاید در یک سریال 30 قسمتی ما فقط یکی دوبار نماز خواندن یک کاراکتر را ببینیم که ان نوع نماز خواندن هم که به تصویر می کشند اگر نشان ندهند بهتر است چون مایه شرمساریست.
اینکه گاهی یک فرد ریش دار یا یک خانم چادری یک حرف زیبا و خداپسندانه در سریال بزند این نشانه اسلامی و اخلافی بودن سریال نیست ان هم در صورتی که کلیت سریال مخالف این حرفهاست.
روح حاکم بر یک سریال و فیلم باید معنوی و الهی باشد و خون جاری در رگهای فریم به فریم آن.

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
سلام برادر باتو و باتو
واقعا درست می فرمایید
برادر ضرغامی که خود از برادران مخلص و حرب اللهیست نمی دانیم چرا اجازه ساخت چنین مجموعه هایی را می دهد

روابط پسر ودختر به طور آشکار نشان داده می شود حتی به جوانان یاد می دهند که چگونه با جنس مخالف خود دوست شده و ارتباط برقرار کنید
جوانان همه شلوارهای لی موها و ریش های مدل دار نوع حرف زدن نادرست و مد گرایانه و دختران هم همگی دارای مانتوهای بدپوشش و آرایش های زننده هستند
برادر من شما وقتی در سریالتان بازیگرتان چنین پوششی دارد دیگر چه توقعی از مردم عادی دارید شما که باید الگوی جامعه باشید که دارید برعکس تیشه به ریشه می زنید
در سریال ها روابط معنوی انسان ها هرگز نمایش داده نمی شود شاید در یک سریال 30 قسمتی ما فقط یکی دوبار نماز خواندن یک کاراکتر را ببینیم که ان نوع نماز خواندن هم که به تصویر می کشند اگر نشان ندهند بهتر است چون مایه شرمساریست.
اینکه گاهی یک فرد ریش دار یا یک خانم چادری یک حرف زیبا و خداپسندانه در سریال بزند این نشانه اسلامی و اخلافی بودن سریال نیست ان هم در صورتی که کلیت سریال مخالف این حرفهاست.
روح حاکم بر یک سریال و فیلم باید معنوی و الهی باشد و خون جاری در رگهای فریم به فریم آن.
تو شاهكار رو از كي برات دعوت نامه فرستاده
من كه ميدونم يكي از بچه هاي همينجايي
خودت لو بده كسي باهات كاري نداشته باشه

Dark Edition

Registered User
لایک‌ها
15
طريقه شناسايي نقش هاي مثبت تو سريال هاي ايراني:
دو كيلو ريش براي جنس مذكر
فقط و فقط چادر براي جنس مونث
اسامي همگي اسامي امام و پيغمبر
ساعت 10 شب نشده خوابن
ميتينگ ها فقط و فقط تو مسجد
طرف زن يا شوهرشو امكان نداره تو خطاب كنه . يا ميگه شما يا حاجي
يه مادربزرگ خيلي مهربون دارن كه داره از حافظ و سعدي شعر ميخونه
معمولا نون تازه سنتي به دست در حال حركت به خونه
همه بچه هاشون درس خونن
يه دختر محجبه هم داره هميشه داره اون وسط چايي ميچرخونه و هر كي چايي برداره دو حالت داره:
يا سنش بالاست كه ميگه دستت دردنكنه دخترم . يا سنش تو رنج سن دخترست كه تو تاريخ ثبت نشده با دختره چشم تو چشم بشه
و اگه ديگه خيلي مثبت باشن خونشون حياط داره با حوض

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام برادر باتو و باتو
واقعا درست می فرمایید

حاج آقا درست میفرمایید جدی میگم.
من خودم بالشخصه یه بار با شلوار لی تحریک شدم :lol:
خیلی دوست دارم یه بار با شما به بحث بشینم بالاخره در پایان بحث یا من عوض میشم یا شما.

Last edited:

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
ببین عزیز ، این عشق به تماشای سریالهای خارجی رو بیشتر در زده شدن از سریالهای ایرانی میبینم . در حقیقت بیننده برای فرار از تماشای سریالهای ایرانی به نوع خارجیش پناه میبره ولی گزینه ای دیگه ای نداره بنابراین مجبوره پای همون سریالهای خارجی بشینه ، تا اخرش نگاه کنه و اخر سریال به به ها و چه چه ها شروع میشه !

سریالهای ایرانی دوست دارند معزلات جامعه رو بگند اما مشکل اینه که همه چیز تکراری شده واسه همین از داستان فیلم بگیر تا اخر .... همه عین هم ، فیلم هر چی که باشه اخرش هیچ ادم مجردی توی فیلم نمیمونه .... همه با هم ازدواج میکنند . خوب این واقعا مسخرس .....

ولی طرف دیگه رو هم نگاه کنید ..... پیشرفت صنعت فیلم سازی توی کشورهای خارجی باعث شده اونها بتونند سریالهایی با هیجان بیشتر بسازند . اما نکته اموزندشون چیه ؟

در نتیجه باید تا حدودی اموزش رو در سریالها بی خیال بشید . اگر سریالها رو برای سرگرم کردن هم بدونید خوب دیگه فقط سلیقه هست که معین میکنه کسی ایرانی ببینه یا خارجی ....
شما جووون هستید دوس دارید سریالهایی که هیجان بیشتری داره ببینید اما مطمئنا خیلی از پدر مادرها ترجیح میدند بشینند فاصله ها رو ببینند :blink:

حرفات درست ولی سوال من چیز دیگه ای بود که اصلا جواب ندادی
بیخیال
در ضمن مگه مردم سریال و فیلم میبینن تا چیزی یاد بگیرن؟
من که اینطوری نیستم
ینی اصلا برای آموختن سریال و فیلم نگاه نمیکنم، فقط برای لذت بردن میبینم
حالا یه سوال دیگه
چندتا سریال آموزنده معرفی کن بریم ببینیم

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
كروات ميزنه
تميزه
صورتش صافه
عينك دودي ميزنه

آره همه کثیف مثیفا هم آدمای خوب و با ایمانین

این شاهرخ استخری رو بندازی تو دریا خفش کنی
طرف بقدری چاپلوس و خایه مایل هستش که رفته بود دست بوس تایر بزرگ

حرفه بد؟
yahoonottalking.gif

بالا