برگزیده های پرشین تولز

تقدیر از سرعت عمل بالای مدیران و ادمینها

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
من همین الان با چشم خودم دیدم که دو تا تاپیک ناپدید شد!
:D
با فاصله ی زمانی حدودا نیم ساعت از ایجاد شدنشون!بدون اینکه هیچ مدیر یا ادمینی علنا آنلاین باشه! :D
من میخواستم فقط بگم ایول سرعت!من گفتم تا فردا میمونن حداقل!حالا راستی کی اینا رو گم و گور کرد؟اگه اشکالی نداره بگه کی بوده یه تقدیری چیزی ازش بشه!قدیما تاپیک رو میبستید که پستهای آدم باقی بمونه دیگه غیب میکنید؟ :lol:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از kasra_kh :
سلام
من همین الان با چشم خودم دیدم که دو تا تاپیک ناپدید شد!
:D
با فاصله ی زمانی حدودا نیم ساعت از ایجاد شدنشون!بدون اینکه هیچ مدیر یا ادمینی علنا آنلاین باشه! :D
من میخواستم فقط بگم ایول سرعت!من گفتم تا فردا میمونن حداقل!حالا راستی کی اینا رو گم و گور کرد؟اگه اشکالی نداره بگه کی بوده یه تقدیری چیزی ازش بشه!قدیما تاپیک رو میبستید که پستهای آدم باقی بمونه دیگه غیب میکنید؟ :lol:

اينا هيچ وقت خودشونو معرفي نمي كنن. ما هم ديشب يه تاپيك داشتيم البته داشتيم توش مي خنديديم به همديگه امروز كه اومدم ديدم نيست!
تازه تو اولين پستش از دو تا از ادمينها تشكر كرده (با ذكر اسم) و به يكي از مديرا گير داده بودم (بدون ذكر اسم) ولي احتمالا همون گير دادن كار خودشو كرد!! :D

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
تقصیر ما هست که ملاحظه نداریم - اینجا در واقع محل کسب و تجارت هست و توقف و ایضا پست بیجا مانع کسب است. وقتی به صاحب قهوه خونه بگن اگر معتاد راه بدی در قهوه خونه بسته میشه مسلما ممکنه جلوی سیگاری ها رو هم محض احتیاط بگیره تا کسب و کار خودش تخته نشه!
اشکال سر این هست که شما میبینی یک تاپیک وسوسه کننده :p برای پست زدن هست و هنوز هم کسی کاری به کارش نداره! فکر میکنی لابد اشکالی نداره شما هم ادامه بدی ولی یکهو میبینی که غیب شدی!
در هر صورت قبلا هم به همه یادآوری کردن که بابا نکنین اینکارها رو - دیگه اگر خودمون رعایت نمیکنیم گله هم نمیکنیم!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
البته شايد اين تاپيك هم به سرنوشت اون تاپيكاي دچار بشه :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از mazoolagh :
تقصیر ما هست که ملاحظه نداریم - اینجا در واقع محل کسب و تجارت هست و توقف و ایضا پست بیجا مانع کسب است. وقتی به صاحب قهوه خونه بگن اگر معتاد راه بدی در قهوه خونه بسته میشه مسلما ممکنه جلوی سیگاری ها رو هم محض احتیاط بگیره تا کسب و کار خودش تخته نشه!
اشکال سر این هست که شما میبینی یک تاپیک وسوسه کننده :p برای پست زدن هست و هنوز هم کسی کاری به کارش نداره! فکر میکنی لابد اشکالی نداره شما هم ادامه بدی ولی یکهو میبینی که غیب شدی!
در هر صورت قبلا هم به همه یادآوری کردن که بابا نکنین اینکارها رو - دیگه اگر خودمون رعایت نمیکنیم گله هم نمیکنیم!
ولي اون تاپيكي كه من ديشب زدم و اوني كه سه شنبه صبح زده بودم سياسي نبودها! فقط يه اعتراض دوستانه بود به همين وضعيت سياسي شدن گفتگوي آزاد.

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
می خواهید من این تاپیک رو سیاسی اش بکنم و سه سوت ...................
3.gif
3.gif

در هر صورت اگر هرجایی خواستید تاپیکی بسته بشه یا ناپدید بشه من در خدمت هستم
10.gif
خدمات سریع با تضمین. حتی اگر دلتون بخواهد می تونید سفارش بدید تا من هم پیچش رو ببرم بالا و کل سایت رو فیلتر بکنند
84.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
بابا از شما بعيده ها!

اينجا جن داره!
تقصير اين بيچاره ها نيست!
اينا وقتشون پره!
احسان كه درگيره!
ممد هم كه طبق معمول داره جك ميشنوه و ميخنده! البته طفلي بچم كاري جز خنده بلد نيست!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از roozbeh :
بابا از شنا بعيده ها!

اينجا جن داره!
تقصير اين بيچاره ها نيست!
اينا وقتشون پره!
احسان كه درگيره!
ممد هم كه طبق معمول داره جك ميشنوه و ميخنده! البته طفلي بچم كاري جز خنده بلد نيست!
ولي ما ديگه اين جنا رو مي شناسيم!! :f34r:

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
منم یک شب با کابوس از خواب پریدم دیدم جورابم نیست !
هر چه قدر فکر کردم ببینم چه ربطی بین کابوس و جواراب بود نفهمیدم!
162.gif

بعد ها ها فهمیدم که به خاطر نحوه ی انتخاب مانیتور!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از sefid :
منم یک شب با کابوس از خواب پریدم دیدم جورابم نیست !
هر چه قدر فکر کردم ببینم چه ربطی بین کابوس و جواراب بود نفهمیدم!
162.gif

بعد ها ها فهمیدم که به خاطر نحوه ی انتخاب مانیتور!
مطمئني به خاطر به دور دوم كشيدن انتخابات نبود؟؟ :D

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بالا