برگزیده های پرشین تولز

فروش تلویزیون ال ای دی 32 سامسونگ

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
با سلام خدمت همه دوستان عزیز پرشین تولز
یک عدد تلویزیون سامسونگ 32 ال ای دی خیلی تمیز موجوده - مدل دستگاه UA32EH4830MS هستش - این تلویزیون گیرنده دیجیتال داخلی داره و 2 تا پورت HDMI و فلش خوره - من واسه دوربین هام ازش استفاده میکردم و در مورد یکسال بیشتر خاموش بوده تا روشن - فقط روی پایه چندتا خط و خش جزیی داره وگرنه روی بدنه و پنل در حد اک - کارتن و تمام متعلقاتش موجوده - Made by samsung هم هست -

- دیجی کالا قیمت نوش رو 2 تومن زده بود ولی متاسفانه با افزایش چند روزه دلار سریع ناموجودش کرده و مطمئنا با افزایش قیمت روبرو هستیم و تا چند وقت دیگه برند ساموسنگ دیگه گیر هم نمیاد

قیمت مد نظر من : ت
هزینه ارسال با خریدار و با تیپاکس باشه بهتره وگرنه پست و باربری هم میشه

فایل های ضمیمه

• IMG_2569.JPG
    IMG_2569.JPG
    666.1 KB · نمایش ها: 35
  • IMG_2341.JPG
    IMG_2341.JPG
    384.7 KB · نمایش ها: 31
Last edited:

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
قیمت نهایی رو درج فرمودید؟

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
داداش قیمت کفش رو میفرمائید اکبند با گارانتی سام سرویس 1600 هست یک مدل بالا تراز این
http://www.allsamsung.ir/samsung-led-4-series-32m4850.html#additional-info

چندتانکته :
۱- بله یادش بخیر ، ۴ ماه پیش ۱۶۵۰ احتمالا بوده
۲ - چطور شد بنده خودم ۱۵ ماه پیش ۱۱۰۰ خریدم ، الان شده ۱۶۰۰، تازه یه مدل بالاتر؟؟؟

مهمترین نکته:

۱- بی زحمت گوشی تلفنت رو هم بردار به زنگ بزن ببین موجود دارن یا نه ، خبرش رو همینجا بذار (منتظرم)

rrtt

Registered User
لایک‌ها
247
چندتانکته :
۱- بله یادش بخیر ، ۴ ماه پیش ۱۶۵۰ احتمالا بوده
۲ - چطور شد بنده خودم ۱۵ ماه پیش ۱۱۰۰ خریدم ، الان شده ۱۶۰۰، تازه یه مدل بالاتر؟؟؟

مهمترین نکته:

۱- بی زحمت گوشی تلفنت رو هم بردار به زنگ بزن ببین موجود دارن یا نه ، خبرش رو همینجا بذار (منتظرم)
موجو دارن قیمت دقیق هم ساعت 12 میگن اگر نیاز هست قیمت هم بپرسم اطلاع بدم (البته گفتن نهایتا 50 الی 60 تغییر کرده)
بنده قبل از پیام دادن به شما تماس گرفته بودم با همون سایت

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
موجو دارن قیمت دقیق هم ساعت 12 میگن اگر نیاز هست قیمت هم بپرسم اطلاع بدم (البته گفتن نهایتا 50 الی 60 تغییر کرده)
بنده قبل از پیام دادن به شما تماس گرفته بودم با همون سایت

بله تماس بگیرین و خبرش رو بدین ، چون منم قبل پیام دادنم زنگ زدم و گفتن موجود نداریم و حتی گفتم اخرین قیمت فروشتون چند بوده و نگفتن - الان مانیتور ۱۹ اینچ ۱۱۰۰ شده، این قیمت هارو از کجا میارین معلوم نیس

شما به نظرم در بهم زدن تاپیکم موفق بودین و امیدوارم فردا خبر قیمت تلویزیون رو همینجا بدین وگرنه امتیاز منفی بهتون میدم - هرچیزی حدی داره

rrtt

Registered User
لایک‌ها
247
بله تماس بگیرین و خبرش رو بدین ، چون منم قبل پیام دادنم زنگ زدم و گفتن موجود نداریم و حتی گفتم اخرین قیمت فروشتون چند بوده و نگفتن - الان مانیتور ۱۹ اینچ ۱۱۰۰ شده، این قیمت هارو از کجا میارین معلوم نیس

شما به نظرم در بهم زدن تاپیکم موفق بودین و امیدوارم فردا خبر قیمت تلویزیون رو همینجا بدین وگرنه امتیاز منفی بهتون میدم - هرچیزی حدی داره
ببخشید دیر جواب دادم دیروز قیمت تلوزیون رو 1980 به بنده دادن

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
ببخشید دیر جواب دادم دیروز قیمت تلوزیون رو 1980 به بنده دادن

من زنگ زدم گفتن اصلا موجود ندارن ، امروز مانیتور ۱۹ ال جی خرید همکار بالای ۱۳۰۰ شده، دیجی کالا ال جی ۱۹ رو زده ۱۶۰۰ ، اگه ۱۹۸۰ هم میفروشن به نظرم بخرین چون دیروز به من گفتن تموم کردیم

کلا بی خیال فروش تلویزیونم شدم

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
خوبی شما ؟
آقا فعلا قصد فروش ندارم ، اگه خواستم بفروشم بهتون اطلاع میدم :)

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
من واقعا تعجب میکنم اینجا یه کالایی رو آگهی میکنی یکی میاد میگه نوش 1600 قیمته ، یکی پیام میده 1100 خریدارم ، 1200

بیرون فروم 1590 فروخته شد - دیروز در دیوار آگهی کردم امروز فروش رفت

ختم تاپیک

بالا