برگزیده های پرشین تولز

تماشاي فيلم دي وي دي به وسيله درايو سي دي!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amin-asemi :
چون نویسنده این مطلب خودم نیستم نمیتونم مطلب رو اینجا paste کنم برین اینجا بخونین:
http://weblog.amin-asemi.com/archives/00171.html
بابا آخر کپی رایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توکه تو وبلاگت گذاشتی واسه چی می ترسی اینجا بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D :D :D :D :D

توجه کنید: نه من نه نویسنده این مطلب هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم.این کار ممکن است خطرناک باشد و یا به شما خسارت وارد کند پس فقط اگر تجربه دارید این کار را انجام دهید آن هم با مسئولیت خودتان!
«این مطلب از سایت مقومی دات کام برداشت شده است»
اگر شما هم مثل من و خيلي هاي ديگه زورتون مياد فقط براي ديدن فيلم هاي DVD پول يه DVD-ROM رو بدين، احتمالا اين آموزش بدردتون ميخوره!
توجه : اين نكات حتما يادتون باشه:
1-اين آموزش يه خرده جرات و مهندسي ميخواد چون بايد در CD-ROM تون رو باز كنين! اگه دلش رو ندارين ولش كنين!
2-تا ميتونين از CD-ROM و Power بيسقوتي استفاده كنين تا اگه خراب شدن دلتون نسوزه!
3- بايد بدونين كه اين كار فقط روي CD-ROM هاي 24X تا +40X جواب ميده!
4- من خودم اين كار رو كردم و جواب ميده پس نياين ايميل يا كامنت بارونم كنين كه كار نكرد!
5-با اين روش شما نميتونين تمام فيلم ها مانند DVD9 رو نگاه كنين ولي بالاخره بهتر از هيچيه!6- اين كار كاملا برگشت پذيره و هيچ مشكلي براي درايوتون پيش نمياره، اين نكته رو هم بگم كه CD-ROM اي رو كه شما اينجوري كنين، DOS تشخيص نميده!
7-راستي براي اينجا، نظر يادتون نره!
حالا با اين توضيحات بريم سراغ كار خودمون.....................ادامه در وبلاگ مرحوم عاصمی !!
نویسنده: مهران مقومی
منبع:بلاگ سایت مهران مقومی
برای شادی روح مرحوم عاصمی که از دست ما عاصی شده و امشب شب هفتش هم هست باقی مطلبو برین از وبلاگ اون مرحوم بخونین ثواب داره!!!!!!!!!!!!!!!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
مهرداد خوشت مياد به مردم گير بدي..؟! :eek:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Gt_Max :
مهرداد خوشت مياد به مردم گير بدي..؟! :eek:
گیر کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو وبلاگ خودش گزاشته و منهم کارشو راحت کردم اینجا هم گزاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!تو که اخر مردن ازارهایی !!!!رفتی اونجا تسلیت می گی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
آقاي محترم من ازش اجازه گرفتم. شما انگار كپي رايت حاليت نيست. به من چه برو از خودش بپرس چرا دوست نداره مطلبش جاي ديگه كپي بشه. اگه مطلب مال خودم بود ، اينجا ميذاشتم .
اون قسمت رو بردار باشه؟مخصوصا كه اون لينكهاي پايين رو هم زدي ناكار كردي.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amin-asemi :
آقاي محترم من ازش اجازه گرفتم. شما انگار كپي رايت حاليت نيست. به من چه برو از خودش بپرس چرا دوست نداره مطلبش جاي ديگه كپي بشه. اگه مطلب مال خودم بود ، اينجا ميذاشتم .
اون قسمت رو بردار باشه؟مخصوصا كه اون لينكهاي پايين رو هم زدي ناكار كردي.
درستش کردم!!!!!!!!دیگه بیشتر از این از دست ما عاص نشو@@@@

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بابا كپي رايت كجا بود اخه اگه راست ميگه بياد از حقش دفاع كنه! كدوم قانون پشت كپي رايت توي ايران وايستاده؟
كشورهايي كه كپي رايت دارن هم از اين مسايل بسيار شديد تر توشون اتفاق ميفته و بندرت كسي ميتونه كاري بكنه

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
چرا نمي شه با سي دي رام دي ودي را اجرا كرد دي ويدي كه فقط فشردس

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من يك سي دي رام LG 52x دره پيت دارم
اگه وقت شد تست ميكنم ، نتیجه کارو بهتون میگم

MRAST

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کاری می کنم وارد سایت نمی شم . لطفا بگید کجا باید بقیه مطلب را بخونم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

server231

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
بابا آخر کپی رایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توکه تو وبلاگت گذاشتی واسه چی می ترسی اینجا بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D :D :D :D :D

توجه کنید: نه من نه نویسنده این مطلب هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنیم.این کار ممکن است خطرناک باشد و یا به شما خسارت وارد کند پس فقط اگر تجربه دارید این کار را انجام دهید آن هم با مسئولیت خودتان!
اگر شما هم مثل من و خيلي هاي ديگه زورتون مياد فقط براي ديدن فيلم هاي DVD پول يه DVD-ROM رو بدين، احتمالا اين آموزش بدردتون ميخوره!
1-اين آموزش يه خرده جرات و مهندسي ميخواد چون بايد در CD-ROM تون رو باز كنين! اگه دلش رو ندارين ولش كنين!
2-تا ميتونين از CD-ROM و Power بيسقوتي استفاده كنين تا اگه خراب شدن دلتون نسوزه!
4- من خودم اين كار رو كردم و جواب ميده پس نياين ايميل يا كامنت بارونم كنين كه كار نكرد!
5-با اين روش شما نميتونين تمام فيلم ها مانند DVD9 رو نگاه كنين ولي بالاخره بهتر از هيچيه!6- اين كار كاملا برگشت پذيره و هيچ مشكلي براي درايوتون پيش نمياره، اين نكته رو هم بگم كه CD-ROM اي رو كه شما اينجوري كنين، DOS تشخيص نميده!
حالا با اين توضيحات بريم سراغ كار خودمون.....................ادامه در وبلاگ مرحوم عاصمی !!
برای شادی روح مرحوم عاصمی که از دست ما عاصی شده و امشب شب هفتش هم هست باقی مطلبو برین از وبلاگ اون مرحوم بخونین ثواب داره!!!!!!!!!!!!!!!

سلام :) متاسفانه سايت اون عزيز بسته شده.... شما كه خودت اين كار رو كردي لطف كن طريق انجام اين كار رو بگو
سود و زيانش هم ژاي خوده طرف...ممون و مرسي :)
:rolleyes: :D :blush: :cool: :lol: :wub: :rsc:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
برادران و خواهران ایمانی!
با یک دنیا شرمندگی:
بنده مدتی به علت درس و امتحان و مادربردسوختگی تعطیل بودم. تا حدود یک ماه دیگه هم آف هستم.ولی اگه کسی احتیاج فوری به مقاله داره ندا بده تا براش ایمیل کنم یا توی فروم بصورت موقت بزارم تا بلاگم حاضر شه.
الان هم دارم با یه کیبرد خاک خورده تایپ میکنم و دو ساعت بیشتر نیست که از آواژنگ پی سی رو اوردم. فعلن بای!

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mehrdad1355 :

مهرداد بيا بقيشو بزار ببينيم چي گفته!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از Asef :
مهرداد بيا بقيشو بزار ببينيم چي گفته!
اي بابا ، حالا مگه مطلب چي بود كه از طرف اجازه اش رو بگيرين؟ سورس ويندوز مايكروسافت نبود كه كپي رايت بخواد! اسمش رو ميذاشتين كافي بود ديگه. تازه اينطوري طرف كلي مشهور هم ميشد.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mahdi206 :
اي بابا ، حالا مگه مطلب چي بود كه از طرف اجازه اش رو بگيرين؟ سورس ويندوز مايكروسافت نبود كه كپي رايت بخواد! اسمش رو ميذاشتين كافي بود ديگه. تازه اينطوري طرف كلي مشهور هم ميشد.
من ميخواستم دي وي دي رام بخرم ولي پشيمون شدم :lol: :D

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اقا يكي برا منم اين مقاله رو بفرسته...يه بنذه خدايي هم ميخواست رام رو بكنه رايتر در رفت...

از نظر تئوري تا يه حدو د عملي اينكار ولي بافر سي دي رام مانع اينكار ميشه...
موج ليزر رو ميشه نزديك كرد به مقدار مورد نظر ولي خيلي ادعاي بزرگيه....
بدون مدرك و يا مورد مشابه در دنياي سايبر...من يكي تا امتحان نكنم باور نميكنم هيچ ناراحتم هستم كه چرا بايد
اينقدر ساده لوح باشم... :happy:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از rax :
اقا يكي برا منم اين مقاله رو بفرسته...يه بنذه خدايي هم ميخواست رام رو بكنه رايتر در رفت...

از نظر تئوري تا يه حدو د عملي اينكار ولي بافر سي دي رام مانع اينكار ميشه...
موج ليزر رو ميشه نزديك كرد به مقدار مورد نظر ولي خيلي ادعاي بزرگيه....
بدون مدرك و يا مورد مشابه در دنياي سايبر...من يكي تا امتحان نكنم باور نميكنم هيچ ناراحتم هستم كه چرا بايد
اينقدر ساده لوح باشم... :happy:
گمون كنم قيمت دي وي دي رام اونقدرها ارزون شده باشه كه احتياجي به اين عمليات ژانگولر نباشه.
اما از لحاظ فني كار جالبيه. اگه شدني باشه يه كارگاه ميزنيم سي دي رام ASUS وارد ميكنيم اونطرف دي وي دي رام Iran توليد ميكنيم.
84.gif

DonVito

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا یکی این مقاله رو بذاره دیگه. مردیم از کنجکاوی.

بالا