برگزیده های پرشین تولز

تماشا کنید: نوکیا در تبلیغ جدید گوشی لومیا 925 طرفداران آیفون را زامبی‌هایی مسحور شده نشان می‌دهد

IT GALAXY

Registered User
لایک‌ها
277
783186a33c3f0090659e10577e0624df_XL.jpg

نوکیا دو روز پیش در صفحه معرفی گوشی لومیا 925 خود تبلیغی تلویزیونی قرارداده است که مضمون کلی آن قدرت دوربین این گوشی در عکس‌برداری در شب و بدون فلاش است، اما چیزی که در این ویدئو توجه بیننده را به خود جلب می‌کند کیفیت عکس‌های گرفته شده در شب توسط این دوربین نیست بلکه زامبی‌هایی هستند که هر کدام یک گوشی آیفون در دست دارند.

به نظر می‌رسد که نوکیا در این ویدئو به جای اینکه کیفیت عکس‌های گرفته شده در نور کم توسط لومیا 925 را نمایش دهد، سعی کرده تا توانایی عکس‌برداری با فلاش گوشی آیفون را زیر سوال ببرد. این شرکت فنلاندی در این فیلم کوتاه تبلیغاتی همچنین کاربران آیفون و به طور کلی طرفداران اپل را زامبی‌هایی بدون درک نشان می‌دهد که به نوعی مسحور شده‌اند.
این تبلیغ تلویزیونی شخصا انسان را به یاد تبلیغ «1984» اپل می‌اندازد با این تفاوت که نوکیا در این فیلم کوتاه اپل و طرفدارانش را مسخره می‌کند.
در ادامه می‌توانید این ویدئوی تبلیغاتی را مشاهده کنید:
به هر حال چیزی که اصلا به آن پرداخته نشده است قدرت گوشی لومیا 925 در عکس‌برداری در شب و بدون فلاش است؛ انگار تنها هدف نوکیا از ساخت این تبلیغ، مسخره کردن اپل و کاربران آیفون بوده است.

لینک ویدیو در زیر

[video]http://host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/200/0b2fc489dac79560e945baa61beb0b9c598051.apt?rand=27 11674&start=0[/video]

بخش‌های مرتبط Nokia Apple Lumia 925 iPhone

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81
اپل ازش شکایت میکنه!!
خوبه خود نوکیا محصور کننده تره!!!

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
چه عجب یه تبلیغ درست و حسابی دیدیم و البته اون ها هم زامبی نیستند ! چشم‌های قرمز و صورتهای سفید نتایج حاصل از تصویربردای با فلاش تو شب هستند ! واقعا ایده جالبیه حیف كه لومیا كلا مزخرفه :دی

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
تا با عرضه ویندوز فون 8.1 فروش نوکیا چند برابر میشه.

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
تو نارنجی هفته پیش دیدم. دمت گرم نوکیا.
درضمن کسایی که ایفون دارن رو زامبی معرفی نکرده. همونطور که دوستمون گفت موقع عکسبرداری با ایفون تو نور کم به خاطر کیفیت پایین دوربین اینطوری نشونشون داده

Sent from my Xperia Live with Walkman using Tapatalk 2

Alireza_Galaxy

Registered User
لایک‌ها
164

G.A

Registered User
لایک‌ها
31
اینا همه از روی عقده هست نمیتونن گوشی بفروشن میان مسخره بازی اوشکول مگه گوشی فقط به دوربینه به دوربین بود که به جا 2 تومن گوشی میرفتیم یه دوربین حرفه ای میگرفتیم دیگه چه احمقی هست این نوکیا

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
مهندسی امریکا کجا و مهندسی فنلاند کجا !!
خودم نوکیا دارم ولی نوکیا یک کاریکاتور احمقانه از اپل هم نیست واقعا..نوکیا اگه رو به انروید میاورد برندهای مضخرفی مثل سامسونگ که 4/5 سال پیش کسی طرفشون نمیرفت انقدر فروش نمیکردن

ali-tahmasb

Registered User
لایک‌ها
1,856
من نوکیا دارم، ولی زیاد راضی نیستم از کاراییش. دوربینش حرف نداره ها. ولی من از دوربین زیاد استفاده نمی کنم.
به نظرتون تو رنج 700 چی میتونم بخرم؟

YosefFaraji

Registered User
لایک‌ها
1,434
من نوکیا دارم، ولی زیاد راضی نیستم از کاراییش. دوربینش حرف نداره ها. ولی من از دوربین زیاد استفاده نمی کنم.
به نظر من یه آیفون3gsبخر خیلی بهتره از گوشیای آندروییدی با قیمت 1تومن

pcyord2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22

فقط اندروید بگیر :)
تنوع برنامه ها بی نهایت :)
اس داس
اس داس مینی
گلکسی اس تری مینی
اجی تی سی وان

بالا