برگزیده های پرشین تولز

توجه : رسلو ایران را تحریم کرد و ۹۰ درصد دامنه های ایرانی ها درحال نابودست! + کمک و راه حل فوری

MoeinAkbari

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
54
سلام دوستان همانطور که اطلاع دارید یا ندارید دامنه های بین المللی مثل .com / .net و ... که ایرانی ها ثبت کرده اند درحال نابودی هستند !

۹۰ درصد دامنه های کاربران ایرانی در رجیسترار رسلو قرار دارند و رسلو دیروز در اطلاعیه ای بسیار ویژه گفت که دامنه تا تا ۲۷ تیر از بین میروند و باید زودتر به سایر رجیسترار ها منتقل شود. منتقل نکنید دامنتون کلا از بین میره !!!!

بنده آشناییت بسیار نزدیکی با شرکت هاستینگ ایران سرور ( https://www.iranserver.com ) دارم و ایران سرور مدتی قبل رجیسترارش رو به جوکر که شرکت آلمانی هست و مشکل تحریم نداره منتقل کرده و تمامی دامنه هایی که روی ایران سرور ثبت یا منتقل میشن بدون هیچ مشکلی میدونن ادامه داشته باشن.

من برای کمک به شما دوستان کد تخفیف ویژه تونستم تهیه کنم که هرچه سریع تر دامنه رو به ایران سرور منتقل کنید.

کد تخفیف انتقال دامنه : transfermoein

از این کد میتونید برای ثبت دامنه هم استفاده کنین
دوستان فقط دامنه های com - net - co - org - biz شامل تخفیف میشن.

راستی اگر شک دارید تو گوگل سرچ کنید که رسلو ایران رو تحریم کرده و این یعنی نابودی ۸۰ درصد دامنه های ایرانی !!

من تا حد توانم سعی میکنم کمکتون کنم مشکلی بود پیام خصوصی بدید بهم.

Last edited:

shahpar

Registered User
لایک‌ها
20
سلام دوستان همانطور که اطلاع دارید یا ندارید دامنه های بین المللی مثل .com / .net و ... که ایرانی ها ثبت کرده اند درحال نابودی هستند !

۹۰ درصد دامنه های کاربران ایرانی در رجیسترار رسلو قرار دارند و رسلو دیروز در اطلاعیه ای بسیار ویژه گفت که دامنه تا تا ۲۷ تیر از بین میروند و باید زودتر به سایر رجیسترار ها منتقل شود. منتقل نکنید دامنتون کلا از بین میره !!!!

بنده آشناییت بسیار نزدیکی با شرکت هاستینگ ایران سرور ( https://www.iranserver.com ) دارم و ایران سرور مدتی قبل رجیسترارش رو به جوکر که شرکت آلمانی هست و مشکل تحریم نداره منتقل کرده و تمامی دامنه هایی که روی ایران سرور ثبت یا منتقل میشن بدون هیچ مشکلی میدونن ادامه داشته باشن.

من برای کمک به شما دوستان کد تخفیف ویژه تونستم تهیه کنم که هرچه سریع تر دامنه رو به ایران سرور منتقل کنید.

کد تخفیف انتقال دامنه : transfermoein

از این کد میتونید برای ثبت دامنه هم استفاده کنین
دوستان فقط دامنه های com - net - co - org - biz شامل تخفیف میشن.

راستی اگر شک دارید تو گوگل سرچ کنید که رسلو ایران رو تحریم کرده و این یعنی نابودی ۸۰ درصد دامنه های ایرانی !!

من تا حد توانم سعی میکنم کمکتون کنم مشکلی بود پیام خصوصی بدید بهم.
خیلی ممنون جناب اکبری
همچنین دیگر جای پارک ما پارک نفرمایید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
کد تخفیف بازاریابیت هست؟! مگه برای دامین هم پورسانت و تخفیف حساب میکنن؟! همه جا فقط خرید هاست پورسانت داره

بالا