برگزیده های پرشین تولز

توجه :فروش عینک ریبن آنتی بروکن (نشکن)به قیمت مفت!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
سلام دوستان،والا من هرچی تایپیک عینک دیدم قیمتاشون سرسام آور بوده این عینک ریبن اصل ایتالیایی با استایل خاص به قیمت 150 هزار تومان بفروش میرسد(بین این همه قیمتهای فضایی این یه فرصت است)قصد فروش فوری دارم و انصافا هم قیمتشو مفت زدم اگر ناز کنید به ولله میگم تایپیک حذف کنن ومفت نمی فروشم ولی با خریدار راه میام چون واقعا قصد فروش فوری دارم این هم عکسا :

URL]

URL]

URL]

URL]

URL]

URL]

RB6.jpg

RB2.jpg

RB4.jpg

RB3.jpg

RB5.jpg

RB1.jpg
من ریبن بازم و خیلی عینک ریبن دارم حدود 15 تایی دارم بین ریبن هایی که دیدم فرم این عینک خیلی جون داره و صفت و رفته

پلاریزه نیس و یووی هست ،شیشه اش هم نشکن هست یه چیز باحالیم که داره (توعکسا هست)پشت شیشه هاش استیل هفت رنگ رو داره فکر کنم تو آفتاب خیلی حال بده و گرما رو از وجودت بکشه بیرون نور یخی میزنه بصورت باید امتحان کنید انگار تو یخچال باشی خخخخخخخخخ

فروش فووووووووریییییییییییی

ufont

لایک‌ها
4,086
I said this is just a fake model...

پ ن پ دیس ایز ا اورجینال با این وضع دوولار ان ارز پلیز اسپیک عقلانی مای فرند،ولی بگم با کیفیت و خوش فرمه باید سوارش شی تا بفهمی دل میبره

majid2005

Registered User
لایک‌ها
22
پس چرامیگی اصل ایتالیا?نکنه ریبن fake هم تولید میکنه واسه اقشارکم درامدواسیب پذیرجامعه?!

ufont

لایک‌ها
4,086
پس چرامیگی اصل ایتالیا?نکنه ریبن fake هم تولید میکنه واسه اقشارکم درامدواسیب پذیرجامعه?!
دادا من نظری ندارم در مورد فیک یا اصل، شیشه ها نشکن و کیفیت بالا رو دستشم زده ایتالیا و استانداردش کنارش هک شده شما راهی بلدی مشخص بشه فیک یا کپی بگو امتحان کنم بهت بگم؟

ufont

لایک‌ها
4,086
اپپپپپپپپپپپپپپپپپپث

ufont

لایک‌ها
4,086
قیمت به 100 ت کاهش دادیم ....

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
داداش اینایی که گفتی رو عینکای های کپی هم میزنن ولی اگه اصل باشه جعبه و متعلقات و شماره سریال داره..کاتالوگ داره و...
بازم خوب بفروشی عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا