آژانس هواپیماییexchanging
dakhlestan

توجه همه دوستانی که قصد ادامه تحصیل خارج از کشور دارند

شروع موضوع توسط hsmid123 ‏22 سپتامبر 2007 در انجمن دانشگاه و تحصیل

1. hsmid123

hsmid123 Registered User

دوستان عزیز تو جه بفرمایید من آدرس قسمت اعزام دانشجو وزارت علوم و تحقیقات را بتون می دم برید اونجا هم کارشناساشون به خوبی جوابتون را می دن و هم یک کتابخانه بزرک متشکل از کاتالوگ همه دانشگاه های دنیا دارند.
    چیه اینجا چند نفر دوکون باز کردند و کلی کلاس می ذارن اینا اصلاً مورد قبول وزارت علوم وتحقیقات نیستند.
    اینم لیست موسسات مورد قبول وزارت علوم ببینید اسم کدام یکی از این آقایون اینجا هست:
    http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm
    من خودم برای سوئد رفتم بخش اعزام دانشجو وزارت علوم خیلی عالی به همه سوالامم پاسخ دادند و راهنماییم کردند و از کافی نت رایگانشونم کلی استفاده کردم. اونجا راهنماییتون می کنند و اگرم خودتون نتونید پذیرش بگیرید بتون موسسات مورد قبول وزارت علوم را مربوط به هر کشور معرفی می کنند .
    حیف نیست پول و وقتتون را بدید به این آقایون که معلوم نیست وضعیتشون چه طوریه. برید وزارت علوم و رایگان همه اطلاعات دقیق را هم بگیرید و کاتالوگ هر دانشگاهی هم که دوست دارید برید مطالعه بفرمایید.
    اینم لینک بخش اعزام دانشجو وزارت علوم وتحقیقات : http://www.iranscholarship.net/info

2. Muhammadinfo

Muhammadinfo کاربر فعال علم و دانش کاربر فعال

دوست عزیز با کی مشکل پیدا کرده ای؟

3. آبراهام_66

آبراهام_66 کاربر تازه وارد

دوست عزیز حرفاتون زیاد جالب نبود

بعضی دوستان مثل mohamadinfo و dj fred و خیلی دوستان دیگه خیلی ما رو راهنمایی میکنن

4. sarsabz

sarsabz کاربر فعال درآمد اینترنتی کاربر فعال

اون لیست مثل اینکه تازه اپدیت کردن!من یک ماه پیش که چنتاشون رو رفتم اصلا جمع کرده بودند (جدول تایید ها رو میگم)
    کتابخونه شو هم که یکی از دوستام رفته بود می گفت کامل هست ولی یک کمی قدیمی است
    خوش بر خوردی شون هم به خاطر دولت جدیده! بدم نظام وظیفه که نرفتی!رفتی وزارت علوم اگر اونجا خوش بر خورد نباشند دیگه کجا می خواند خوب برخورد کنند!!!

5. mohsenz65

mohsenz65 Registered User

بیشتر دوستان اطلاعاتشون رو مجانی در اختیار بچه می زارن!
    حالا شما واسه سوید چی دستگیرت شد!؟