برگزیده های پرشین تولز

NetTours2017

Registered User
تاریخ عضویت
14 فوریه 2017
نوشته‌ها
88
لایک‌ها
1
تور تایلند
تایلند کشوری است که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته و بانکوک، پایتخت آن، با بیشترین جمعیت در بین شهر های تایلند قرار گرفته است. شاید جالب باشد که بدانید در سال 2013 بانکوک در ردیف شهرهای پر بازدید از سوی توریست ها قرار گرفت. دلیل آن هم به خدمات و خوراکی ها و هتل های ارزان و گرانی که با توجه به بودجه هر فردی ارائه میشود، باز میگردد. به علت داشتن مردمی با فرهنگ و ملل متفاوت، جشنواره های زیادی در طی سال برگزار میشود و همچنین تفریحات آبی و طبیعی زیادی برای گردشگران با سلیقه های متنوع فراهم شده است. تایلند با سواحل مسحور کننده اش معروف شده است و در این میان میتوانیم به سواحل و جزایر پاتایا، پوکت، بانکوک و جزیره سامورایی اشاره داشته باشیم. آب و هوای تایلند موسمی و بارانی است و اگر از دیدن بارش باران رضایت ندارید میتوانید در ماه های نوامبر تا فوریه تور تایلند را انتخاب کنید و همچنین ممکن است در تابستان که هوا گرم و شرجی است تور ارزان تایلند نیز ارائه شود، که بسیار مناسب است.%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%86%D8%AF%281%29.jpg
شما در تور تایلند، بازدید و لذت بردن از جاذبه های گردشگری تایلند را فراموش نخواهید کرد. شما میتوانید در بانکوک که معروف است به شهر فرشته ها، از معابدی همچون معبد فرا کاو، معبد بودای خوابیده، معبد سوتات و تاب غول آسا، معبد طلایی که بسیار شگفت انگیز است، معبد مرمرین و معبد شاتات دیدن نمائید. همچنین بعد از سپری کردن ساعاتی خوش در بانکوک، چشیدن غذاهای تایلندی و دریایی را در رستوران های محبوب و خوب بانکوک از دست ندهید.

شهر پاتایا دارای سواحل گرم ولی زیبا و لذتبخش با تفریحات آبی متعدد است. در کنار استراحت و استفاده از امکانات سواحل پاتایا میتوانید از جاذبه های گردشگری پاتایا مانند مزرعه کروکودیل ها، مینی سیام، باغ استوایی نانگ نوچ، دهکده فیل ها و موزه ریپلی دیدن نمائید. که تور تایلند را برایتان بسیار هیجان انگیز میکند و ساعات خوشی را برایتان رقم میزند.

پوکت شهر کم جمعیت ولی توریست پذیر است که سرگرمی های زیادی دارد. سرگرمی هایی همچون قایق سواری در رافتینگ که شما میتوانید مسیر 4 کیلومتری را با قایق بادی طی کنید و تجربه هیجان انگیز و ماجراجویانه ای را در لیست خاطرات خود ثبت نمائید. سرگرمی های دیگر پوکت عبارتند از باغ وحش پوکت، باغ پرنده ها پوکت، پارک تفریحی فانتا سی و فیل سواری که همگی هیجانات سرگرم کننده و خاص خود را دارند.

اگر شما از جمله افرادی هستید که به خرید و گشت و گذار علاقه دارید، بی شک خرید از تایلند، برایتان خاطره انگیز خواهد بود. با نت تورز همراه باشید تا تعدادی از مراکز خرید تایلند را برایتان معرفی کنیم. در پوکت مراکز خرید زیادی همچون مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت، مرکز خرید جانگ سیلون پوکت، مرکز خرید جیم تامسون و مرکز خرید بانانا واک پوکت وجود دارد. اگر در جزیره سامویی قصد خرید میوه تازه و وسایل و تنقلات ارزان قیمت را داشتید سری به مرکز خرید تاپس سامویی بزنید. مرکز خرید سون ایلون، مرکز خرید ماکرو سامویی و مرکز خرید پاونگ سامویی از دیگر مراکز خرید سامویی در تایلند هستند که میتوانید در تور تایلند به نحو احسن از آن استفاده کنید. شما برای اطلاع یافتن از تور ارزان تایلند، قیمت تور تایلند و تور لحظه آخری تایلند، میتوانید به سایت نت تورز مراجعه کنید.

تور تایلند از تهران | تور تایلند از مشهد | تور تایلند از اصفهان | تور تایلند از شیراز
 
بالا