برگزیده های پرشین تولز

توهم یا واقعیت؟

babakhoramdin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
108
الان فکر میکنید در کشوری مثل امریکا اگه تمام شهروندان مسلمان یا مسیحی شن تبدیل به کشوری مثل ایران میشه؟؟اونا قبل از هرچیز انسانن و صد البته عاقل و هر چیز رو باور نمیکنن.(هدفم از بحث این موضوع نبود اصلا چون زیاد اشاره کردید گفتم)

اگه اکثریتشون مسلمون بودن اون موقع تبدیل به کشوری مثل ایران نمی شد
خیلی خیلی بدتر از ایران می شد
ببین برای اینکه ثابت کنی دین به ویژه اسلام مانع پیشرفت جوامع میشه هیچ نیازی به آوردن استدلال نیست چون به راحتی با مطالعه ی تاریخ و تجربه ی کشور خودمون و دیگر کشورهای اسلامی و همینطور وضعیت حال حاضر این کشورها میشه این موضوع رو درک کرد
اگه نمی خوای تاریخ همه ی اون کشورهای اسلامی رو بخونی کافیه فقط تاریخ کشورهایی که دین رو از سیاست وقوانین جامعه شون حذف کردن رو مطالعه کنی تا روشن شی

همه ی مذاهب یه نوع ترمز برای پیشرفتهای بشر هستند مسیحیت هم چند صد سال جلوی علم ایستاد فقط اسلام فرقش اینه که تا قرن 21 هم داره توی این مسیر سنگ اندازی می کنه

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
دوستان..کمکم کنید تورو خدا!!
برای چندین بار دارم خواب مکان های نکراری رو میبینم!!
1-خواب یک استخر. که اونجا نوجوون بودم و با بقیه هم سن هام دارم ..با شرت توی سالن هسیم و یکی کی داریم میریم نوی آب
2- همین خواب بالا..ولی یه استخر دیگه!!
3-خواب یک منطقه مسکونی.که توی کوچه هسنم...
4-خواب یک دستشویی عمومی خیلی کثیف..که توی حدودا 90 متر دو تا ردیف دوتایی دستشویی خیلی تنگ درست کردن..که بعضی هاشون هم گرفته شدن و آبشون زده بالا!!

انقدر این خواب ها رو دیدم که مکان هاشون توی ذهنم دقیق هستن!!!

خیلی برام باعث تعجیه.که من هیچوقت این مکان هارو نرفتم!! چرا انقدر این مکان ها توی خوابم میان؟!!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
1-خواب یک استخر. که اونجا نوجوون بودم و با بقیه هم سن هام دارم ..با شرت توی سالن هسیم و یکی کی داریم میریم نوی آب
4-خواب یک دستشویی عمومی خیلی کثیف..که توی حدودا 90 متر دو تا ردیف دوتایی دستشویی خیلی تنگ درست کردن..که بعضی هاشون هم گرفته شدن و آبشون زده بالا!!

خیلی برام باعث تعجیه.که من هیچوقت این مکان هارو نرفتم!! چرا انقدر این مکان ها توی خوابم میان؟!!

اون ریل قطاز که روش نشستی به طرز فجیعی و داری به افق زوول میزنی و در دست راستت دست چپت و در دست چپت دست راستت هست نیز در خواب است عایا؟

docomid

Registered User
لایک‌ها
299
منم یه مسئله ی عجیب برام هست که وقتی می خوابم چند ساعت بعد احساس می کنم همینطوری که خوابم یه باد نسبتا قوی (یعنی در حد طوفان شدید نیست:D) داره به کل بدنم می وزه و البته یه احساس خوبی هم بهم دست می ده و بدم نمیاد نه سرده و نه گرم ، در صورتی که وقتی همون لحظه چشمام رو باز می کنم می بینم همه چی امن و امانه و پنجره اتاقمم همیشه بستس، کس دیگه هم همچین تجربه ای داره ؟

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
منم یه مسئله ی عجیب برام هست که وقتی می خوابم چند ساعت بعد احساس می کنم همینطوری که خوابم یه باد نسبتا قوی (یعنی در حد طوفان شدید نیست:D) داره به کل بدنم می وزه و البته یه احساس خوبی هم بهم دست می ده و بدم نمیاد نه سرده و نه گرم ، در صورتی که وقتی همون لحظه چشمام رو باز می کنم می بینم همه چی امن و امانه و پنجره اتاقمم همیشه بستس، کس دیگه هم همچین تجربه ای داره ؟
من احساس میکنم زمین داره میلرزه که وقتی بلند میشم این احساس از بین میره

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من احساس میکنم زمین داره میلرزه که وقتی بلند میشم این احساس از بین میره

دوست عزیز مشکل تیرویید دارید. برید دکتر. لرزش خفیف بدن با مشکلات تیرویید در ارتباطه که بیمار در حال دراز کش احساس لرزیدن زمین رو میکنه.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386

تاثیر داروهای هست که مصرف میکنین

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
من حدود شش ماه هست که دارو مصرف میکنم.. (حالا باید همینجا لو میدادی که دارو مصرف میکنم؟)
در صورتی که این خواب هارو 4 سالی میشه که میبینم..

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
من حدود شش ماه هست که دارو مصرف میکنم.. (حالا باید همینجا لو میدادی که دارو مصرف میکنم؟)
در صورتی که این خواب هارو 4 سالی میشه که میبینم..

حاجیکس چیپس اشکالی داره خو؟
من خودم انواع و اقسام داروها رو مصرف کردم و میکنم
و انواع و اقسام بیماری های روحی و روانی رو دارم اصلا خیجالت نمیکشم:D

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
دوست عزیز مشکل تیرویید دارید. برید دکتر. لرزش خفیف بدن با مشکلات تیرویید در ارتباطه که بیمار در حال دراز کش احساس لرزیدن زمین رو میکنه.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
ممنون از توجهتون اما چند ماه پیش به خاطر بستری شدن در بیمارستان به خاطر مشکل معده ام انواع و اقسام آزمایش ها رو دادم که هیچ مشکلی هم نبود

Dr.Matin

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
270
پیشنهاد میکنم به روانپزشک مراجعه کنید
این صحبت بنده جدی بود
امیدوارم جسارت نباشه

IIRezaII

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا من دیگه خوابم نمی بره:grrr:

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

aploon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
thismancomp.jpg
تا این لحظه ۲۰۰۰ نفر این مرد را در خواب دیده اند
در سال ۲۰۰۶ در نیویورک، بیمار روانپزشکی، چهره مردی را کشید که بارها در خواب هایش دیده بود. او همیشه برای آینده و زندگی اش به این زن توصیه هایی می کرده است.

این زن قسم می خورد که این مرد را هرگز در زندگی اش ندیده است. نقاشی این زن چند روز روی میز آن پزشک می ماند تا اینکه چند روز بعد، بیمار دیگری تصادفا تصویر را تشخیص می دهد و می گوید که آن مرد را اغلب در خواب هایش می بیند.

همچنین او ادعا می کند که او را هرگز در زمان بیداری ندیده است. آن روانپزشک تصمیم می گیرد تا آن تصویر را برای برخی از همکارانش بفرستد تا آنها هم به بیمارانشان نشان دهند. در طی چند ماه، ۴ بیمار این مرد را که چندین بار در خواب هایشان دیده بودند، شناسایی کردند. همه این بیماران به آن تصویر «این مرد» میگفتند. به همین دلیل سایت و کمپینی به همین اسم ( این مرد) تشکیل شد تا افراد بیشتری او را شناسایی کنند.

حداقل ۲۰۰۰ نفر ادعا کرده اند که این مرد را در خواب دیده اند؛ از شهرهایی چون لس آنجلس، برلین، سائوپائولو، تهران، پکن، روم، بارسلونا، استکهلم، پاریس، دهلی نو، مسکو و…

فایل های ضمیمه

• thismancomp.jpg
    thismancomp.jpg
    173.6 KB · نمایش ها: 6

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
الان این خبر تو pt باعث میشه که 2000 نفر دیگه هم بهشون تلقین بشه

aloochy

Registered User
لایک‌ها