برگزیده های پرشین تولز

تکرار پسورد

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

من ام تی رو رو روی سایت نصب کردم اما برای رفتن به هر قسمت ازمن یوز و پسورد میخواد آیا همین طوریه؟ وقتی روی کلید firest weblog کلیک میکنم دوباره برمیگرده به قسمت وارد کردن یوزر و پسورد آیا به همین شکل هست کار کرد ام تی

آیا نسخه 3.2 فارسی هستش یعنی میشه 3.2 رو نصب کرد و با امکانات فارسی کار کرد ؟

با تشکر

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavashmusic :
سلام

من ام تی رو رو روی سایت نصب کردم اما برای رفتن به هر قسمت ازمن یوز و پسورد میخواد آیا همین طوریه؟ وقتی روی کلید firest weblog کلیک میکنم دوباره برمیگرده به قسمت وارد کردن یوزر و پسورد آیا به همین شکل هست کار کرد ام تی

آیا نسخه 2.3 فارسی هستش یعنی میشه 2.3 رو نسص کرد و با امکلنات فارسی کار کرد ؟

با تشکر

اول سلام
دوم اينكه منظور شما فكر كنم از 2.3 همون نسخه جديد ام تي يعني 3.2 باشه. درسته؟:(
سوم اينكه امكلنات نه و امكانات.:happy: چهارم اينكه نسص نه و نصب.
اما درمورد ام تي با امكانات فارسي
من نميدونم فارسيش اومده يا نه. اما اگر برات مهمه يه سر به اينجا بزن: http://movabletype.ir/
درضمن من خودم از ام تي 3.2 استفاده ميكنم
درمورد اينكه ميگي مرتب بايد يوز و پسورد رو وارد كني شايد به اين علت باشه كه مرورگرت قاطي كرده و در اينجور مواقع بايد كوكي ها و آفلاين ها رو به طور كامل از روي مرورگرت پاك كني.
براي پاك كردن آفلاين ها ابتدا از منوي Tools گزينه Internet Option رو انتخاب كن سپس در پنجره باز شده بر روي دكمه هاي: Delete Cookie & Delete Files كليك كن و بعد پنجره هاي كوچكي كه باز ميشه رو تاييد كن.
اينطوري در تمامي سايتها (از جمله همين پي تي خودمون) دوباره از تو يوزر و پسورد سوال ميشه كه اين اتفاق شامل ورود به ام تي هم هست.
شايد با ورود به ام تي و زدن نام كاربري و رمز ورود ديگه اون مشكل براتون پيش نياد! البته اميدوارم:happy:
:happy:

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگه تازه نصب کردی باید از یوزر Melody و پسورد Nelson استفاده کنی...
یادت باشه به کوچک و بزرگی حروف حساسیت داره....

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از boreir :
درضمن من خودم از ام تي 3.2 استفاده ميكنم

:happy:
با غلط های که از من گرفتی پاک ما رو از رو بردی !!!!!!!!!!!

شما با این نسخه 3.2 داری کار میکنی چطور فارسیش کردی لطفا راهش رو بگو تا من هم استفاده کنم اگه لینک وبلاگ خودتون رو بدین ممنون:f34r:

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavashmusic :
با غلط های که از من گرفتی پاک ما رو از رو بردی !!!!!!!!!!!

شما با این نسخه 3.2 داری کار میکنی چطور فارسیش کردی لطفا راهش رو بگو تا من هم استفاده کنم اگه لینک وبلاگ خودتون رو بدین ممنون:f34r:

باز هم سلام.

خوب حالا فكر كنم تو غلط تايپي بي حساب شديم. چون شما يه غلط مشتي از ما گرفتي.:lol:
عرضم به حضورتون كه من منظورم اين نبود كه نسخه 3.2 فارسي دارم. بلكه فقط ميخواستم بدوني كه با محيط نسخه جديد ام تي آشنا هستم و باهاش كار كردم.
وگرنه من هيچ موقع سراغ نسخه فارسي نميرم و نخواهم رفت!
و اگر هم خيلي دوست داري كه حتما از نسخه فارسيش استفاده كني بايد يكي دو هفته اي منتظر بموني تا بچه هاي سايت movabletype.ir زبان اصلي ام تي نسخه 3.2 رو براي فارسي زبانان تغيير بدند!

ولي بد نبود كه يه توضيحي هم ميدادي كه چرا اينقدر اصرار بر استفاده از ام تي فارسي رو داري!

يعني تو نسخه اصلي ام تي مشكلي وجود داره؟
:blink:

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از boreir :
باز هم سلام.

ولي بد نبود كه يه توضيحي هم ميدادي كه چرا اينقدر اصرار بر استفاده از ام تي فارسي رو داري!

يعني تو نسخه اصلي ام تي مشكلي وجود داره؟
:blink:

دوست عزیز
من دارم یه مقدار قاتی میکنم آخه بدون نسخه فارسی میشه وبلاگ فارسی داشت ؟
یعنی واسه تایپ و ارسال مطالب و در کل امکان تایپ فارسی رو چطور میشه از نسخه اصلی انتظار داشت
اصلا شاید من یه چیزای رو نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!
لطفا بفرمائید چطور از نسخه اصلی میشه طوری استفاده کرد که امکانات اولیه از قبیل تایپ فارسی (هم برای مدیریت هم برای کاربران) و چند مسئله اولیه فارسی باشن

لطفا طوری توضیح بدین تا من متوجه بشم آخه با این صحبت های که شما میکنین بوش میاد که من خیلی آماتور تشریف دارم:lol:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از siavashmusic :
دوست عزیز
یعنی واسه تایپ و ارسال مطالب و در کل امکان تایپ فارسی رو چطور میشه از نسخه اصلی انتظار داشت
لطفا بفرمائید چطور از نسخه اصلی میشه طوری استفاده کرد که امکانات اولیه از قبیل تایپ فارسی (هم برای مدیریت هم برای کاربران) و چند مسئله اولیه فارسی باشن

لطفا طوری توضیح بدین تا من متوجه بشم آخه با این صحبت های که شما میکنین بوش میاد که من خیلی آماتور تشریف دارم:lol:
با ام تي انگليسي هم ميشه وبلاگ فارسي داشت !
فقط بايد ويندوز فارسي داشته باشين که بتونين فارسي تايپ کنين ! همين !
يام منتظر بشين ام تي فارسي 3.2 منتشر بشه که بتونين بدون ويندوز فارسي هم تايپ کنين !

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavashmusic :
دوست عزیز

باز هم سلام.
ببينيد من منظورم اين نبود كه شما آماتور هستيد. اتفاقا سوالي كه كرديد خيلي هم حرفه اي بود.
اما جواب سوال شما:
نسخه جديد ام تي هنوز به فارسي تبديل نشده و شما مجبوريد از نسخه هاي قديمي ام تي كه فارسي رو ساپورت ميكنه استفاده كنيد.
ولي درمورد اينكه چه طوري ميشه با نسخه اصلي (انگليسي زبان) وبلاگ فارسي داشت بايد خدمتتون عرض كنم كه بيشتر وبلاگنويسها از ام تي اصل استفاده ميكنند. و براي حل مشكل فارسي نويسي مطالب هم از اديتورهاي فارسي زبان يا پلاگين هاي فارسي استفاده ميكنند كه بصورت جداگانه بعد از نصب ام تي بر روي هاست نصب ميشه.
با اين پلاگين هاي فارسي شما ميتونيد تاريخ شمسي داشته باشيد.
درمورد نصب قالب هاي فارسي هم فكر ميكنم مشكلي وجود نداشته باشه و شما بعد از آپلود قالبهاي فارسي بر روي هاستتون و هماهنگيش با ام تي ميتونيد به راحتي با استفاده از اديتور فارسي (كه فكر كنم لينك دانلودش در همين انجمن پرشين تولز وجود داشته باشه) مطالب و متون فارسي رو به وبلاگتون ارسال كنيد.

اگر هم چند نويسنده تازه كار داريد كه با زبان انگليسي مشكل دارند پس بهتره همون نسخه هاي قديمي ام تي رو انتخاب كنيد كه تبديل به زبان فارسي شده.

ولي درمورد نسخه جديد به هرحال شما بايد كمي صبر كنيد (شايد يك هفته يا اصلا يك ماه و يا بيشتر) تا بچه هاي خودمون فارسيش رو بسازن:D
به همين راحتي.:happy:

شما هر وبلاگي رو كه مثال بزنيد داره با ام تي اصلي آپديت ميشه و كسي نياز به ام تي فارسي نداره!
فقط كافيه پلاگين هاي فارسي رو بر روي ام تي اصلي آپلود كنيد. (همين!):happy:

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Shahedr :
با ام تي انگليسي هم ميشه وبلاگ فارسي داشت !
فقط بايد ويندوز فارسي داشته باشين که بتونين فارسي تايپ کنين ! همين !
يام منتظر بشين ام تي فارسي 3.2 منتشر بشه که بتونين بدون ويندوز فارسي هم تايپ کنين !

به به !!!
آقا شاهد!
كم پيداي عزيز:(
تحويل بگير داداش.
جواب ما رو ديگه نميدي:blush:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از boreir :
به به !!!
آقا شاهد!
كم پيداي عزيز:(
تحويل بگير داداش.
جواب ما رو ديگه نميدي:blush:
همين الان خوندم بابا !
صب کن ! مايکروويو که نيستم ! :D

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
از دوستان عزیز بابت این همه محبت تشکر میکنم باید با یکی از کاربران حرفه ای ام تی یه مشورت کنم یه چیزایی دست گیرم بشه:blush:

boreir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siavashmusic :
از دوستان عزیز بابت این همه محبت تشکر میکنم باید با یکی از کاربران حرفه ای ام تی یه مشورت کنم یه چیزایی دست گیرم بشه:blush:

من تا اونجائي كه ميتونستم براتون توضيح دادم.
براي درك راهنمائي هاي من و شاهد بهتر است با يكي از وبلاگنويس پي تي مشورت كنيد. (البته به صورت چت و نه با پرسش و پاسخ در انجمن چون اينجوري صد درصد به جواب سئوالتون نميرسيد)

جالب اينجاست كه شما در پي تي فارسي مينويسيد در وبلاگ نويسي فارسي درمانده ايد!
ميتونيد خيلي راحت از سيستم رايگان ميهن بلاگ و پرشين بلاگ استفاده كنيد:happy:
بيش از اين وقتم رو تلف نميكنم.
هرجور راحتيد:happy:

اين وبلاگ با ام تي انگليسي آپديت ميشه:
www.weblog.karaneh.net

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از boreir :
من تا اونجائي كه ميتونستم براتون توضيح دادم.
براي درك راهنمائي هاي من و شاهد بهتر است با يكي از وبلاگنويس پي تي مشورت كنيد. (البته به صورت چت و نه با پرسش و پاسخ در انجمن چون اينجوري صد درصد به جواب سئوالتون نميرسيد)

جالب اينجاست كه شما در پي تي فارسي مينويسيد در وبلاگ نويسي فارسي درمانده ايد!
ميتونيد خيلي راحت از سيستم رايگان ميهن بلاگ و پرشين بلاگ استفاده كنيد:happy:
بيش از اين وقتم رو تلف نميكنم.
هرجور راحتيد:happy:

اين وبلاگ با ام تي انگليسي آپديت ميشه:
www.weblog.karaneh.net
از اینکه وقتوتون رو واسه سوال من متشکرم:hmm:

Motahari

Registered User
لایک‌ها
3
اين كه هردفعه پسوورد ازت مي‌پرسه احتمال داره از كوكي‌هاي ويندوزت باشه. ممكنه مشكل داشته باشه يا ذخيره نكنه. شايداگر delete cookie بزني هيستوري هم از اول پاك كني مشكل حل شه.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Motahari :
اين كه هردفعه پسوورد ازت مي‌پرسه احتمال داره از كوكي‌هاي ويندوزت باشه. ممكنه مشكل داشته باشه يا ذخيره نكنه. شايداگر delete cookie بزني هيستوري هم از اول پاك كني مشكل حل شه.

مطهری جان دقیقا جواب همینی بود که گفتی
درباره وبلاگ فارسی هم اینو بگم که باید قالب وبلاگتو فارسی طراحی کنی و پستهاتو هم فارسی بنویسی برقیه اش که مربوط به بیننده می شه خیالت جمع اونا همه چی رو فارسی می بینن با این شرایط چیز دیگه ای هم لازم نیست.

بالا