برگزیده های پرشین تولز

تکنولوژی برتر صنعت خودرو متعلق به چه کشوری هست

به نظر شما درصنعت خودرو کدام کشور (سازنده) از لحاظ تکنولوژی و فن آوری رتبه نخست را دارد ؟

• آلمان

Votes: 16 43.2%
  • آمریکا

Votes: 14 37.8%
  • ژاپن

Votes: 5 13.5%
  • سایر کشورها

Votes: 2 5.4%

• Total voters
    37
  • Poll closed .

Firelink

Registered User
لایک‌ها
141
میگه آلمانیها ذاتن چند رگه ان و استدلالشم اینه که تیم ملی آلمان بازیکنای چند رگه زیاده انگار تو فرانسه که بیشتر بازیکناش آفریقایی تبارن یا هلند و انگلیس از این بازیکنا نبوده هیچ وقت!
واقعا کوته فکری تا کجا!!
تا حالا انقدر چرت و پرت تو یه تاپیک یکجا ندیده بودم!

آلمانی ها خودشونم اصالت ندارن..تلفیقی از چند رگ هستن .دنبال آدمایی میگردی که مهندسی تو خونشون هست باید بری سراغ ایتالیا و بریتانیا...آلمانی ها خیلی دوست داشتن با آمریکایی ها همکاری کنن ولی آمریکایی ها اونارو خائن میدونستن آمریکا با این که دهه 70 بحران نفتی داشت ولی حاظر نشد با ژرمن ها همکاری کنه

گفتی آلمانیها دزدن برای همین امریکاییها باهاشون همکاری نکردن
آلمانیها دزدن!؟
یا آمریکاییها که دانشمندان و علم و تکنولوژی آلمان رو پس از اشغال متفقین دزدیدن بردن امریکا؟
گفتی آلمان در زمینه هوافضا حرفی برا گفتن نداره انگار نه انگار همین ورنرفون براون و دانشمندان تبعیدی آلمانی بودن که صنایع موشک سازی آمریکا رو تشکیل دادن
اصلا موشک های قاره پیما اختراع آلمان نازی بوده و آلمان پیشگام بوده در این زمینه، اونا قصد ساخت فضاپیما هم داشتن منتها با شکست آلمان در جنگ این طرح ها متوقف شد و در امریکا توسط همون دانشمندان ادامه پیدا کرد.
حالا در این مورد بحثی نداریم

ولی اینکه میگی آمریکاییها با آلمانیها همکاری نکردن چون دزد و خائن بودن! ولی مگه شرکت کرایسلر امریکا در سال 1998 به قیمت 36 میلیارد دلار توسط دایملر آلمان خریداری نشد و این دو شرکت ادغام نشدند؟ تا مشکلات کرایسلر کمتر بشه و اتفاقا این ادغام بیشتر به سود کرایسلر بود.
این اگه اسمش همکاری نیست پس چیه!؟

در سال ۱۹۹۸ شرکت دایملر-بنز با پرداخت مبلغ ۳۶ میلیارد دلار اقدام به خرید شرکت آمریکایی کرایسلر نمود. با این خرید شرکت دایملر-کرایسلر تأسیس شد. پس از تاسیس شرکت جدید دایملرکرایسلر، تولید اتومبیل‌ها با نامهای تجاری قدیمی ادامه یافت. با اینکه در ابتدا استفادهٔ مشترک از فناوری‌های دو شرکت بصورت محدود پیش‌بینی شده بود، اما ساخت خودروهای آمریکایی دوج مگنوم، دوج چارجر، کرایسلر ۳۰۰ و کرایسلر چلنجر مدل ۲۰۰۹ اصولاً به خاطر استفاده از فناوری دایملر امکان پذیر شد. طرف آمریکایی امکان استفاده از موتورهای دیزل دایملر را در خودروهای کرایسلر پیدا کرد.

در سال ۲۰۰۷ به دلیل کارکرد ضعیف کرایسلر، شرکت دایملر سهام کرایسلر را به یک موسسه مالی فروخت و به شراکت تجاری با کرایسلر پایان داد.شرکت دایملر کرایسلر متعاقباً به شرکت دایملر آ گ تغییر نام داد.

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596

قضیه فقط مربوط به بوگاتی -بنتلی و.....نیست.. زیر مجموع هم نیستن و فقط امتیاز شو رو آلمان ها خریدن لامبور گینی که داره تو ایتالیا تولید میشه بنتلی و..هم تو اینگیلیس اصالتشون رو هنوز دارن با این که به دست آلمان ها خریداری شده فک میکنی بره چی اینارو خریدن! بره این که بخوان هر طوری شده بگن آلمان هم تو این کلاس ها حضور داره .والا بچه 7ساله هم میدونه اصالت لامبو و بنتلی و... کجاست برو تو تاریخ ببین دهه 70-80 ش کیا بودن که bmw و بنز رو زنده کردن اگه بری دنبالش دوستان اینگیلیسی و ایتالیایی و سوئدی و....رو میبینی

==================================================================

گفتم که بنز و بی ام و و پورشه و audi و فولگس واگن غــــــــــــــــول به حساب نمییان وقتی غول به حساب مییان که تو همه کلاس ها حضور داشته باشن..اینا محدود شدن به چندتا کلاس که اونم در مقابل ژاپنی و آمریکایی و چند مدل اروپایی دیگر حریفی بره گفتن ندارن

اپل که GM محصوب میشه و فولکس واگن نیز توسط پورشه تاسیس شده

=======================================================

اون لیستم بره اون دوست آواتار ژرمنی عزیز گذاشتم که قبلا ایشون هم لیست گذاشته بود...در ضمن لیست من هر کدومش مربوط به یک تا 5کلاس از خودروها میشه شامل پیکاپ-کانورتیبل و.........

=====================================

در مورد زیرمجموعه هم این خوده کمپانی ها هستن بره تنوع محصولات خودشون زیر مجموع تشکیل میدن تا بازار جهانی بیشتری داشته باشن و 0تا100 زیر مجموعه ریشه ش تو شرکت مادر هست.. نمونه بارز همین کره ای ها که تا 10سال پیش هیچی نبودن و وقتی سال2006 قرار داد همکاری بستن باFORD شاهد پیشرفت چشم گیری شدن پیشرفتی که باعث شده مردم ایران برای داشتن یه خودرو کره ای حاظرن 8برابره قیمت واقعیش پول بدن ..دقت هم کنی تمامی محصولات کمپانی هیوندای و کیا طراحیشون مربوط میشه به FORD کانادا

===============================
واما بسیاری از کشور ها هنوزم که هنوزه حاظر نیستن با آلمان ها همکاری داشته باشن .چرا چرا یه مورد داریم : همکاری بنز با کره ای ها نیتجه هم شد Ssangyong (موسو) که منجر به ضرر های فراوان برای بنز و سانگیانگ شد و بار دیگر نام آلمان درخشید در صنعت خودرو و همکاری

========================

قضیه ایران فرق داره اولا ایران خودروساز نیست مونتاژ کاره(دنیا اصن ایران رو خودروساز نمیدونه) محصولات قدیمی 30سال پیش هم که میبینی تولید میکنن ساده ترین فیس لیفتشون هم توسط خارجی ها (چین-فرانسه) صورت میگیره

==================

چطور جرات میکنی بگی بنز و بی ام و جز پرتنوع ترین برند های دنیا هستن!! یه پیکاب- یه کانورتیبل- یه فول سایز -یه سوپر اسپرت -یه تراک- یه هارد تراک -یه فَست بَک - یه مینی کَمپ- یه کاستوم-یه سیتی کارز-یه ساب کامپکت-یه آروی-یه اکسکیوتیو EXECUTIVE-یه اسپایدر-یه استیشن واگن(نه واگن)- یه ناچ بَک NOTCH BACK -یه تارگا -یه TARGA TOP-یه هارد تاپ از بنز و بی ام و (کلا آلمانی ها ) نام ببر

==========

اخیرا ( تو این 10سال گذشته) به لطف رنجررور. پورشه و بی ام و و....SUV(شاسی بلند) ساز شدن

=======

میسپارم به مخاطبین پی طی که ببین کی خزعبلات میگه

Last edited:

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
حداقل از این ویندوز آمریکایی کپی ت خجل باش
biggrinsmiley.gif

خدایش حرف حق جواب نداره

Firelink

Registered User
لایک‌ها
141
در تمام این کلاس ها که گفتی بنز و بی ام و مدل هایی دارند
می تونی راحت سرچ کنی مدل هاش میاد در هر کدوم
اگر در بعضی کلاس ها تولیداتی نداشتن یا کمتر بوده حتما به خاطر نیاز بازار بوده نه اینکه در اون مدل حرفی برای گفتن نداشته باشن ولی در کلاس هایی که حضور فعال دارند همیشه یا بهترین بودن یکی از بهترین ها
ادعا کردن صرف که نمیشه
مثل همون قضیه همکاری نکردن امریکا با المان که یک نمونش رو گذاشتم.
در مورد لامبورگینی و رولزوریس هم حرفی ندارم کسی نگفت اینا آلمانی هستن اینا اصالتشون مال همون ایتالیا و انگلیس هست و آلمانیها هم قصد نداشتن اونا رو به اسم ماشین آلمانی معرفی کنن و اصالت اون خودروها رو حفظ کردن
منها مهندسی و طراحی آلمانی در پیشرفت این برندها رو میشه به وضوح دید.
در مورد همکاری دایملر و کرایسلر هم حرفی نزدی که کلی به کرایسلر سود رسوند

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
با ایدی دومت میای حرف ایدی اولتو تایید می کنی؟ :lol:
حالا چون ویندوز امریکایی باید بگم ماشین امریکایی بهترینه خیلی خفنه رودست نداره؟!

حاجیکس ایدی دوم کدوم بود
من یه شخص دیگه هستم میتونی گزارش بزنی مدیرا چک کنن

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
در تمام این کلاس ها که گفتی بنز و بی ام و مدل هایی دارند
می تونی راحت سرچ کنی مدل هاش میاد در هر کدوم
اگر در بعضی کلاس ها تولیداتی نداشتن یا کمتر بوده حتما به خاطر نیاز بازار بوده نه اینکه در اون مدل حرفی برای گفتن نداشته باشن ولی در کلاس هایی که حضور فعال دارند همیشه یا بهترین بودن یکی از بهترین ها
در مورد لامبورگینی و رولزوریس هم حرفی ندارم کسی نگفت اینا آلمانی هستن اینا اصالتشون مال همون ایتالیا و انگلیس هست و آلمانیها هم قصد نداشتن اونا رو به اسم ماشین آلمانی معرفی کنن و اصالت اون خودروها رو حفظ کردن
منها مهندسی و طراحی آلمانی رو در پیشرفت این برندها رو میشه به وضوح دید.
در مورد همکاری دایملر و کرایسلر هم حرفی نزدی که کلی به کرایسلر سود رسوند

شما مدرک و منبع بیار بره حرفات و یه نیگاهی به تاریخ بنداز

نیازی به سرچ نداره ..آلمانی ها در بسیاری از کلاس ها حضور ندارن و همین امر باعث شده که پشت سر آمریکا و ژاپن قرار بگیرن .کلاس بندی آلمانی ها محدود تر از این حرفاست

قبول من تعصب دارم رو آمریکایی ولی بره تعصبم 1001 دلیل دارم که فقط 10تا از دلیل ها رو تو این تاپیک توضیح دادم :D

همکاری دایملر با کرایسلر وقتی شکل گرفت که کرایسلر اروپا تاسیس شد (اونم اینگیلیس باعث ش شد )نه با کرایسلر خوده آمریکا

اینکه اینجا من آمریکا رو وردارم چماغ کنم و شما هم آلمان رو ورداری چماغ کنی سودی بره هیچ کدوممنون نداره ..من فقط خواستم اون دوستانی رو که همش حرف از آلمان میزنن(بدون هیچ گونه اطلاعاتی) و با دو یوزربه آلمان رای میدن رو از گمراهی دربیارم

با ایدی دومت میای حرف ایدی اولتو تایید می کنی؟
laughingsmiley.gif

این من نیستم ..این جسارتت رو پَس بگیر چون این کاربر شوخی نداره کارو میکشونه به جاهای باریک ..فک کنم اولین بارشون هم هست تو قسمت خودرو و رانندگی پست میدن میتونی فعالیت هاشو نیگاه کنی

من درحال حاظر هیچ گونه یوزر دیگری ندارم چون سر مسائل تاپیک پزشکی و سلامت از آی پی بَن شدم و این یوزرمم با پا در میونی بزرگای سایت شکل گرفته

جدی میگم این شوخی نداره :D

یکی از اون چند یوزرـه های حاظر در این تاپیک هم بَن شده

Firelink

Registered User
لایک‌ها
141
شما همه رویکردت در جهت نفی خودروسازی آلمان هست و با وجود اینکه طرفدار امریکایی هستی ولی میگی محبوبترین خودروها در آمریکا خودروهای ژاپنی هستن و آمریکا خودروهای ژاپنی رو بیشتر میخرن
خوب خودت با این حرف داری خودروسازی آمریکا رو می بری زیر سوال و میگی امریکاییها ژاپنی سوارن!

شما از هر کارشناس خودرو بپرسی آلمان رو جزو غول های خودروسازی می دونه
هر کشوری رویکردش در خودروسازی در یک جهته
در زمینه خودروهای لوکس که با کیفیت ترین خودروها هستند بنز و بی ام و در جهان و به خصوص در امریکا محبوبترین و پرفروش ترین هستند و در مقابل مدل های مشابه امریکاییشون پیروز میشن.تو همون لینکایی که گذاشتی بنز و بی ام و و لکسوس که غیرامریکایی هستند در صدر هستن
ضمنا همین لکسوس به عنوان برند لوکس تویوتا تازه دو دهه هست به وجود اومده و قبل از اون ژاپنی ها در زمینه خودروهای لوکس حرفی برای گفتن نداشتن
یا در سوپراسپورتها ژاپنی ها کجای کارند؟
مگه نمیگی ژاپنی ها و آمریکاییها تو همه کلاس ها بهترینند؟
چه سوپراسپورت ژاپنی هست که بتونه با لامبورگینی و فراری و مدل های سوپراسپورت پورشه رقابت کنه؟

با دو یوزربه آلمان رای میدن رو از گمراهی دربیارم

با ایدی دومت میای حرف ایدی اولتو تایید می کنی؟
این من نیستم ..این جسارتت رو پَس بگیر چون این کاربر شوخی نداره کارو میکشونه به جاهای باریک ..فک کنم اولین بارشون هم هست تو قسمت خودرو و رانندگی پست میدن میتونی فعالیت هاشو نیگاه کنی

من درحال حاظر هیچ گونه یوزر دیگری ندارم چون سر مسائل تاپیک پزشکی و سلامت از آی پی بَن شدم و این یوزرمم با پا در میونی بزرگای سایت شکل گرفته

جدی میگم این شوخی نداره

یکی از اون چند یوزرـه های حاظر در این تاپیک هم بَن شده

ماشین های آلمانی اینقدر بی پدر مادر و درپیت نیستن که من برم با دو تا ایدی بهشون رای بدم! تونظرسنجی ها در سایت های تخصصی مربوط به خودرو ایرانی و خارجی که زده شده و پرسیده شده بهترین کشور خودروساز کجاست آلمان در بیشترشون اول شده می تونی یه سرچ کنی
خودت که کم ایدی نداشتی اینجا تا حالا
شادمغز و با کلی آیدی دیگه
b a رو من نمی دونم کیه و علت بن شدنش چی بود ولی یوزر دوم من نیست!

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596

هی من میخوام چیزی نگم میبینم نه Noob تر از این حرفایی

=============================================================================================

بسته گی داری غول به چی بگی!!!!!!!!!! والا معمولا غول به خودروسازهایی میگن که در هر کلاس حضور داره مخصوصا سوپرکارز ..من نمیدونم این کارشناس هایی که شما میگی کوجان !

=================================================================================

در ضمینه خودروهای لوکس هم کادیلاک و لینکلن و GMC هر ساله بهترین بودن و پرفروش ترین خودرو در این کلاس هستن اون لینکی هم که دوست مون گذاشتن مربوط به فروش خودرو کلاس لوکس مربوط به ماه جولای هست فقط

==========================================================================

در مورد سوپر اسپرت ها صفحه قبل هم از سوپر اسپرت ژاپنی(NSX) حرف زدم هم سوپر اسپرت آمریکایی (Shelby Ultimate Aero XT) حالا دست به سرچ بشو ببین لامبورگینی از ایتالیا میتونه با
SSC AERO XT 2013 و Shelby Ultimate Aero XT2013 رقابت کنه یا بوگاتی از فقانس......

رکورد دار سرعت دنیا (حتی تو گینس هم ثبت شده) شلبی هست

دو نمونه اخیر دیگر از 10ها نمونه سوپر اسپرت آمریکایی (ببخشید که آمریکایی ها بنیان گذار این کلاس هستن) آمریکا تو کاره سوپراسپرت هیبرید و گاز سوزـــــه اخیرا کوجای کاری عمو (و 10 ها نمونه دیگه که در تعداد معدود 5تا 10تایی تولید شدن)

attachment-437527d1377173681-21d1d2f6fb7ad327c62b3741e36f6f4d.jpg

attachment-437528d1377173727-f4fe214c8bbecc096a459fe539fd302f.jpg

تمامی اینا بر پایه کوروت ساخته شدن و هیچ دست غیر آمریکایی ای توش پیدا نمیشه

اینم ژاپنی (اصیل)

+
================================================================

هیشکی هم جواب منو نداد که در دهه های گذشته وقتی جنگ بین سوپر اسپرت های آمریکایی و ژاپنی بود آلمان کجابوده؟! حتی آلمان تو همین دهه هم حضور نداره!

اینقدم ب خودت فَشار نیار حیفی به خدا

Firelink

Registered User
لایک‌ها
141
چرت میگی چرا
کجا پرفروش ترین خودرو لینکلن و جی ام سی بوده؟
این لیست پرفروشترین ها در سال 2012
2012 Year End Top 30 Best-Selling Luxury Vehicles In America - GOOD CAR BAD CAR
مربوط به یک ماه هم نیست مال کل ساله
تو 10 تای اول 7 تاش آلمانیه
لینکلن اون پایین ماییناست.
حالا الان میاد میگه نه منظور من یه چیز دیگه بود!
شلبی هم درسته سریعتره ولی ابهت ویرون یه چیز دیگست ضمنا وزن ویرون دو برابر شلبیه و با موتور قدرتمند آئودی شتاب صفر تا صدش خیلی کمتر از شلبی هست
بعد من میگم سوپراسپرت ژاپنی معرفی کن که بتونه با اونا رقابت کنه میری عکس امریکایی میذاری.کلا از شاخه ژاپنی به آمریکایی میپرس و بالعکس انگار این دو تا کشور رو یکی می دونی!

اینم بهترین خودروها در کلاس های مختلف که در اکثر موارد آلمانیها یا اول هستند یا تو 10 تای اول دو سه تا نماینده دارند. در رده خودروهای لوکس و سوپرلوکس و اسپرت که تو 10 تای اول 7 - 8 تاش آلمانیه حالا بازم بگو آلمانیها تو همه کلاسها حضور ندارند:
Top-Ranked Cars and Trucks | U.S. News Best Cars

Last edited:

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596

چرت رو مثل اینکه شوما میگی فقط بلدی مثل هم قطار هات شقایق و علیگودرز رو بدوزی بهم تحویلم بدی!

شوما هنوز راجع به پست ها و سئوال های پست های قبلی من جوابی نیاوردی همین که حال میدم بهت هنوز سر بحث هستم رو خداتو شاکر باش و اسلام بیار

لینک اولت که در مورد فروش فقط در آمریکاست و نه درکل دنیا! تو همین اماراتش کادیلاک و لینکلن بیشتر فروش داره تا بنز

هیچ وقت مقلطه نکردم که الان بیام لاپوشونی کنم مثل بعضی ها

لینک دوم هم خوبه خودت میبین بر اساس چند تا کلاس محدود و بر اساس قیمت تفکیک شده با این حال باز هم تعداد کمی از المان حضور داره و بیشتر آمریکایی و ژاپنی هست و مربوط به فروش هم نیست همونطور که میبینی خیلی از مدلها 2014 هستن و بر اساس ارزش خرید رتبه بندی شده خوبه بهترین هارو با عکس مشخص کرده!

در ضمن بسیاری از محصولات آمریکایی هستن که پرفروش ترین هستن در آلمان و اروپا و آسیا و حتی فروششون از کمپانی های خوده اون کشورها هم بیشتره مثل فوردفیوژن و ایمپالا و کروز که 9تیپ مختلف داره این 9تیپ خودش نشون دهنده این هست که چقدر بازار جهانی ش گسترده و برای هرکشور و هر قاره تیپ مختلفی عرضه میکنه و نمونه های ژآپنی مثل آکورد و سیویک و کمری و کرولا

اینجا هم بر اساس کلاس پیکاپ بهترین ها با توجه به ارزش خرید با عکس مشخص شده که جز یه ژاپنی مورد همه آمریکای

Top-Ranked SUVs | U.S. News Best Cars

و اینجا SUV
بهترین ها با توجه به ارزش خرید با عکس مشخص شده که جز یه مورد همه آمریکایی هستن

اینجاهم VAN هموطنور که میبینی همه آمریکایی و ژآپنی و هستن و فقط 1مورد بنز توشه

http://usnews.rankingsandreviews.com/cars-trucks/rankings/vans/

و اینجا هم هیبرید که مثل نمونه های بالا با عکس مشخص شده بهترینش و بازم شاهد حضور آمریکایی ها و ژاپنی ها هستم

Top-Ranked Hybrids | U.S. News Best Cars

این سایت به 5تا کلاس بسنده کرده فقط

اینا همشون از همین منبعی که خودت گذاشتی رو گذاشتم و نرفتم دنبال منبع های دیگر و کلاس های دیگر که هیچ اثری از آلمانی ها توش نیست (صفحه قبل فک کنم گذاشتم)

شما برو لیست پرفروش ترین خودروهای دنیا چه دهه 80 چه 90 و چه تو این دهه رو بیار همیشه 5تا از آمریکاست و 5تا از ژاپن لینک 2012 ش هم صفحه پیش گذاشتم

نظرت هم در مورد سوپر اسپرت ها مصداق بارز چرت ــــه
من میگم رکورد داره تو دنیاشوما میگی .....حق داری ماشین ندیدی آخه

شما مثل اینکه اول پست میدی و بعد فکر میکنی

در ضمن وقتی از چیزی مطمئن نیستی دنبال ش نگرد و پی گیر منبع نشو

Last edited:

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
از نظر بدنه و ظاهر آمریکایی , تکنولوژی ژاپنی , آلمان یه چیزی وسط این دو تا

Firelink

Registered User
لایک‌ها
141
چرت رو مثل اینکه شوما میگی فقط بلدی مثل هم قطار هات شقایق و علیگودرز رو بدوزی بهم تحویلم بدی!

شوما هنوز راجع به پست ها و سئوال های پست های قبلی من جوابی نیاوردی همین که حال میدم بهت هنوز سر بحث هستم رو خداتو شاکر باش و اسلام بیار

لینک اولت که در مورد فروش فقط در آمریکاست و نه درکل دنیا! تو همین اماراتش کادیلاک و لینکلن بیشتر فروش داره تا بنز

هیچ وقت مقلطه نکردم که الان بیام لاپوشونی کنم مثل بعضی ها

لینک دوم هم خوبه خودت میبین بر اساس چند تا کلاس محدود و بر اساس قیمت تفکیک شده با این حال باز هم تعداد کمی از المان حضور داره و بیشتر آمریکایی و ژاپنی هست و مربوط به فروش هم نیست همونطور که میبینی خیلی از مدلها 2014 هستن و بر اساس ارزش خرید رتبه بندی شده خوبه بهترین هارو با عکس مشخص کرده!

در ضمن بسیاری از محصولات آمریکایی هستن که پرفروش ترین هستن در آلمان و اروپا و آسیا و حتی فروششون از کمپانی های خوده اون کشورها هم بیشتره مثل فوردفیوژن و ایمپالا و کروز که 9تیپ مختلف داره این 9تیپ خودش نشون دهنده این هست که چقدر بازار جهانی ش گسترده و برای هرکشور و هر قاره تیپ مختلفی عرضه میکنه و نمونه های ژآپنی مثل آکورد و سیویک و کمری و کرولا

اینجا هم بر اساس کلاس پیکاپ بهترین ها با توجه به ارزش خرید با عکس مشخص شده که جز یه ژاپنی مورد همه آمریکای

و اینجا SUV
بهترین ها با توجه به ارزش خرید با عکس مشخص شده که جز یه مورد همه آمریکایی هستن

اینجاهم VAN هموطنور که میبینی همه آمریکایی و ژآپنی و هستن و فقط 1مورد بنز توشه

Top-Ranked Vans | U.S. News Best Cars

و اینجا هم هیبرید که مثل نمونه های بالا با عکس مشخص شده بهترینش و بازم شاهد حضور آمریکایی ها و ژاپنی ها هستم

Top-Ranked Hybrids | U.S. News Best Cars

این سایت به 5تا کلاس بسنده کرده فقط

اینا همشون از همین منبعی که خودت گذاشتی رو گذاشتم و نرفتم دنبال منبع های دیگر و کلاس های دیگر که هیچ اثری از آلمانی ها توش نیست (صفحه قبل فک کنم گذاشتم)

شما برو لیست پرفروش ترین خودروهای دنیا چه دهه 80 چه 90 و چه تو این دهه رو بیار همیشه 5تا از آمریکاست و 5تا از ژاپن لینک 2012 ش هم صفحه پیش گذاشتم

شما مثل اینکه اول پست میدی و بعد فکر میکنی

در ضمن وقتی از چیزی مطمئن نیستی دنبال ش نگرد و پی گیر منبع نشو

خوب تو همینایی هم که گذاشتی تو بیشترش حداقل دو سه تا آلمانی حضور داره و تو بعضیاش یه خودروی آلمانی در صدر هست. اونی که هیچ آلمانی توش نبود فقط یکی دو تا از کلاس ها بود که اونم به این معنی نیست که آلمان هیچ خودرویی در اون کلاس داره شاید در بین بهترین ها نیست.شایدم بوده من با دقت نگاه نکردم.
در عوضش اون کلاس هایی که 80 درصدش آلمانی هست هم نگاه کن و امریکایی یا نیست یا حضورشون خیلی کمرنگه
لینک ها هست دیگه همه می تونن ببینن
Top-Ranked Cars and Trucks | U.S. News Best Cars

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596

عجیب رووویی داری به قرعان!

من تمومش رو با منبع خودت گذاشتم و تفکیک کردم به اعضای هر 10تا آمریکایی ژاپنی یکی دوتا آلمانی هست و تو بسیاری از کلاس ها(که محدود شده تو این سایت) آمریکایی و ژاپنی حضور داره و با عکس مشخص شده

این کلاس هایی هم که اونجا هست هیچم بهترین کلاس نیست

این لینکی رو که الان باز گذاشتی همونی که بود بالا گذاشته بودی و خوبه خودت هم میبین که فقط تو یک کلاس از آلمان انتخاب شده. خوبه همه رو با عکس مشخص کرده !
تو همون کلاس یعنی کانورتیبل 3تا نماینده از آمریکاهست و یکی ژاپن و بر اساس قیمت زیره 35000 تا تفکیک کرده

باوو یه چیزی بگوکه یکی مییاد بخونه یه چی یاد بگیره و پستت حاوی بار فنی باشه نه اینکه شقایق و علیگودرز رو بدوزی بهم تحویل مخاطب بدی :D

من برم MBC ACTION تاپ گیر ببینم :D

شب عالی پرتقالی

در ضمن اینو یادت باشه که من باکسی دشمنی ندارم حتی شما دوست عزیز

misna

Registered User
لایک‌ها
49
اینجا انگار یه مسیحی با چند تا یهودی درگیر شدن نکنید داداش گلم نه کسی گفته خودروهای ژاپنی برترن نه آمریکایی نه آلمانی فقط تنها چیزی که مطرحه اینه که فن آوری کدوم کشور (سازنده) برتره نه اینکه کدومشون توی تمامی کلاس ها خودرو دارن یا پرفروشترن یا اینکه تیراژ بالاتری دارن .

برای اینکه تایپیک به راه اصلیش برگرده دوستان کدوم سازنده توی فن آوری برتره . یعنی تکنولوژی و ابداع (آپشن . مدل . کلاس .سبک ) رو در اختیار خودش داره و به اسم خودش ثبت کردن
تا ماوبقیه دوستان از اطلاعات شما استفاده کنیم
از دوست عزیز ToxCity و Firelink و German بخاطر انتقال اطلاعاتتون بینهایت تشکر میکنم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من 10 سال پیش تست کردم

bmw 518 1977
chevrolet nova 1365

یه چیز خیلی خنده دار بی ام و جا دارتر و راحتر از شورلت نوا بود :happy::lol:

پی نوشت : عشق است ماشین امریکایی ولی اون موقع که تست کردم نوا روبروی 518 باخت :thumbsdow برا همین ما که دو تا ماشین رو با هم داشتیم هر وقت بابام میگفت با کدوم بریم بیرون میگفتم با بی ام و

a b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
juat germany and usa

چرا من بن شدم ؟ :cool:

بالا