منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

تکنولوژی TDLTE ارتقای نسل 4 به نسل 5

Shazami

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
17 سپتامبر 2017
نوشته‌ها
21
لایک‌ها
9
سن
35
شرکت مبین نت در حاشیه ی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ امسال اعلام کرد که تلاش می کند که تا پایان سال همه ی مودم های وایمکس را با سرویس TDLTE جایگزین کند.

images

مدیرعامل شرکت مبین نت، در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا td-lte مطابق با نسل روز تکنولوژی دنیا می باشد؟ گفت: بله td-lte پایه ارتقای نسل ۴ به نسل ۵ است و این مطابق با آخرین تکنولوژی دنیاست و برنامه ما برای ارتقاء در این تکنولوژی، ارتقاء در عرض باندی است که در باند ۳.۵ استفاده می کنیم و البته برنامه هایی هم برای باندل کردن سرویس مبین نت با سرویس همراه اول داریم.

حسین ریاضی، مدیرعامل شرکت مبین نت در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در خلال برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ، گفت: یک سال پیش سرویس TD LTE توسط مبین نت رونمایی شد و ۱۴ شهر کشور تحت پوشش این شبکه قرار گرفت و قرار است ظرفیت این شبکه تا ۳۰ برابر افزایش یابد.

به گفته ی وی، در شبکه ی TD LTE، به دلیل ظرفیت زیادی که دارد مشترکان بیشتری خواهد داشت و قرار است سرعت این سرویس از ۴ تا ۴۰ مگابیت باشد.

وی افزود: مبین نت مشترکان سازمانی زیادی دارد و به اغلب بانک ها و سازمان های با اهمیتی که ارتباط دیتا برایشان حیاتی است، سرویس ارائه می کند.

بر اساس این گزارش هم اکنون ۹۰۰ هزار مشترک از وایمکس مبین نت استفاده می کنند و قرار است که سطح سرویس این مشترکان افزایش پیدا کند و تا سال آینده این سرویس به TD LTE ارتقاء یابد. به این ترتیب همه ی شهرها تحت پوشش سرویس TD LTE قرار می گیرند.

حسین ریاضی اعلام کرد: طبق نظر رگولاتوری، اپراتورهای ارائه دهنده سرویس های اینترنت می توانند ۶ بار در سال تعرفه های تشویقی داشته باشند و مبین نت طرح های جذاب تری برای تابستان در نظر دارد تا این فناوری را با سرعت بالا ارائه دهد.

مدیرعامل مبین نت درخصوص دیگر محصولات این شرکت نیز گفت: باتوجه به نیاز فناوری TD-LTE به زیرساخت به روز مبین نت شروع به ایجاد یک مرکز داده جدید کرد و با همین کار امکان ارائه خدمات میزبانی و اجاره فضای فیزیکی رک برای کسب و کارهای مختلف را بوجود آورد.

ریاضی افزود: در کنار TD-LTE و وایمکس که دو محصول با قابلیت ارائه اینترنت پرسرعت ثابت بی سیم هستند. مبین نت در حوزه ارائه خدمات ارتباطی بی سیم و پهنای باند اختصاصی به سازمان های گوناگون گامهای مهمی را برداشته است. وی ادامه داد اتصال بیش از ده هزار شعبه بانکی از طریق شبکه سراسری مبین نت خود گواه امنیت، پایداری و سرعت بالای شبکه مبین نت است.

مدیرعامل مبین نت تاکید کرد: با توجه ارتقاء سرویس به TD LTE، سیاست قیمت گذاری تغییر چندانی نخواهد داشت.

همچنین مهندس حسین ریاضی، مدیرعامل شرکت مبین نت، در پاسخ به سوال خبر سیتنا مبنی بر اینکه آیا TD-LTE مطابق با نسل روز تکنولوژی دنیا می باشد و شما برای توسعه ی این شبکه در ایران با چه موانعی مواجه اید؟ گفت: بله TD-LTE پایه ارتقای نسل ۴ به نسل ۵ است و این مطابق با آخرین تکنولوژی دنیاست.

وی در ادامه اظهار کرد: برنامه ما برای ارتقاء در این تکنولوژی، ارتقاء در عرض باندی است که در باند ۳.۵ استفاده می کنیم و البته برنامه هایی هم برای باندل کردن سرویس مبین نت با سرویس همراه اول در آینده داریم، ولی در مجموع سرمایه گذاری بزرگی بر روی این تکنولوژی در دنیا شده است و هر روز به سمت توسعه و پیشرفت بیشتر پیش می رود.

همچنین مهندس ساسان کمیلی زاده، معاون بازاریابی و فناوری اطلاعات مبین نت نیز در تکمیل سخنان مدیرعامل این شرکت، اظهار کرد: در حال حاضر تکنولوژی TD-LTE برای اپراتورهایی که سرویس ثابت ارائه می کنند با نام تجاری WTTX مطرح می شود و می توان گفت جایگزین پروژه های LTTX در دنیاست و چون این تکنولوژی قابلیت این را دارد که تا سرعت های بالای گیگابیت را انتقال دهد، می توان گفت آینده اش در 5G درخشان تر است و بهترین جایگزین برای سرویس LTTX است، همانطور که گوگل پروژه فیبر نوری خود را متوقف کرد و بر تکنولوژیWTTX روی TD-LTE توسعه داد.
 

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
تاریخ عضویت
30 سپتامبر 2015
نوشته‌ها
9,707
لایک‌ها
11,443
محل سکونت
❤️️ ❤️️ ❤️️ ❤️️ ❤️️
پول داده بیان ازش مصاحبه بگیرن
ایرانسل که دزد بود مبین نت واقعا اگر دروغ گو و دزد نباشن مودم مبین نت میگیرم
 
بالا