برگزیده های پرشین تولز

تگ اسپویلر

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید میشه لطفا یکی توضیح بده که وقتی می خوایم از تگ اسپویلر استفاده کنیم تو قسمت آپشن چی باید بنویسیم؟ ممنون

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام ^_^

به نظرم خيلى‌مهم نيست که چه چيزى مينويسيد چون فقط بايد يک چيزى در باکس مربوطه نوشته شود تا فعال شود، مثل مورد زير:

مثلا اين رو من تگشو گذاشتم تست و اوکى کردم و ايجاد شد ^_^

حتى‌ميشه يک عدد گذاشت، يا فقط همون نوشت اسپويل. راستش من خودم همينجورى از اين گزينه استفاده ميکنم و مشکلى هم نداشته تا حالا
306.gif

نمونه ى‌عددى، فقط يه دونه 1 نوشتم تو باکس مربوطه ^.^

نمونه ى انگليسى، نوشتم spoiler warning

نمونه ى فارسى، بازم همون تست ^^

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
پرشیانا جان ببخشید، ولی من نفهمیدم چطوری؟ تگش کجاست، چیه؟ مثل تگ QUOTE هست؟

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
پرشیانا جان ببخشید، ولی من نفهمیدم چطوری؟ تگش کجاست، چیه؟ مثل تگ QUOTE هست؟

آه،‌آره ميشه گفت يه جورايى شبيه همون کوت هست با کمى دنگ و فنگ بيشتر ^0^

اول متن مورد نظرتون رو که ميخواهيد پنهان کنيد (مثلا آخر فيلمى رو که بقيه نديدندميخواهيد بنويسيد و براى لو نرفتن داستان ميخواهيد پنهانش کنيد تا هر که خواست روش کليک کنه و بخوندش) مى نويسيد، سپس هايلايتش مى کنيد (مثل همون کارى‌که موقع quote کردن انجام ميشه)، بعد روى اين آيکون
spoiler.gif
کليک مى کنيد (اگر از کوئيک ريپلاى‌معمولا براى فرستادن پاسخ استفاده ميکنيد، اين تگ جز. دکمه هاى عموميش نيست و بايد حتما پاسخ به صورت advanced را انتخاب کنيد تا ببينيدش). اين رو که کليک کنيد يک ديالوگ باکس Script Prompt براتون باز ميشه که ميگه لطفا آپشن مورد نظرتون براى تگ اسپويلر رو وارد کنيد که همونيه که تو پست دوم گفتم، بعد از اين کار، اون متن شما ديگر در حالت عادى مشاهده نميشود، بلکه به حالت مخفى درون باکسى قرار ميگيرد که هرکسى‌که مايل به هواندنش بود بايد رويش کليک کند تا باکس باز شود، و بعد هم ميتونه روش کليک کنه تا دوباره بسته بشه (براى نوشتن آف تاپيک هم کاربرد داره، به ويژه اگر طولانى‌هم باشه) ^_^

اديت:

اينم مصورش ^^

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ممنون پرشیانا جان، مشکل من همون بود که توی quick reply نبود. پیداش کردم، خیلی ممنون.

ichigo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی خیلی خیلی ممنون:happy:

بالا