برگزیده های پرشین تولز

تیم برنامه نویسی اندروید

kma

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
مدت طولانی ای هست به پروژه ای فکر می کنم که بیشتر یک استارت آپ هست. خوب من مثل خیلی های دیگه سرمایه شروع پروژه رو ندارم و طبیعتا خیلی ها مانند من در همین فکر هستند. قصد دارم یک تیم حرفه ای توسعه اندروید و آی او اس رو جمع آوری کنم که مشتمل بر گرافیک دیزاینر، مهندسین نرم افزار ، مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین صنایع ، کارشناس زبان خارجه و ادبیات فارسی و ... می باشد. منتها در بدو کار از آنجایی که پروژه یک استارت آپ به حساب می آید خوب باری ناچارا همه فعالیت ها بصورت همت عالی بوده پاره وقت تا ساختار **** مند استارت آپ شکل بگیره. جلسه های طوفان ذهنی در شرکت یکی از دوستان برگزاری میشه و با تمام دوستان قراردادهای شغلی منعقد میشه بر دو اصل، یکی اصل حفظ محرمانگی پروژه های نرم افزاری و عدم درز اطلاعات نرم افزارها به رقبا و دیگری سهام دار بودن دوستان در استارت آپ. قصد و هدف راه اندازی این استارت آپ توسعه بازی های ایرانی هست تنها با این تفاوت که باید تیم ورک بصورت عالی صورت بگیره و بر اساس بیزنس پلنی که تبیین میکنیم به جلو حرکت میکنیم. البته پروژه ها بصورت بسیار ساده و ابتدایی خواهد بود، توصیه می کنم دوستانی که تا بحال سابقه کار ندارند و در فعالیت های تیمی شرکت نکردند در یک بازه شش ماهه به مجموعه بپیوندند به هر حال شاید در بدو کار عایدی چندانی نداشته باشه ولی یقینا در یک سال اول فکر می کنم رشد چشم گیری داشته باشیم و به درآمد هم برسیم.
دوستان جهت همکاری رزومه خود را به آدرس : [email protected] ارسال کنند، اگر هم رزومه ندارید مشخصات فردی به همراه شماره همراه و آدرس پست الکترونیکی خودتون رو ارسال کنید.

بالا