برگزیده های پرشین تولز

تیم ملی فوتبال ایران

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر میشه لطفا حرفهام رو بخونید و کمی فکر کنید همین......

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اتفاقا من قصدم دقیقا گرفتن مچ بود.....اینکه من چه جور شخصیتی بودم و یا هستم در بحث ما نیست چون شخصی میشه بحث و اگر انتقادی به شخصیت و نوع برخورد من دارید به خودم پیام بدید چون من راجب شخصیت فرد خاصی اینجا حرف نزدم...
این برای من غیر قابل درکه که چرا یک سری افراد ناراضی اونهم بدون دلیل خاصی در جامعه ایران همواره وجود داره این در سیاست در ورزش در هنر ‌ و ... دیده میشه مثلا در مورد فوتبال در بدترین شرایط(شرایط استقلال) و بهترین شرایط (شرایط تیم ملی) اونها مواضعشون تغییری نمیکنه فقط نوع فعالیت تغییر میکنه در شرایط بد مشغول فحش دادن و تحقیر کردن هستن و در شرایط خوب هم غیبشون میزنه منتظر فرصت تا شرایط کمی بدتر بشه عملا اگر انتقادی صورت میگیره هیچ پایه علمی و منطقی نداره و نمیشه اسمش رو نقد گذاشت ...در سیاست به سیاست مدارانی با این منش پوپولیست گفته میشه ولی وقتی جامعه ای پر از پوپولیست بالقوه است نتیجه اش میشه کسانی که فقط دوست دارند مقداری از واقعیت رو ببیند یا نشون بقیه بدن.....

و اما من چرا قصد گرفتن مچ شما رو دارم و داشتم؟ من از اصرار خودم و بی جوابی دوستان به این نتیجه رسیدم این افراد منتقدین واقعی نیستن یا آوانگارد که همواره میتونن نقاط ضعف رو حتی در بهترین حالتها هم ببینید بلکه فهمیدم توده و موج بزرگی که روش سوارن الان فرار رو نسبت به ماندن و جواب دادن انتخاب کرده و اتفاقا شماهم که موندید مثل هر موج سوار دیگه ای بحث رو شخصی کردید نمونه پوپولیست خارج نشین ترامپ که این روزها هر چیزی رو شخصی میکنه برای فرار از جواب دادن و نمونه وطنیش هم و بگم بگم ها یاد همه هست شما به خودی خود قدرتی ندارید ولی حضور شما و افراد اینچنینی منظورم از شما شخص شما نیست چون شناختی ندارم نشون میده که جامعه توده ای شده....این حرفها ربطی به فوتبال نداره ولی فعالیت من اینجا برام بیشتر درک کردن بخشی از اتفاقات جامعه است...شما شاید خودتون رو مثلا بسیار هم منتقد ترامپ یا رییس جمهور پیشین خودمون بدونید ولی نمیدونید یرخورد شما در سطح کلان تهش به پوپولیست ختم میشه هر زنده باد و مرده باد بی دلیلی نتیجه اش قطبی شدن جامعه ای هیجان زده است شما روی موج منتقدین سوارید بدون دلیل سفت و سختی و یک عده هم همیشه بدون دلیل سفت وسختی روی موج موافقین سوارند ممکنه به من بگید این فوتبال و تو یک فرد سیاست زده ی دیوانه ایه ولی من این رو در هر امر اجتماعی که انسان ایرانی به عنوان شهروند در جایگاه اعلام نظر قرار میگیره میبینم از فوتبال بگیر تا هر چیز دیگری....

شما باز هم میگم منظورم از شما شخص شما نیست این نوع تفکره خودتون فکر میکنید که منتقد شرایط هستید در حالیکه در دودستگی جامعه قطبی شده ایران در مورد مسئله کیروش در سمت منتقدین قرار گرفتین دلیلش هم میتونه هر چیزی باشه انتقاد شما از آگاهی شما برنمیاد چون احتمالا هیچ دوره حرفه ای در فوتبال ندیدین و سواد کافی اینکارو ندارید (اگر دیدید و دارید من از شما معذرت میخوام) شما از دل یک جامعه قطبی انتخاب شدید که مخالفت کنید ولی خودتون فکر میکنید منتقدین...و با همین توهمتون راه میرید نظر میدید فحش میدید رای میدید و...
پ.ن: هبچ کدوم از این حرفها راجب شخص شما نبود بلکه راجب مخالفین موج سوار به شکل کلی بیان شد...

خب Good for you که مچ گیری کردید...به نظرم شما به جز معلم علوم اجتماعی مراقب امتحان خوبی هم میشدید...از اون حرفه ایاش.
من بحث رو شخصی کردم چون شما اول بحث رو شخصی کردید.

در مورد بقیه چیز هایی که گفتید چون گفتید منظورتون کلی هست و چند بار هم تاکید کردید نظری نمیدم.
اگر خطاب به من بود مطمئنا جواب میدادم

Last edited:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
خوب خداروشکر بازیو همونطور که پیشبینی کرده بودم بردیم واقعا دم کیروش گرم و خوشحالم از اینکه از اول طرفدار این بزرگ مرد فوتبال بودم حتی درمقایسه ای که ما طرفدارای سرخ دل با مربی تیممون داشتیم من طرف کیروش بودم و از این بابت خوشحالم
ضمن اینکه به یسری دوستان باید گفت لطفا رعایت کنید این تاپیک به چالش کشیده بشه میشه مثل بخش کل کل که ر...بهش و درشو گل گرفتن
اقا هرکی به دین و ایین خودش باشه ولی خواهشا توهین نکنید که چنین و چنان و کجان بچه مذهبیا که فلان و فلان!!!!!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Last edited:

falang

Registered User
لایک‌ها
382
بازی بردیم عالی بازی کردیم دم کیروش بچها گرم خسته نباشن
برای صعود باید حدقل 19 امتیاز کسب کنیم از 4 باری 10 امتیاز گرفتیم از 6 بازی باقی مونده که جمعا میشه 18 امتیاز باید حدقل 9 امتیاز کسب کنیم یه ماه دیگه با سوریه داریم و کره با ازبک بازی داره اگر سه امتیاز بگیریم کره ازبک مساوی بشن خیلی عالی میشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
یابد صبر کرد هفته بعد اپدیت میشه خیلی از تیمها بازی نکردن ممکنه پایین تر بشه ولی باز هم خوبه

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
یابد صبر کرد هفته بعد اپدیت میشه خیلی از تیمها بازی نکردن ممکنه پایین تر بشه ولی باز هم خوبه
اره ولی یه پله هم صعود کنه باز خوبه دیگ
خودمونیما الکی الکی داریم جز تیمای خوب دنیا میشیم کم کم;):):rolleyes::general307::general406:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
آقا خوبه دیگه چی میخواین ؟از این فوتبال؟ توقعات زیاده. کمی به لیگ و بازی ها بدون تاکتیک تیمعا و مربی های بیسواد یکی از یکی بدتر، بیاندازید.خیلی خوب نتیجه گرفتیم خدایی.

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
آقا خوبه دیگه چی میخواین ؟از این فوتبال؟ توقعات زیاده. کمی به لیگ و بازی ها بدون تاکتیک تیمعا و مربی های بیسواد یکی از یکی بدتر، بیاندازید.خیلی خوب نتیجه گرفتیم خدایی.
لیگمون که داغونه خدایی-
شاید باورتون نشه ولی منی که این همه سنگ کیروش رو به سینه میزنم و فقط تو همین تاپیک جلو کلی ادم وایسادم به شخصه از کیروش متنفرم دلیلشم نمیدونم کلا با قیافش حال نمیکنم:general406:ولی نتیجه گیریش عااالیه.بقول بعضیا به تیم ملی ما شکل داد شخصیت داد دمش گرم این رده بندی هم اوکی شه بیایم27جهان دیگ عالی تر هم میشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
آره مهم اینه اصول داره برای خودش
و پایبند
فکر کنم این تاپیکم دنبال می کنه و‌ تیمو اصلاح می کنه.[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
خارج از شوخی دست کم پارتی بازی کمتر از گذشته شده باید یه چیزی داشته باشی برای عرضه تا تو تیم بیای.

ولی نظر شخصی خودم اینه مربی خوب برای تیم های باشگاهی باید بیاد.اون هم همه تیمها نه یکی بیاره بقیه بیا بکش زیرش راه بندازن و‌پای مربی خوب رو ببرن تا جای خودشون تنگ نشه.
و از این تغییر اتوبوسی مربیها که لازم اتوبوسی باشه، اون مربی تیم ملی حالشو‌ببره نه اینکه خون جگر بخوره آخر هم بدهکار همه بمونه.

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
۴ سال بدون باخت در آسیا
معجزه ای که فقژط با کیروش محقق میشد
تا بازی بعدی مقابل سوریه سالگرد باخت به ازبکستان رد میشه و رکورد ۴ سال بدون باخت در اسیا ثبت میشه
یه سوال
از روز اولی که کیروش اومده کسی باخت بجز همون ازبکستان و ارژانتین و بوسنی باخت دیگه ای تو بازیای رسمی یادش هست؟؟
هرچند دوستانه ها به عمان و البانی و سوئد و گینه باخت داشتیم ولی بنظر من دوستانه اصلا مهم نیست
هرچقد فکر میکنم بجز این ۷ تا که فقط سه تاش رسمی بوده باخت دیگه ای یادم نمیاد

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خب عابدینی...مافیای فوتبال ایران...
کسی که اعتراف کرد نتایج رو برای تیمش در سال های دور در میاورده...میخواد کیروش رو اخراج کنه!

bolormusic

Registered User
لایک‌ها
97
#تیم_ملی

کارلوس کی روش همچنان در فدراسیون منتظر امیرعابدینی است

در حالیکه گفت و گوی کارلوس کی روش با رسانه ها بیش از یک ساعت است به پایان رسیده او حاضر به ترک فدراسیون فوتبال نیست و همچنان منتظر امیرعابدینی است تا در جلسه ای مشترک با افشین پیروانی و خودش شرکت کند. ظاهرا امیر عابدینی قول داده بود که به فدراسیون فوتبال برود و با کی روش درباره مسایلی که پیش آمده صحبت کند اما ظاهرا عابدینی از این کار منصرف شده و به فدراسیون فوتبال نرفته است .همین ماجرا باعث عصبانیت شدید کی روش شده است.

کی روش از ظهر امروز به فدراسیون فوتبال رفت و منتظر امیرعابدینی سرپرست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال بود تا تشکیل جلسه بدهد. تا این لحظه که ساعت 21 پنجشنبه شب است هنوز خبری از امیرعابدینی نشده است. مهدی تاج تدر تماس های تلفنی بسیاری داشت تا کارلوس کی روش را از ماندن در فدراسیون فوتبال منصرف کند اما کی روش همچنان در فدراسیون نشسته و منتظر امیر عابدینی است!

کی روش به خبرنگاران گفته است منتظر امیر عابدینی می ماند تا بیاید و او را از تیم ملی اخراج کند!

⚽️Channel:
@TVnavad
خب عابدینی...مافیای فوتبال ایران...
کسی که اعتراف کرد نتایج رو برای تیمش در سال های دور در میاورده...میخواد کیروش رو اخراج کنه!

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
امیرعابدینی باز ریسمون پاره کرده پاچه کیروش رو گرفته خدالعنتتون کنه خرس خاله های نجس خودی چشم ندارین موفقیت کسی که به کیش مسلک شمانیستو ببینید واسه شما همون امثال متکبر جانماز ابکش معروف(مایلی )و...خوبن که با سلام صلوات و نذرونیاز 12سال یبار برین جام جهانی !!! عاغای عابدینی که پیش کثافتی داری و حیفم میاد که به تیم محبوبم وصلت کنم(پرسپولیس)
لدفا در چاه خلا رو بسته نگه دار بااین امار باندو باندبازیهات عجب رویی داری موجود دوپای نحس سکوت اختیار کن استاد لابی های پشت پرده!!!

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Last edited:

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
به چه دل و جراتی سوشا رو گذاشته دروازه :دی

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
کاملا مشخصه این حروم زاده afc هرجوری هست میخواد جلو امتیاز آوری ایران بگیره ...خیلی کثیف این ..گوسپند تو این زمین نمیتونه بچره این بی پدرا چجوری بازی به این مهمی رو انداختن تو این زمین

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
این تیم های آشعالی مثل سوریه که از فوتبال فقط وقت کشی و حرومزادگی رو یاد گرفتن باید از AFC اخراج کرد برای همیشه. اینا حقشون همونه که تو اون خراب شدشون همیشه جنگ باشه و دهنشون سرویس بشه!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
واقعن اعراب نشون میدن فقط میان تو این مسابقات حال ما رو بگیرن . کمک داورا که تعطیل گل قوچان نژاد اصلن آفساید نبود .

آخر بازی هم صدا و سیما دختر سوری بی حجاب موهاش تا کمرش رو نشون میده اما بچه های خودمون رو نه . واقعن تو ایران زن بودن یعنی مساوی با حیوان بودنه .

بالا