برگزیده های پرشین تولز

جذابیتهای آکواریوم تروکادرو پاریس , Aquarium de Paris

guideiranfrance

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
26 می 2018
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
سن
50
جذابیتهای آکواریوم تروکادرو پاریس , Aquarium de Paris
جذابیتهای آکواریوم تروکادرو پاریس را میتوانید , بعد از دیدن شهر زیبای پاریس و رود سن و کشتی های گردشگری آن از بالای برج ایفل , با رساندن خود به مجموعه زیبا و سرسبز و تاریخی تروکادرو و پس از کمی احساس آرامش درسایه درختان سر سبز آن , با تمامی وجود حس کنید. در همین نقطه است که میتوانید مجموعه ای از جاذبه های گردشگری پاریس را که گرچه به اندازه برج ایفل شهرت ندارند اما نباید خود را دیدن شان را از محروم کنید و می توانید پس از برج ایفل به سراغ شان بروید. از جمله دو موزه انسان و موزه ملی دریایی , ساختمان تئاتر ملی بی نظیر تروکادرو , آکواریوم تروکادرو , پارک زیبای تروکادورو با 93 930 متر مربع فضای سبز .

Jeux-FB-Aquarium-Paris.jpg


چند دلیل برای دیدن آکواریم تروکادرو پاریس
آکواریوم پاریس نخستین آکواریومی‌ست که در دنیا ساخته شده است. آکواریوم تروکادرو مجموعه ای است با ماهیان بزرگ و کوچک و رنگارنگ و آکواریوم های وسیع و تمام قد که بر جذابیت دیدارمان می افزایند.

این آکواریوم مکان مناسبی برای آشنائی با نوع زندگی و زیبائی های آبزیان و نیز جهت سرگرمی کودکان می باشد .دیگر اینکه این آکواریوم در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی ساده ای دارد. همچنین بیش از 10 هزار ماهی در این آکواریوم وجود دارد که می توانید از نزدیک آن ها را ببینید . علاوه بر آن تفریحات و برنامه های سرگرم کننده و جذابی در این آکواریوم برپا می شود که از جمله عوامل جذابیتهای آکواریوم تروکادرو پاریس محسوب میشود .

جهت مطالعه بیشتر راجع به جاذبه های تفریحی پاریس کلیک کنید
 
بالا