برگزیده های پرشین تولز

جریان کارتن های ضایعاتی چیه دوستان؟

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
بنام خدا
سلام به همه
دوستان مدتی که این سوال ذهنمو مشغول کرده که این بنده های خدا که با هر وسیله ای
{ پراید:blink: - پیکان - پیکان وانت - نیسان وانت - موتور گاری دار - گاری خالی - دوچرخه - فرغون:blush: - و حتی پای پیاده با یه گونی روی دوش - و...... باور کنید همه موارد رویت شده} البته این آخری بیشتر در مورد افاغنه اونم از نوع کم سن و سال دیده شده
کارتن ها رو از جلوی سوپر مارکت ها و سایر مغازه ها به سرعت برق و باد جمع میکنن
مگه چقدر میفروشن من حتی دیدم سوپر مارکت هایی که کارتن هاشونو به یه عده خاصی میدن و نمیاندازن توی جوب جلوی مغازه یا حتی شاگرد سوپری واسه خودش نگه میداره و میفروشه

بنده چون کارم طوری هست که آخر شبها تقریبا 3-4 کیلومتری رو با دوچرخه طی میکنم تا منزل میبینم مثلا طرف با نیسان و با سرعت کم به طوری که اون بنده خدایی که کنار راننده نشسته تو جوب رو نگاه میکنه و اگه موردی دید ترمز میکنه میریزن بالا و همینطور احتمال زیاد یه خیابون 7-8 کیلو متری رو طی میکنن
حالا چقدر بنزین میسوزن و چقدر کارتن جمع میکنن که واسه دوتاشون صرف بکنه من دیگه نمیدونم و واسم سوال شده شدید:cool:
دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم بگن اطلاعاتمون زیاد بشه

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
داداش من میخواستم بزنم تو کار همین ضایعات و بازیافت . بگذریم که شرایطش جور نشد اما سود خوبی داره . تازه چند وقت که زوم کرده بودم روی این کار فهمیدم ملت چقدر مشغول این کار هستند . باورت نمیشه ، طرف اومده بود فیشهای برق رو بده کارتون جلوی خونه ها و کوچه ها رو هم جمع می کرد !
کارتون رو حدودا کیلویی 300 میخرند .
پت( شیشه های نوشابه و ... ) حدودا از 600 تا 900 میخرند .

مخصوصا توی تهران با اون وضعیت تولید مضاعف زباله من فک کنم اگه کسی دنبال جمع کردن این چیزا باشه حداقل روزی 100 ت کاسبه . اگه خودش بازیافت داشته باشه که همه سودش میره تو جیب خودش !

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
شبی 100 کیلو میشه 30/000 ت

نه دیگه 100کیلو جمع کنه میشه 30 هزار تومن
آره دیگه شما درست میکید عذر خواهی میکنم اشتباه کردم
شبی 300-400 کیلو رو که دیگه راحت جمع میکنن ......؟یا نه
ولی کلا به نظر میاد درآمد خوبی داشته باشه اگه کسی با نوع کار که اغلب شب هم هست مشکلی نداشته باشه:blush:

persiasina

Registered User
لایک‌ها
189
این کارتن ها بازیافت میشوند و کارخانه دار ها کیلویی 300 تومان می خرند .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
من شنیدم کیلویی 2000 تومن میفروشن

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
کیلویی چند می فروشند را تمی دونم.. اماچند روز پیش یک کارتون اداره پست اندازه یک کیس کامپیوتر دونه ای 3000برام آب خورد .از طرفی زنگی هم سخت شده دیگه از هر راهی بشه باید نونی درآورد

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
من شنیدم کیلویی 2000 تومن میفروشن

حاجیکس...تویه که دست سمت راستت ایستک آناناسیه و دست چپتم چیپس:lol:
اخه کارتون ساخته و آمده هم کیلیولی 2000 تومن نیست بعد اینا چجور ضایعاتی رو میدن 2000 تومن

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
حاجیکس...تویه که دست سمت راستت ایستک آناناسیه و دست چپتم چیپس:lol:
اخه کارتون ساخته و آمده هم کیلیولی 2000 تومن نیست بعد اینا چجور ضایعاتی رو میدن 2000 تومن
یه مدت پیگیرش بودم...
توی این سگ گرونی همه چیز گرون شده..
رفتم آش بگیرم.. یارو ظرف یکبار مصرف رو 250 تومن حساب کرد..

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
یه مدت پیگیرش بودم...
توی این سگ گرونی همه چیز گرون شده..
رفتم آش بگیرم.. یارو ظرف یکبار مصرف رو 250 تومن حساب کرد..

خوب ظرف با خودت میبردی حاجیکس
خیلی دوس داری با کلاس رفتار کنی؟
جیب خالی و پز عالی

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
کیلویی 400 هست یکی از دوستان داداشم یه مغازه داره چند روز پیش اومد گفت بیا ما این کارتن ها رو بریزیم توی زیرزمین شما زیاد شد بفروشیم نصف نصف اتفاقا دیروز میخواستن بفروشن گفته بود کیلویی 400

soooorati

Registered User
لایک‌ها
30
من به چشم دیدم که صاحب این کار تونست پراید پژو اپارتمان بخره با روزی چند ساعت کار در شب با موتور سه چرخه

rmz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بنام خدا
سلام به همه
دوستان مدتی که این سوال ذهنمو مشغول کرده که این بنده های خدا که با هر وسیله ای
{ پراید:blink: - پیکان - پیکان وانت - نیسان وانت - موتور گاری دار - گاری خالی - دوچرخه - فرغون:blush: - و حتی پای پیاده با یه گونی روی دوش - و...... باور کنید همه موارد رویت شده} البته این آخری بیشتر در مورد افاغنه اونم از نوع کم سن و سال دیده شده
کارتن ها رو از جلوی سوپر مارکت ها و سایر مغازه ها به سرعت برق و باد جمع میکنن
مگه چقدر میفروشن من حتی دیدم سوپر مارکت هایی که کارتن هاشونو به یه عده خاصی میدن و نمیاندازن توی جوب جلوی مغازه یا حتی شاگرد سوپری واسه خودش نگه میداره و میفروشه

بنده چون کارم طوری هست که آخر شبها تقریبا 3-4 کیلومتری رو با دوچرخه طی میکنم تا منزل میبینم مثلا طرف با نیسان و با سرعت کم به طوری که اون بنده خدایی که کنار راننده نشسته تو جوب رو نگاه میکنه و اگه موردی دید ترمز میکنه میریزن بالا و همینطور احتمال زیاد یه خیابون 7-8 کیلو متری رو طی میکنن
حالا چقدر بنزین میسوزن و چقدر کارتن جمع میکنن که واسه دوتاشون صرف بکنه من دیگه نمیدونم و واسم سوال شده شدید:cool:
دوستان اگه اطلاعی دارن ممنون میشم بگن اطلاعاتمون زیاد بشه

سلام.
خودم چند وقت توی اینکار بودم.!!!!
خودم که با موتور و دوچرخه اینکار را کردم.ولی فقط با نیسان یا موتور سه چرخ میشه اینکار را کرد.!
مثلا همین چند روز پیش کنار خیابون اندازه ی دو تا نیسان کارتون ریخته بود.! ولی چون من با موتور بودم نمیشد بیارمشون.
قیمتشون هم فکر کنم برای هر تن 400 هزار تا 700 هزار باشه شاید هم بالاتر یا کم تر.

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
داداش من میخواستم بزنم تو کار همین ضایعات و بازیافت . بگذریم که شرایطش جور نشد اما سود خوبی داره . تازه چند وقت که زوم کرده بودم روی این کار فهمیدم ملت چقدر مشغول این کار هستند . باورت نمیشه ، طرف اومده بود فیشهای برق رو بده کارتون جلوی خونه ها و کوچه ها رو هم جمع می کرد !
کارتون رو حدودا کیلویی 300 میخرند .
پت( شیشه های نوشابه و ... ) حدودا از 600 تا 900 میخرند .

مخصوصا توی تهران با اون وضعیت تولید مضاعف زباله من فک کنم اگه کسی دنبال جمع کردن این چیزا باشه حداقل روزی 100 ت کاسبه . اگه خودش بازیافت داشته باشه که همه سودش میره تو جیب خودش !

پت 1500 میخرن دوست عزیز تازه آسیاب شدشم 2500 میخرن . برای کارخونه های الیاف کاربرد داره من خودمم تو فکر احداثش هستم اگه یه وام خوب گیر بیاد

بالا