برگزیده های پرشین تولز

جزیره مرجانی و خانه مقدس در تایلند

mahsa.25

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
22 جولای 2015
نوشته‌ها
19
لایک‌ها
4
سن
30
جاذبه های توریستی تایلند
اگر بخواهیم ازجاذبه های توریستی تایلندبگوییم قطعا در یک پست قادر به گفتن این همه جاذبه ی توریستی و بررسی تک تک آنها نخواهیم بود در اینجا تنها به چندتا از این جاذبه های فوق العاده این کشور اشاره می کنیم.

در ابتدا به معرفیجزیره مرجانی در شهر پاتایاو جاذبه های آن می پردازیم و بعد از آن به سراغخانه مقدس حقیقت در تایلندوباغ وحش های زیبای پاتایاو ببر های بنگال آن میپردازیم.

با ما همراه باشید...

Thailand.jpg

جاذبه های توریستی تایلند
جزیره مرجانی در پاتایا
جزیره مرجانی کوه لارندر هفت کیلومتری جنوب غربیپاتایاواقع شده است. و مسیر آن از پاتایا با قایق موتوری پانزده دقیقه و با لنج چهل وپنج دقیقه به طول می انجامد. این جزیره یکی از قشنگ ترین جزایر مرجانی است که با داشتن سواحل شنی سفید، آب های تمیز و مرجان های بسیار زیبا گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند،جالب اینجاست که گردشگران می توانند با سوار شدن یکسری قایق که کف آن از شیشه تشکیل شده است این مرجان ها و موجوادات دریایی را تماشا کنند،باغ وحش ببرهادرشمال شهر پاتایاواقع شده است و بیش از دیویست ببر بنگال و یک میلیون کوروکودیل می باشد علاوه بر این، حیوانات دیگری مثل شتربی کوهان، شتر تک کوهان، فیل و پرندگان خارق العاده ای چون کاسکو و... در این باغ وحش وجود دارند. در این باغ وحش خوک ها ،ببرها ، شترها و دیگر حیوانات به راحتی کنار هم زندگی می کنند پس این باغ وحش حتما به شما توصیه می شود.

photo_60.jpg

پاتایا
خانه مقدس حقیقت در تایلند
خانه مقدس حقیقتازجاذبه های توریستیکشور تایلند که بر اساس ابتکار و مهندسی تایلند باستان ساخته شده است، این بنای قدیمی با مجسمه های کنده کاری شده چوبی تزئین گردیده است. هدف از استفاده از اینگونه مجسمه ها، به کارگیری هنر و فرهنگی بوده که بیانگر دیدگاه قدیم، دانش کهن و حکمت و فلسفه شرقی می باشد. این موارد باعث می گردد که بازدیدکنندگان زندگی کهن، مسئولیت انسانی، افکار ابتدایی و سنتی، چرخش زندگی، ارتباط زندگی با دنیا و هدف یکسان از زندگی به سوی یک مدینه فاضله را به راحتی درک بکنند.

13050.jpg

خانه مقدس حقیقت در تایلند

منبع:velas.mihanblog.com
 
بالا