برگزیده های پرشین تولز

جستجو در بانك اطلاعاتي

kohyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من يك بانك اكسس دارم كه اخبار رو توي اون مي ريزم و با دستورات asp كلاسيك 4 تا اخبار آخر بانك رو مي خونم و تو صفحه نشون ميدم، البته تو صفحه اصلي فقط 100 كاراكتر اول خبر رو نشون ميدم و واسه ديدن ادامه اخبار هم لينك گذاشتم
ولي حالا كه از دستورات sql استفاده كردم و مي خوام فيلد text از بانك اطلاعاتي رو نمايش بدم همش خالي نشون ميده
strsql="select top 4 * from news order by radif desc"
if len(objrs("text"))>100 then
response.write left(objrs("text"),100)
response.write "....."
else response.write objrs("text")
end if
البته اينم بگم كه اگر قبل از دستور چك كردن طول متن ، متن خبر رو چاپ كنم درست چاپ ميكنه ولي داخل دستور if بالا ديگه عنوان خبر رو چاپ نميكنه

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان
من يك بانك اكسس دارم كه اخبار رو توي اون مي ريزم و با دستورات asp كلاسيك 4 تا اخبار آخر بانك رو مي خونم و تو صفحه نشون ميدم، البته تو صفحه اصلي فقط 100 كاراكتر اول خبر رو نشون ميدم و واسه ديدن ادامه اخبار هم لينك گذاشتم
ولي حالا كه از دستورات sql استفاده كردم و مي خوام فيلد text از بانك اطلاعاتي رو نمايش بدم همش خالي نشون ميده

البته اينم بگم كه اگر قبل از دستور چك كردن طول متن ، متن خبر رو چاپ كنم درست چاپ ميكنه ولي داخل دستور if بالا ديگه عنوان خبر رو چاپ نميكنه
شاید به خاطر کلمه "text" هست.
این ستون رو به مثلا newstext تغییر بدید ببینین مشکل حل میشه ؟

tabeez

Registered User
لایک‌ها
0
با توجه به اینکه بدون گذاشتن شرط متن رو از بنک خونده و چاپ میکنه ، احتمالا نمیتونه مشکل از text باشه...
قبل از شرط ، خبر رو در یه متغیر بریز و بعد len او متغیر رو بگیر و ...
ببین مشکل حل میشه؟!

بالا