برگزیده های پرشین تولز

جلسه با حضور تمامی مدیران و کاربران بخش

کدام ساعت را برای آغاز جلسه،مناسب می دانید؟

• ساعت 10 صبح

Votes: 2 18.2%
  • ساعت 12 ظهر

Votes: 1 9.1%
  • ساعت 2 بعد از ظهر

Votes: 4 36.4%
  • ساعت 4 بعد از ظهر

• ساعت 6 بعد از ظهر

• ساعت 8 شب

Votes: 0 0.0%
  • ساعت 10 شب

Votes: 3 27.3%
  • ساعت 12 نیمه شب

Votes: 5 45.5%
  • ساعت 2 نیمه شب

Votes: 2 18.2%

• Total voters
    11
  • Poll closed .

hamed_ppc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه دوستان؛
برنامه جلسه امشب به شرح زیر است:
موضوعات مورد بحث:
1-بحث پیرامون وضعیت کنونی فروم
2- بررسی راهکارها و پیشنهادات جهت رفع مشکلات
3-نحوه برگزاری جلسات اینترنتی بعدی در آینده
4- انتخاب مسئول برای برگزاری جلسه بعدی
دستور کار جلسه:
ساعت 00:شروع جلسه،صحبت بنده پیرامون جلسات اینترنتی و همچنین موضوعات مورد بحث
ساعت 00:10:صحبت های دانیال عزیز در رابطه با موضوعات مطروحه
ساعت 00:20:صحبت های حسین جان در رابطه با موضوعات مطروحه
ساعت 00:30:صحبتهای دوستان از طریق هماهنگی با بنده جهت ارائه نظرات و پیشنهادات
ساعت ساعت1 : 5 دقیقه استراحت
ساعت 1:05: صحبتهای دوستان از طریق هماهنگی با بنده جهت ارائه نظرات و پیشنهادات
ساعت 1:30: جمع بندی مطالب و نتیجه گیری توسط بنده،
ساعت 1:40:پرسش و پاسخ دوستان از مدیران
ساعت 2:پایان جلسه؛
نکات مهم:
1- نکاتی همواره در این گونه جلسات مطرح هست،ما با توجه به تعداد کاربران آنلاین و همچنین زمان جلسه،سعی می کنیم تا وقت را بین کاربران تقسیم کنیم،بنابراین کاربران سعی کنند تا مطالب ارائه شده خود را در زمانی که به آنها ارائه می شود،به پایان برسانند،
2- نکاتی در رابطه با نحوه برخورد در این جلسات وجود دارد که فکر می کنم همگی شما از بنده بهتر می دانید و بنابراین من در این رابطه صحبتی نمی کنم،
3-امیدوارم این جلسه تجربه ای خوب جهت تعامل بیشتر بین کاربران(اعم از مدیران و کاربران)باشد،
موفق باشید.

میبخشید،جلسه تو روم برگزار میشه؟بعد ما چطوری میتونیم وارد بشیم؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
میبخشید،جلسه تو روم برگزار میشه؟بعد ما چطوری میتونیم وارد بشیم؟

صبح من یه پست با زحمت فرستادم،متاسفانه اینجا ننشسته،
دوباره توضیح می دم خدمتتون؛
امشب از ساعت 11:30 بنده آنلاین هستم؛دوستان تا قبل از ساعت 12 آنلاین باشند و به من پی ام بدن تا به چت کنفرانس دعوت بشند؛نکته مهم این هست که تا ساعت 12 می تونیم حال و احوال با هم رو داشته باشیم؛
من در جریان کار حسین بودم؛بنده خودم هم با 12 شب تا 2 موافق نبودم؛اما رای اکثریت بر این ساعت قرار گرفته؛به همین منظور بنده امروز ظهر را خوابیدم و الان هم بعد از برنامه ای که داشتم اینجا اومدم؛خود حسین هم می دونه من کی شام می خورم و کی می خوابم؛:blush:(تو مایه های مرغ)
دوستان امشب من سعی می کنم که اونهایی که آنلاین هستند رو به کنفرانس دعوت کنم؛اما اگر آنلاین شدید و من هم یادم رفت؛پی ام بزنید تا دعوتتون کنم؛
منتظر حضورتون هستم؛

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدا بکم اون نفرای که ساعت 12 شب رای دادن رو چیکار کنه:wacko:

بابا 12 شب من نیستم به کی بکم آخه:wacko:

من میخوام باشمممممم;)

منم موافقم همش زیر سر این علیرضا هست
حالا خوب هست داره میره کنسرت ببین اینجا چه آشوبی راه انداخت(شوخی)

منم این ساعت رو نمیتونم به احتمال زیاد نمیرسم!

دوست دارم باشم:(

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

احتمالا" علیرضا دوستاش رو جمع کرده آورده اینجا تا به ساعتی که مد نظرش هست رای بدن؛حالا جالب می شه اگر خودش نیاد:lol:اما اگر نیاد به شدت باهاش برخورد باید بشه;)
من سعی می کنم کل صحبتها رو به صورت یه فایل تهیه کنم و در اختیار بقیه افرادی که نبودن قرار بدن؛
مدیران هم احتمالا" روز شنبه جلسه ای رو با هم خواهند داشت تا در رابطه با جلسه امشب با هم صحبت کنند؛
موفق باشید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
صبح من یه پست با زحمت فرستادم،متاسفانه اینجا ننشسته،
دوباره توضیح می دم خدمتتون؛
امشب از ساعت 11:30 بنده آنلاین هستم؛دوستان تا قبل از ساعت 12 آنلاین باشند و به من پی ام بدن تا به چت کنفرانس دعوت بشند؛نکته مهم این هست که تا ساعت 12 می تونیم حال و احوال با هم رو داشته باشیم؛
من در جریان کار حسین بودم؛بنده خودم هم با 12 شب تا 2 موافق نبودم؛اما رای اکثریت بر این ساعت قرار گرفته؛به همین منظور بنده امروز ظهر را خوابیدم و الان هم بعد از برنامه ای که داشتم اینجا اومدم؛خود حسین هم می دونه من کی شام می خورم و کی می خوابم؛:blush:(تو مایه های مرغ)
دوستان امشب من سعی می کنم که اونهایی که آنلاین هستند رو به کنفرانس دعوت کنم؛اما اگر آنلاین شدید و من هم یادم رفت؛پی ام بزنید تا دعوتتون کنم؛
منتظر حضورتون هستم؛
ایول ، مجتبی به نصیحت من گوش کردی:happy:
من نرسیدم استراحت کنم ، الان چشم هام توی مایه های تخم مرغ باد کرده ، برم یک چرتی بزنم ، می ترسم خوابم بگیره

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

بابا علی رضا تو که خوراک ت بعد از 2 نصفه شبه:p

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
بابا این چه ساعتیه که هیچ کی هم راضی بهش نیست (فقط این علیرضا امشب تو بحث نباشه
susel.gif
)
فقط شانسی که آوردیم شنبه تعطیله

ایشلا که بحث پرو پیمونی بشه
راستی امکانات voice,webcam هم هست ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
(فقط این علیرضا امشب تو بحث نباشه
susel.gif
)
منتظر وفا به وعده هستيم :p

جلسه خوبي بود،اما رقابت سختي بين 2 نفر باقيمونده هست كه كي دير تر از همه جلسه رو ترك مي كنه(يكي از اين بيكارها من هستم :lol::wacko:) و من برنده شدم :blink:

اگر خدا خواست و قابل دونستين،براي جلسه بعد چند تا نظر دارم:blush:
اميدوارم اينبار حرفهام رو بنويسم تا نطقي با سرعت نور نداشته باشم ! و نصف حرفهام رو فراموش نكنم:blush:

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
و اما الان ساعت 2:30 میباشد و من تازه رسیدم و میبینم که تمام ته دیگ رو هم بردن و چیزی باقی نمونده

هر کار کردم که برای امروز برنامه رو هماهنگ کنم نشد و باز امشب هرکار کردم که برسم به جلسه باز هم نشد!!!
به هر حال امیدوارم جلسه موثمر ثمر واقع شده باشه

بابا علی رضا تو که خوراک ت بعد از 2 نصفه شبه:p

hehe دانیال جان میبینی همین امروز کار برام پیش اومد! دیگه روزگاریست جالب!

ادیت:

و اما الان ساعت 4:10 هست و همین الان خواندن متن کنفرانس که فرشید عزیز لطف کردن و سند کردن به پایان رسید بحث هایی رو دست داشتم مطرح کنم که در دفعات بعدی انجام خواهم داد

به امید بالا رفتن سطح علمی روز افزون community

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
@ khepelesibilo
آقا عجب سرعتی داشتی (بهت تبریک میگم :دی)
عینه این کریدیتز سریالای آمریکایی میموند
تا میومدی یه خط بخونی 5 تا خط میرفت بالا! (اسمایل گورخ گیجه)

@ lordofpersia
علیرضا جان جات جدا خالی بود
ایشالا قرارهای بعدی

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خوب بچه ها بکید ببینم جلسه چه طور بود؟؟؟:rolleyes:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام به همه دوستان؛
مختصری راجع به جلسه دیشب می خوام باهاتون صحبت کنم:
اولا" از تمامی دوستانی که دیشب در خدمتشون بودیم؛ممنونم که با صبر و حوصله به صحبتهای ما و بچه ها توجه کردند،گرچه از دید من این جلسه می بایست بهتر از اینها می بود و قسمت انتهایی یعنی نتیجه گیری هم انجام می شد؛و به دلیل برخی مشکلات این موضوع مهم انجام نگرفت؛و برخی کاستیهای دیگر؛بازهم برای اولین جلسه بد نبود؛
دوما" اگر امکان داشته باشه؛از دوستان می خوام تا دو نفر مسئولیت هدایت جلسه بعدی رو بکشند؛ دوستانی که فکر می کنند می تونن این کار رو انجام بدن؛لطفا" اعلام آمادگی کنن؛تا مدیران دو نفر (یکی مسئول کنترل کاربران و اضافه کردن و دعوت کاربران به کنفرانس؛هماهنگی با کابران جهت انجام صحبت و نوبت بندی)و (دیگری مسئول اجرای جلسه)رو انتخاب کنند؛
بنده فکر می کنم با توجه به اینکه اولین جلسه رو دیشب داشتیم و روی موضوع خاصی صرفا" زوم نکردیم؛نتونستیم جمع بندی داشته باشیم؛به همین خاطر از دوستانی که مسئول می شن؛می خوام که تا قبل از عید؛حتما" جلسه ای رو برای مشخص شدن نتایج انجام بدن؛تا کارهای عملیاتی اون هم شروع بشه؛
سوما" من از تمامی دوستانم اگر دیشب برخورد تندی داشتم عذر می خوام؛
چهارم هم علیرضای سیمکش را محاکمه می کنم به جرم اینکه دیشب اومد و رفت؛ایشون باید امشب 3 ساعت بیاد اینترنت و هر سایتی که دوست داره:blink::blink:;):lol:تو اون سایت بمونه(دقت کنید هر سایتی که دوست داره)
در نهایت هم امروز مدیران جلسه ای رو برای بررسی نظرات و راهکارهای شما در جلسه خواهند داشت؛
موفق باشید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام به همه دوستان؛
مختصری راجع به جلسه دیشب می خوام باهاتون صحبت کنم:
اولا" از تمامی دوستانی که دیشب در خدمتشون بودیم؛ممنونم که با صبر و حوصله به صحبتهای ما و بچه ها توجه کردند،گرچه از دید من این جلسه می بایست بهتر از اینها می بود و قسمت انتهایی یعنی نتیجه گیری هم انجام می شد؛و به دلیل برخی مشکلات این موضوع مهم انجام نگرفت؛و برخی کاستیهای دیگر؛بازهم برای اولین جلسه بد نبود؛
دوما" اگر امکان داشته باشه؛از دوستان می خوام تا دو نفر مسئولیت هدایت جلسه بعدی رو بکشند؛ دوستانی که فکر می کنند می تونن این کار رو انجام بدن؛لطفا" اعلام آمادگی کنن؛تا مدیران دو نفر (یکی مسئول کنترل کاربران و اضافه کردن و دعوت کاربران به کنفرانس؛هماهنگی با کابران جهت انجام صحبت و نوبت بندی)و (دیگری مسئول اجرای جلسه)رو انتخاب کنند؛
بنده فکر می کنم با توجه به اینکه اولین جلسه رو دیشب داشتیم و روی موضوع خاصی صرفا" زوم نکردیم؛نتونستیم جمع بندی داشته باشیم؛به همین خاطر از دوستانی که مسئول می شن؛می خوام که تا قبل از عید؛حتما" جلسه ای رو برای مشخص شدن نتایج انجام بدن؛تا کارهای عملیاتی اون هم شروع بشه؛
سوما" من از تمامی دوستانم اگر دیشب برخورد تندی داشتم عذر می خوام؛
چهارم هم علیرضای سیمکش را محاکمه می کنم به جرم اینکه دیشب اومد و رفت؛ایشون باید امشب 3 ساعت بیاد اینترنت و هر سایتی که دوست داره:blink::blink:;):lol:تو اون سایت بمونه(دقت کنید هر سایتی که دوست داره)
در نهایت هم امروز مدیران جلسه ای رو برای بررسی نظرات و راهکارهای شما در جلسه خواهند داشت؛
موفق باشید.

آقا قسمت مجازات علی رضا شو زیادش کنید همه رو زا براه کرد

من می گم مجبورش کنیم از روی ترد گفتگوی پاکت پی سی ، دوبار تایپ کنه:D

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
جلسه خوبی بود . من فقط خیلی خسته بودم ! از سر کار خودمو رسوندم تا 2 هم شام نخوردم. حسابی حال کردیم نظرات دوستان و مدیرانو شنیدیم .
فقط یه چیزی : اگه از این به بعد نوبت هر کی بود بصورت Voice باشه چجوریه ؟ چشمهای من که درومد انقدر خوندم. مخصوصا آخرش که جناب سیبیلو ( فکر کنم آقا مرتضی ) با سرعت باد هر کلمه در یک سطر تایپ میکردن و چشمهارو مورد عنایت واقع دادند . ;)
در کل اون جمع بندی که مجتبی بهش اشاره کردن به نظر من خیلی مهم بود ولی خوب بچه ها خسته شده بودن و نمیشد . ( اگه جلسه با Voice باشه فکر کنم کار سریع تر و بهتر پیش بره )

با آرزوی موفقیت.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
...
مخصوصا آخرش که جناب سیبیلو ( فکر کنم آقا مرتضی ) با سرعت باد هر کلمه در یک سطر تایپ میکردن و چشمهارو مورد عنایت واقع دادند . ;)
...
( اگه جلسه با Voice باشه فکر کنم کار سریع تر و بهتر پیش بره )
...

:lol:
بزارين voice باز بشه ! اگه 1 كلمه از حرف زدن فهميدين جايزه دارين!
معمولا حرفم رو مي گم! بعد ميبينم طرف مقابل يه جوري نگاهم ميكنه :p بعد شمرده شروع مي كنم از اول مي گم :lol::wacko:
نميدونم چرا همه ميگن تند تند حرف ميزنم :( به نظرتون ايراد از چيه :blush:

راستي،توو چت وقتي جمله ها طولاني ميشه،ارسال دير تر ميشه ! براي همين معمولا كوتاه كوتاه مي نويسم :f34r:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام بچه ها ببخشید که دیر اومدم خدا بگم این علیرضا رو چی کار کنه که هنوز خستگی اون شب تو وجودم مونده :stun:
تا 12 ظهر هم یک ضرب خوابیدم ولی جبران نکرد (علیرضااااا :grrr::devil:) { با اینکه من رکورد دار نخوابیدن هستم اون شب کم آوردم ! }
---------
در کل جلسه خوبی بود فقط بسیار ریتم کندی داشت که واقعا اعصابم خورد شد از همین جا واقعا از مرتضی تشکر میکنم که این کندی رو جبران کرد (انقدر هم بهش گیر ندین)
منم عاجزانه درخواست دارم که voice هم باشه خداییش چشمم در اومد :blink:
نکته دیگه که هم اینکه این بحث و گفت و گو صمیمانه به نظر من به بخش موبایل کشیده بشه این دوستی و صمیمیتی که بین خودمون داریم رو دیگه در اون جلسه نمی بینیم (برای حرفم دلیل دارم که بهتر میدونم در موردش حرفی نزنم)

نکته پایانی اینکه خیلی با این جلسه حال کردم و واقعا مدیریت مردمی دانیال جان رو از ته دل احساس کردم :blush:
واقعا این صندلی مدیریت حقشه _(علیرضا یاد بگیر که به اون صندلی چمبره زدی :lol:)

تا یادم نرفته بگم که ساعت جلسه بعد رو حتما نسبت به ساعات کاری ایران هماهنگ کنید نه کانادا

علیرضا دوست داریم :heart:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
تا یادم نرفته بگم که ساعت جلسه بعد رو حتما نسبت به ساعات کاری ایران هماهنگ کنید نه کانادا

:heart:

من هم با آقا حسین موافقم - پنج شنبه و جمعه همینطوریش گرفتاریم دیگه چه برسه به آخره شبش . !!!

لطفاً جلسات بعدی رو توی ساعات بهتری بگذارید که ما هم بتونیم فیض ببریم .

یادمه که اولین نفری بودم که اعلام آمادگی کرد و اگر شما یادتون باشه من در جلسه حضور نداشتم . ( دو حالت داره یا سعادتش رو نداشتم یا کلاً نطلبیده )
63izs7n.gif

shahram_k-jam

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام به همه...
آقا ما نیستیم شدیدا فعالیت می کنیدا... :p
جلسه بعدی هستیم و انشاالله سر همه رو خواهیم خورد... :p
اینقدر به این جلسه علاقه دارم که ساعت و روزش اصلا مهم نیست! کارامو هماهنگ می کنم... ;)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام به همه...
آقا ما نیستیم شدیدا فعالیت می کنیدا... :p
جلسه بعدی هستیم و انشاالله سر همه رو خواهیم خورد... :p
اینقدر به این جلسه علاقه دارم که ساعت و روزش اصلا مهم نیست! کارامو هماهنگ می کنم... ;)

شهرام جان واقعا جات خالی بود

آقا چی چی ساعت و روزش مهم نیست نمیدونی که همه اون شب چی کشیدن که

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستانی که به شدت از ساعت این جلسه گلایه می کنن،می تونن به بالای صفحه و نظر سنجی مراجعه کنن،کلا" چند نفر رای دادن؟اگر ساعت براتون مهم بوده تو رای گیری مشارکت می کردید؛ضمنا" اگر فکر می کنید تو تعیین ساعت این روش مشکل سازه بگید تا دفعه بعد بدون هماهنگی خود مدیران ساعتش رو تعیین کنند؛تا اینقدر سرزنش نشویم که چرا جلسه فلان ساعت بوده؛
فقط این موضوع رو بگم که خود بنده هر روز باید ساعت 5 بیدار شم؛بنابراین بنده هم مثل شما از اینکه جلسه اون موقع باشه(به خصوص به خاطر اینکه حسین به من گفته بود که نمی تونه شب بیاد)خوشحال نبودم؛اما اینقدر مقید بودم که به نظر اکثریت احترام بگذارم؛
امیدوارم که دفعه بعد هم ساعت جلسه به رای گذاشته شود:hmm:

بالا