برگزیده های پرشین تولز

جلوگیری از بازیابی هارد؟؟

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
کسی میدونه چجوری میشه اطلاعات یه هارد دیسک رو پاک کرد که با برنامه های ریکاوری چیزی از توش پیدا نشه؟ من دو تا هارد دارم که می خوام بفروشم ولی هرچی پارتیشن بندی عوض کردم و فرمت کردم باز با ریکاوری کلی فایل از توش پیدا می کنه.
یکی میگفت با یه برنامه تحت داس میشه لیبل گذاری کرد هارد رو تا برنگرده چیزیش؟ اطمینان نمی کنم همینجوری بفروشمشون

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
یه نرم افزار هایی هست که این کار رو انجام میدن. میتونید دنبال این کلمات سرچ کنید: shredder - wiper - eraser
کارشون اینه که اور رایت میکنن. یعنی اطلاعات رو به دفعات زیاد رو هارد مینویسن و پاک میکنن

البته فکر میکنم مثلا اگر FBI بخواد میتونه باز هم ریکاور کنه! ولی خوب آدم های عادی نمیتونن

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
کسی میدونه چجوری میشه اطلاعات یه هارد دیسک رو پاک کرد که با برنامه های ریکاوری چیزی از توش پیدا نشه؟ من دو تا هارد دارم که می خوام بفروشم ولی هرچی پارتیشن بندی عوض کردم و فرمت کردم باز با ریکاوری کلی فایل از توش پیدا می کنه.
یکی میگفت با یه برنامه تحت داس میشه لیبل گذاری کرد هارد رو تا برنگرده چیزیش؟ اطمینان نمی کنم همینجوری بفروشمشون

چند بار فايل هاي بيخودي رئي هاردت بريز و پاك كن حل ميشه

mandanai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برنامه active boot disk اطلاعات رو بر می گردونه. اگر هم قصد اینو دارید که کلا اطلاعات پاک بشه و دیگه دسترسی نداشته باشید با همین برنامه قسمت active@ kill disk اطلاعات رو کامل از بین می بره. این برنامه به صورت bootable است. در مجموعه کینگ آنلاین این نرم افزار برای دانلود موجود است.
http://www.parandco.com/products/online-king/online-king-details.html

بالا