برگزیده های پرشین تولز

جمشید و خورشید برای مقابله با 300 می آید

8ali8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دلت خوشه ها . 300 رو همه دنیا می بینن جمشید و خورشید رو خودمون هم رغبت نمی کنیم ببینیم از بس که انیمیشن های ایران باحاله.

درسته که این فیلم در حد 300 نیست . و مثل اونم معروف نمیشه . ولی اگه ما خودمون فیلم خودمون رو مسخره کنیم . ( منظور این جور فیلم ها هست ) . اوناهم پرو تر میشن بیشتر ضد ایران فیلم میسازند

دوستان عزیز . لطف کنید . دیگه خدمون رو مسخره نکنیم . همین طوری حرف پخش میشه . یکی نمی دونه . می یاد می خونه . ( رهگذر ) . این میره به اون میگه این فیلم بیخوده. اون یه چیز اضافه میکنه . آخرش میشه ......

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
اخطار ها از دید نامحرم محفوظه
126fs4147532.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
درسته که این فیلم در حد 300 نیست . و مثل اونم معروف نمیشه . ولی اگه ما خودمون فیلم خودمون رو مسخره کنیم . ( منظور این جور فیلم ها هست ) . اوناهم پرو تر میشن بیشتر ضد ایران فیلم میسازند

دوستان عزیز . لطف کنید . دیگه خدمون رو مسخره نکنیم . همین طوری حرف پخش میشه . یکی نمی دونه . می یاد می خونه . ( رهگذر ) . این میره به اون میگه این فیلم بیخوده. اون یه چیز اضافه میکنه . آخرش میشه ......
این کارتونه بیشتر کمدی به نظر میاد تا تاریخی.واقعا خجالت آوره.
واقعا کدوم نابغه ای این فکر رو کرده که با این روش با 300 مبارزه کنه؟

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

تا جایی که من میبینم این کارتونه مارو مسخره کرده، نه ما!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این حرف ها رو بی خیال شهرام جزایریو بگو که چطور دستگیرش کردند

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
واقعا عجب مهارتی در تاپیک منحرف کردن دارید...

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این که از چند سال پیش ساختش شروع شده بوده، اون موقع هم که خبری از 300 نبوده، من احساس می‌کنم به زور می‌خوان بگن این رقیب 300 هست. البته شاید من اشتباه کنم.
بعد این انیمیشنی که این‌همه خرجش شده، یدونه سایت نداره روی اینترنت؟ چهارتا دونه ScreenShot ازش منتشر نکردن ببینیم چی ساخته‌ن!

البته من گشتم پوسترش رو پیدا کردم که به نظرم باحاله (البته فونتش گویا دزدیه! فکر کنم یه جا دیگه و برای یه کارتون دیگه استفاده شده قبلا. اشتباه می‌کنم؟)

254946_orig.jpg

این رو هم بخونید بد نیست:

نادر یغمائیان، تهیه کننده فیلم " جمشید و خورشید " در گفت و گو با خبرنگار سینمایی "مهر" ضمن بیان این مطلب گفت: تجربه ساخت فیلم بلند انیمیشنی با فیلم " خورشید مصر " آغاز شد. البته این فیلم برای مدیوم تلویزیون طراحی و تولید شده بود که با اعمال تغییراتی برای نمایش بر پرده سینما آماده شد. اما فیلم " جمشید و خورشید " از ابتدا برای نمایش بر پرده عریض سینما طراحی شده است و به همین خاطر نخستین اثر انیمیشن سینمای ایران به شمار می رود.
وی در ادامه به روند تولید این اثر اشاره کرد و گفت : فعالیت برای پروژه " جمشید و خورشید " از سال 1381 آغاز شده است که البته برای نمایش عمومی نام دیگری برای آن انتخاب می شود. داستان این فیلم درباره چوپان زاده ای به نام جمشید است که عاشق دختر پادشاه می شود. جمشید در راه رسیدن به عشق خود تن به خطر می سپارد و با منجمی که جادوی سیاه را برای شکست او انتخاب کرده است، به مبارزه بر می خیزد و سرانجام با از بین بردن جادو موفق می شود خورشید را نجات بدهد.
یغماییان در ادامه راجع به شیوه ساخت این فیلم توضیح داد: فیلم به شیوه انیمیشن دو بعدی ساخته می شود و قابل رقابت با نمونه های خارجی است. در این اثر یک گروه 70 نفری از انیماتورهای کشور به فعالیت می پردازند. از ویژگی های مثبتی که برای نخستین بار در کشور در تهیه این فیلم به کار برده می شود، طراحی چهره های مختلف حاضر در این فیلم به وسیله چند گروه مختلف است. یعنی هر کدام از این گروه ها که بین 17 تا 5 نفر عضو دارد، طراحی چهره شخصیت های فرعی و اصلی را عهده دار شده اند. به این ترتیب که یک گروه به سرپرستی شهرام خوارزمی طراحی شخصیت های فانتزی را انجام می دهند. گروهی به سرپرستی مسعود مومنی شخصیت منجم های این فیلم را طراحی می کند و علی واعظی به همراه اعضای گروهش طراحی خورشید را انجام می دهد. صادق جوادی پور نیز سرپرستی گروهی را برعهده دارد که شخصیت جمشید را طراحی می کنند.
لازم به ذکر است متن این فیلم را علی فیاض منش به تحریر درآورده و کیوان کیارس موسیقی آن را تصنیف کرده است. همچنین ملودی محمودی ترانه های اثر را سروده است، اما هنوز خوانندگان این فیلم انتخاب نشده اند.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
چندتا مسئله رو توجه کنید بد نیست:
1- این فیلم انیمیشن هست. یعنی یه کارتون. پس نمیشه توقع داشت که همه چی درست باشه. یکی از دوستان گفته این ها رنگین پوستند. در حالی که به جنبه کارتونی کار توجه نداشت. ایشون اگر به کارتون های خارجی هم توجه می کردند متوجه چنین مسئله می شدند.
2- داستان این فیلم یک داستان واقعی نیست و بیشتر یک افسانه هست. ولی انگار در کنارش قرار آداب و رسوم ایرانی ها نشون داده بشه. (انگار ... من خبر ندارم) . پس نمیشه به برخی چهره ها هم ایراد گرفت.
3- شاید این انیمیشن برای مقابله با 300 ساخته نشده باشه. اما اگر واقعا چیزی برای ارائه داشته باشه ما مشتاق دیداریم.
4- یه اخلاق بدی که خیلی از کاربرای پی تی و خیلی دیگه از مردم دارن این هست که قبل از واقعه ، مقصر رو شناسایی می کنن. هنوز شما این فیلم رو ندیدید. چرا در موردش نظر می دید؟ از شواهد و قرائن هر چی می خواد پیدا باشه. شما حق ندارید تا کسی کارش رو کامل ارائه نداده در موردش نظر بدید. شما اصلا از کجا می دونید که اون عکس اولی که من گذاشتم ایرانی ها رو نشون میده؟

samanlyric

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما حق ندارید تا کسی کارش رو کامل ارائه نداده در موردش نظر بدید.

موافقم.
البته حق گمانه‌زنی رو به بقیه می‌دم، اما حکمی نباید صادر کرد.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چندتا مسئله رو توجه کنید بد نیست:
1- این فیلم انیمیشن هست. یعنی یه کارتون. پس نمیشه توقع داشت که همه چی درست باشه. یکی از دوستان گفته این ها رنگین پوستند. در حالی که به جنبه کارتونی کار توجه نداشت. ایشون اگر به کارتون های خارجی هم توجه می کردند متوجه چنین مسئله می شدند.
2- داستان این فیلم یک داستان واقعی نیست و بیشتر یک افسانه هست. ولی انگار در کنارش قرار آداب و رسوم ایرانی ها نشون داده بشه. (انگار ... من خبر ندارم) . پس نمیشه به برخی چهره ها هم ایراد گرفت.
3- شاید این انیمیشن برای مقابله با 300 ساخته نشده باشه. اما اگر واقعا چیزی برای ارائه داشته باشه ما مشتاق دیداریم.
4- یه اخلاق بدی که خیلی از کاربرای پی تی و خیلی دیگه از مردم دارن این هست که قبل از واقعه ، مقصر رو شناسایی می کنن. هنوز شما این فیلم رو ندیدید. چرا در موردش نظر می دید؟ از شواهد و قرائن هر چی می خواد پیدا باشه. شما حق ندارید تا کسی کارش رو کامل ارائه نداده در موردش نظر بدید. شما اصلا از کجا می دونید که اون عکس اولی که من گذاشتم ایرانی ها رو نشون میده؟
یعنی تو چهره ی شخصیت های کارتونی نمیشه نژاد رو نشون داد؟؟؟!!! حرفی زدیا! کدوم کارتون خارجیها منظورته؟ منظورت کارتون ژاپنی هاست؟ اونا عقده دارن! عقده دارن چشماشون درشت باشه! بخاطره همین تو کارتون همش خودشونو با چشمای رنگو وارنگ و درشت و موهای رنگاوارنگ میسازن! آره داداش! باز صد رحمت به اونا دوست دارن پیشرفت کنن! ماچی؟ روز به روز داریم عرب تر میشیم تو فیلما و کارتونا.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
یعنی تو چهره ی شخصیت های کارتونی نمیشه نژاد رو نشون داد؟؟؟!!! حرفی زدیا! کدوم کارتون خارجیها منظورته؟ منظورت کارتون ژاپنی هاست؟ اونا عقده دارن! عقده دارن چشماشون درشت باشه! بخاطره همین تو کارتون همش خودشونو با چشمای رنگو وارنگ و درشت و موهای رنگاوارنگ میسازن! آره داداش! باز صد رحمت به اونا دوست دارن پیشرفت کنن! ماچی؟ روز به روز داریم عرب تر میشیم تو فیلما و کارتونا.
مرغ همسایه غازه .... شما هم که مغرضانه قضاوت می کنی...

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرغ همسایه غازه .... شما هم که مغرضانه قضاوت می کنی...
یه نگاه به کارتونای اروپایی و آمریکایی بنداز!! همشون خودشونن! با چشمای روشن و موهای روشن. پس میشه.

بالا