برگزیده های پرشین تولز

جمع آوری کمک برای هموطنان محروم سیل زده در استان سیستان و بلوچستان

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
سلام به همه دوستان و بزرگواران

سریع میرم سر اصل مطلب

تعدادی از کاربران با سابقه و خوش سابقه پرشین تولز که در انجام کارهای خیرخواهانه و خداپسندانه همیشه پیش قدم بودن و هستن تصمیم گرفتن که برای کمک به هموطنان محروم سیل زده استان سیستان و بلوچستان کمک نقدی جمع کنن.

این دوستان بنا به برخی دلایل که اینجا شاید مطرح کردن و بیانش درست نباشه تصمیم گرفتن که این کمک ها رو خارج از سیکل و چرخه نهادهای دولتی جمع آوری و به نیازمندان برسونن.

یکی از این بزرگواران با بنده صحبت کردن و ازم خواستن که در این مورد کمک کنم و کمک های نقدی دوستان به حساب بنده واریز بشه.

من هم قبول کردم و قرار بر این شد که با مشورت و همفکری دوستان و صحبت با مردم مناطق سیل زده و بررسی نیاز هاشون ، مبلغی که در نهایت بعنوان کمک جمع میشه ، اقلام مورد نیاز سیل زده ها باهاش خریداری و بین مردم نیازمند منطقه توزیع بشه.

و در نهایت کل مبلغ واریزی به همراه مستندات اینجا اعلام و ریز هزینه ها و اقلامی که خریداری میشه انشالا به اطلاع عموم و دوستان و کاربران پرشین تولز خواهد رسید.

اگر تعریف و خودستایی نباشه کاربران زیادی در پرشین تولز و انجمن های همسایه هستن که بنده رو میشناسن و میتونن بنده رو تایید کنن. علاوه بر اینکه سابقه فعالیت و معاملات اینجانب هم اینجا مشخصه.

تا اینجا مبلغی حدود 600000 تومان به کارت بنده واریز شده .

اگر خدا بخواد بنده احتمال زیاد سه شنبه هفته جاری ( 1398/11/1) ماموریت کاری به مقصد چابهار دارم.

به امید خدا در زمان مناسب با کمک های نقدی واریز شده ، اقلام مورد نیاز ( شامل : آب معدنی - کنسرو لوبیا - تن ماهی و احتمالا نان ) خریداری و تهیه میشه و بین مردم نیازمند و سیل زده توزیع میشه

پیشنهادی هم اگر در خصوص نحوه کمک و تهیه اقلام دارید ممنون میشم بفرمایید

دوستانی که مایل هستن در این امر خدا پسندانه مشارکت داشته باشن لطفا برام پ . خ بفرستن تا شماره کارت رو برای واریز مبلغ خدمتشون ارسال کنم .

و ممنون میشم که در صورتی که واریزی انجام دادن برام رسید یا مقدار مبلغ واریز شده رو در این تاپیک یا همون گفتگوی خصوصی ارسال کنن.

کمترین کمکی که میتونین انجام بدین شاید بزرگترین کمک به این مردم نیازمند و محروم باشه

به قول معروف قطره قطره کمک های شما در نهایت دریای بزرگی از لطف و محبت خواهد شد که شامل حال این مردم نیازمند میشه .

photo_2020-01-16_11-09-15.jpg photo_2020-01-18_13-06-59.jpg Untitled.jpg

Last edited:

elmikarbordi

Registered User
لایک‌ها
1,612
با سلام و تشکر از اقای مهدی عزیز،ضمن راه اندازی این تاپیک معنوی و ارزشمند،از دوستان بسیار کار درست و مورد تایید بزرگان پرشین هستن که لطف کردن این زحمت خطیر رو قبول زحمت فرمودند امیدوارم که خداوند اجرشان دهد.

cyres

Registered User
لایک‌ها
673
ابر شهــر،خاک وطن من♥ส็็็็็็็็็็็็็็็نیشابــور منส
ایشون فرد شریفی هستند و همه جوره این حرکت انسان دوستانه شون‌ پشتیبانی میشه

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
سلام

اتفاقا من دنبال همچین موردی بودم که بشه کاری کرد.

اما سوال اینجاست که ایا شما این کمک رو به اهلش میرسونید؟
فرض کنیم کل سیستان و بلوچستان زیر سیل هست، قطعا روستاهایی هستند که اصلا دیده نمیشن و یا افرادی که خودشون رو نیازمند جا میزنن در حالی که فردا روز خودشون جنس رو میفروشند که نمونه های اینها رو دیده ایم.
مساله مهمتر کمک به دوستان اهل تسنن هست که مورد کمک و توجه دولت قرار نمیگیرن.

همچنین اینکه نیاز واقعی شناسایی بشه چون تگی این سرما شاید بخاری نفتی مهمتر باشه تا اب معدنی که ممکنه در دسترس ایشون باشه.

اگر به این موارد پاسخ بدید بهتر میشه کار کرد.

ممنون از اقدام انسان دوستانه شما و امیدوارم من هم بتونم برای مردمم کاری کنم.

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
قطعا من بعنوان کسی که این بین واسطه هستم و امین اعتماد دوستان و امانتدار مبلغی که به حسابم واریز شده برای انجام این امر خیر خودم رو مسئول میدونم

من تمام سعیم رو میکنم که این کار به بهترین شکل ممکن انجام بشه

و سعی میکنم با کمک دوستانی که اونجا دارم این کمک ها به دست افرادی برسه که واقعا نیاز مند هستن

حتی سعی میکنم و تمام تلاشم رو میکنم که به نقاطی که اسیب دیدن از سیل و امکان رفتن به اونجا وجود داره برم تا کمک ها مستقیما بهشون برسه بدون واسطه

99 درصد این مردم آسیب دیده ، اهل سنت هستن

قطعا تهیه بخاری نفتی با این مبالغ به تعداد زیا سخته

و خوب ممکن نیست

اما میدونم که اکثر روستاهای اونجا حتی قبل سیل هم اب اشامیدنی نداشتن چه برسه به الان که ...

بعضی از این روستاها قبل سیل اب اشامیدنی شون رو از اب بارونی که در چاله ها جمع میشده که فکر میکنم در زبان محلی بهش هوتگ میگن تهیه میکردن و میکنن

اتفاقا با اخباری که از اون مناطق دارم اب معدنی نیاز مبرمشون هست و مواد غذایی

و البته پتو که خوب باز با این مبلغ نمیشه پتو به تعداد زیاد تهیه کرد

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,266
ممنون بابت تلاشتون که دوستانی که تمایل به یاری دارن بالاخره یک امینی پیدا کنن و بتونن کمکشون رو ارسال کنن..

شخصا فکر میکنم مناسب ترین کمک،کمک نقدی باشه چون کمک های فیزیکی جابجاییشون دست و پاگیره ولی اگه پول نقد باشه مدد رسانان میدونن مهمترین اولیت ها چی هست که تهیه بشه..

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
ممنون بابت تلاشتون که دوستانی که تمایل به یاری دارن بالاخره یک امینی پیدا کنن و بتونن کمکشون رو ارسال کنن..

شخصا فکر میکنم مناسب ترین کمک،کمک نقدی باشه چون کمک های فیزیکی جابجاییشون دست و پاگیره ولی اگه پول نقد باشه مدد رسانان میدونن مهمترین اولیت ها چی هست که تهیه بشه..

بله درسته

حتی من نظرم اینه که مواد عذایی و اب معدنی اینا رو همونجا از چابهار از یک عمده فروشی نهیه کنم که مناسب تر هم در بیاد چون خریداری و بردن اونها تا اونجا خیلی سخت میشه

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
بله درسته

حتی من نظرم اینه که مواد عذایی و اب معدنی اینا رو همونجا از چابهار از یک عمده فروشی نهیه کنم که مناسب تر هم در بیاد چون خریداری و بردن اونها تا اونجا خیلی سخت میشه
ببین اگه میشه عمده فروشی پیدا کنی که خودشم قصد کمک داره ایشالله ارزونتر حساب کنه
منم در توانم کمک نقدی میکنم

محروم بودن محرومتر شدن...

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
ببین اگه میشه عمده فروشی پیدا کنی که خودشم قصد کمک داره ایشالله ارزونتر حساب کنه
منم در توانم کمک نقدی میکنم

محروم بودن محرومتر شدن...

اینم فکر خوبیه

ممنون خدا از همه قبول کنه

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
واسه من هم بفرستید لطفا.

فقط چیزی که هست اینه که اگر از اونجا بتونید سوال بگیرید چی بهتره شاید بهتر بتونید نیازها رو برسونید. مواردی چون مواد شوینده و بهداشتی (مخصوصا نوار بهداشتی و غذای بچه و تن ماهی و شامپو و صابون) خیلی ضروری هست و میتونه باعث مرگ و میر و عفونت بشه.

طبق تجربه خودم در کمک به مردم کردستان، اگر به عمده فروش ها بگین برای مردم سیل زده میخواید یه مقدار بیشتر تخفیف میدن و بیشتر میتونید خرید کنید. از طرفی اونها به بهترین مواد نیاز ندارن، کافیه که چیزی باشه که نیازشون رو برطرف کنه و برند بودن مهم نیست برای ایشون.

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
واسه من هم بفرستید لطفا.

فقط چیزی که هست اینه که اگر از اونجا بتونید سوال بگیرید چی بهتره شاید بهتر بتونید نیازها رو برسونید. مواردی چون مواد شوینده و بهداشتی (مخصوصا نوار بهداشتی و غذای بچه و تن ماهی و شامپو و صابون) خیلی ضروری هست و میتونه باعث مرگ و میر و عفونت بشه.

طبق تجربه خودم در کمک به مردم کردستان، اگر به عمده فروش ها بگین برای مردم سیل زده میخواید یه مقدار بیشتر تخفیف میدن و بیشتر میتونید خرید کنید. از طرفی اونها به بهترین مواد نیاز ندارن، کافیه که چیزی باشه که نیازشون رو برطرف کنه و برند بودن مهم نیست برای ایشون.

از مواردی که فرمودین و پیشنهاداتی که دادین خیلی ممنونم

بله کاملا درسته

این مبلغ قرار نیست که سریع و بدون دقت خرج بشه

درسته شاید مبلغ خیلی زیادی نباشه فعلا ولی به هر حال مهم اینه که به نیت کمک به این هموطنان داره جمع آوری میشه و چه بهتره که بصورت احسن هزینه بشه

تا اینجا مبلغی حدود 800 تومان جمع آوری شده

امروز با دو نفر در چابهار تلفنی صحبت کردم بابت نیازهای مردم سیلزده

اگر اطلاع داشته باشین بیشتر خسارت سب مربوط به روستاهای چابهار و کنارک و نیکشهر ( که نزدیک چابهار هست) میشه

قرار شد که یه نیاز سنجی بشه بابت اقلامی که اونجا مورد نیازه

مثلا یک مورد که عنوان شده بود بحث خرید کیک و کلوچه بود که ظاهرا گفتن که بر خلاف تصور ، خرید وتهیه اش توصیه نمیشه و اسراف و دور ریزش زیاده و ...

ضمنا اینجور که میگفت دوباره این هفته ( احتمالا اواخر هفته جاری ) مثل اینکه یک سامانه بارشی دیگه قراره به اون منطقه وارد بشه

یعنی هنوز اب های سطحی بارون قبلی فروکش نکرده باز قراره دوباره بارون بیاد

ایشون گفت فعلا در خرید اقلام عجله نکن

بذار این هفته این سامانه بارشی بیاد وبره ببینیم وضعیت چی میشه و اوضاع به کجا میرسه و بر اساس شرایط موجود تصمیم گرفته بشه که چطور این مبلغ هزینه بشه

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,259
سلام و درود برشما

فایل های ضمیمه

• ۲۰۲۰۰۱۱۹_۱۵۴۶۳۱.jpg
    ۲۰۲۰۰۱۱۹_۱۵۴۶۳۱.jpg
    191.3 KB · نمایش ها: 40

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
خیلی از دوستان مبلغی که واریز کردن عنوان کردن که اسمی ازشون برده نشه
الان هم یکی از دوستان زحمت کشیدن و مبلغ 1میلیون و پانصد هزار تومان واریز کردن
و اصرار هم داشتن که اسمی ازشون در تاپیک برده نشه
هنوزم تو این شرایط بد اقتصادی هستن کسانی که با کمک به همنوع با هر میزان و مبلغی که شده ثوابی انجام بدن و یه کار خیر در پرونده اعمالشون ثبت کنن

خدا به همه شما دوستانی که تا اینجا کمک مادی و معنوی و فکری داشتین خیر بده

موجودی فعلی مبلغی حدود 2 میلیون 400 هزار تومان

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
سلام به همه دوستان

صرفا جهت اطلاع :

این کار خیر که با واریز 100 هزار تومان شروع شد با مشارکت شما دوستان خیر و نوع دوست تا اینجا تونستیم مبلغی حدود 2 میلیون 850 هزار تومان جمع آوری کنیم

تصمیم دارم در اینستاگرام هم برای این کار خیر تبلیغ کنم شاید موفق بشیم مبلغ بیشتری رو جمع آوری کنیم و بتونیم به تعداد بیشتر از هموطنانمون کمک کنیم

در صفحه ام در اینستاگرام بابت کمک به سیلزدگان پست و استوری گذاشتم

امیدوارم بتونیم اونجا هم کمک جمع کنیم

لطفا دوستانی که مایل هستن

پیج بنده رو فالو کنن و استوری پیج من رو یا این تصویر که اینجا قرار میدم رو در صفحه شون بذارن

شاید در بین دنبال کنندگان شما دوستان خیری باشن که با دیدن این مطلب بخوان کمکی انجام بدن

ممنون میشم

قرار بود که این هفته ماموریت کاری برم چابهار که دوستان متولی امر کنسل کردن ( احتمالا به خاطر همین بحث بارندگی .نمیدونم ... )

امیدوارم که این بارندگی در پیش رو انقدر زیاد نباشه که مشکلات فعلی رو از این بیشتر کنه

روند این فعالیت خیرخواهانه که همه شما دوستان در اون مشارکت دارید باز به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید .

Last edited:

modernyanni

مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
با مشارکت تعداد دیگری از دوستان خوب من و شما

مبلغ موجودی برای کمک به سیل زدگان به سه میلیون و 370 هزار تومان رسید

IMG_20200122_133933_943.jpg

بالا