برگزیده های پرشین تولز

جمع اوری اطلاعات از روی کامپیوترها

esm

Guest
لایک‌ها
0
سلام به همگی
یه سوال دارم درباره برنامه نویسی با دات نت
من میخوام برنامه ای بنویسم که از طریق فرم اطلاعات را از کامپیوترهای مختلف جمع کنه و به یه سرور بفرسته.
میشه بدون برنامه نویسی وب یعنی با کمک برنامه نویسی ویندوز اپلیکیشن اینکار رو کرد. در ضمن کامپیوترها شبکه هستند.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بله به راحتی میشه ، کافی که همه به یک دیتابیس مشترک اطلاعاتشون رو بفرستند ، ولی این روزها بازار برنامه های وب بیس مخصوصا توی دات نت داغ تره برای اینکه کلاینت خیلی قوی نیمخواد و با یه سیستم مجهز به IE و دارای حتی قدیمی ترین نسخه های ویندوز هم میشه ازش استفاده کرد به علاوه اینکه کار کردن باهاش راحت تره !الان خیلی از برنامه های اتوماسیون رو وب بیس مینویسن (و من با این کار خیلی موافقم !)

esm

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از H_R :
با یه سیستم مجهز به IE و دارای حتی قدیمی ترین نسخه های ویندوز هم میشه ازش استفاده کرد

خوب اگه قرار باشه وب نباشه اونوقت نرم افزار خاصی لازم داره؟
وبعد اینکه اگه قرار باشه اطلاعات روی دیتابیس سرور بره چطور میشه اینو تنظیم کرد؟ یعنی راهی برای مشخص کردن دیتا بیس سرور روی کامپیوتر کلاینت وجود داره؟

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به نقل از esm :
خوب اگه قرار باشه وب نباشه اونوقت نرم افزار خاصی لازم داره؟
وبعد اینکه اگه قرار باشه اطلاعات روی دیتابیس سرور بره چطور میشه اینو تنظیم کرد؟ یعنی راهی برای مشخص کردن دیتا بیس سرور روی کامپیوتر کلاینت وجود داره؟

نرم افزارش رو باید بنویسی دیگه !! آدرس سرور SQL شبکه روی توی برنامت میذاری و برنامه ویندوز بیس روی کلاینت ها تک تک ران میشه دیگه !

بالا