برگزیده های پرشین تولز

جنگ براي وطن يا براي حكومت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما که مثل زناو بچه ها میخوای قایم شی حداقل لباس زنونه هم بپوش که آبروت نره موقعی که از ترست کز کردی تو یه لونه موش
من میجنگم نه واسه حکومت اسلامی بلکه میجنگم واسه اینکه کسی دستش به ناموسم نرسه
عربها هم اگر اینقدر بی غیرت نبودند الان ننگ تجاوز به زنو خواهرو مادرو دخترشونو به دوش نمیکشیدن
نیازی به مسلمون بودن نیست که بری جنگ نیاز به ایرانی بودنه
ایرانی کافر هم باشه فقط یه قطره از خون نیاکانش تو رگش باشه زیر بار ننگ نمیره
بحث جنگ برای کشور جدای از بحث طرفداری از حکومته
مردی حکومتو عوض کن ...

ننگ از این بدتر که دخترای ایرانی از فقر و بدبختی تو دیسکوهای دبی باید برن پیش یه مشت عرب کثافت بخوابن اون وقت تو میخوای بری واسه ناموس مملکتت بجنگی.:( ؟؟؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
شما که مثل زناو بچه ها میخوای قایم شی حداقل لباس زنونه هم بپوش که آبروت نره موقعی که از ترست کز کردی تو یه لونه موش
من میجنگم نه واسه حکومت اسلامی بلکه میجنگم واسه اینکه کسی دستش به ناموسم نرسه
عربها هم اگر اینقدر بی غیرت نبودند الان ننگ تجاوز به زنو خواهرو مادرو دخترشونو به دوش نمیکشیدن
نیازی به مسلمون بودن نیست که بری جنگ نیاز به ایرانی بودنه
ایرانی کافر هم باشه فقط یه قطره از خون نیاکانش تو رگش باشه زیر بار ننگ نمیره
بحث جنگ برای کشور جدای از بحث طرفداری از حکومته
مردی حکومتو عوض کن ...

لطفا به خانمها توهين نكنيد. اصلا افرادي كه زن بودن و لباس زنانه را كسر شان ميدانند لازم نيست دائيه دفاع از ما رو داشته باشند. در ضمن نميشه از جونهايي كه تو مملكت خودشون از بعضي حقوق مسلم شهروندي محروم شدن انتظار بيشتري داشت.

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
چنان از تجاوز سخن میگویید که گویا آن آمریکایی از ان سوی جهان بلند میشود به اینجا می آید و آن دختران زیبا روی با موهای بُلُند و چشم های رنگی را رها کرده تا برای تجاوز به اینجا بیاید!

این پاسداری از ناموس و وطن ترفندهای پایانی ********** هست تا بتواند مردم میهن دوست را به کشتن بدهد. وگرنه جنگیدن کنونی برای این تازی پرستان برابر هست با زیان زدن به کشور نه سود رسانی و پاسداری از آن.

زنان ایرانی به برکت تازی پرستان هم اکنون در روسپی خانه های تازیان که زمانی پست ترین در نزد ایرانیان بودند کار میکنند. به برکت همان ویروس تازی(اسلام) و فرهنگ عربی.

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شجاعت و وطن پرستیتون منو کشته...
نگران نباشید امثال شماها خوشبختانه تو ایران زیاد نیستن...
شما به فکر جانت باش تا این چند روز دنیا رو بخوری و بخوابی بیخیال تمام انسانهایی که برای استقلال میهنمون جون دادن...
از انسان بودن فقط اسمش رو دارید... غیرت و وطن پرستی بخوره تو سرتون ...
این مملکت اونقدر افراد شجاع و جوانمرد داره که به شما وطن فروشا احتیاج نداشته باشه...
من خودم اول از همه بخاطر خدا بعد بخاطر حفظ دینم و بعد بخاطر دفاع از وطن و ناموسم در موقع لزوم حاظرم...

تو اگه دین و وطن درست حسابی داشتی الان ناموس مملکتت تو دبی زیر عربا نخوابیده بود.

گفتم که همتون فقط بلدید حرف یا مفت بزنید. در عمل شماها زودتر دنبال سولاخ موش میگردید.:f34r:

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آدم اگه لباس زنونه بپوشه شرف داره به اینکه ناموس مملکتش بره تو کشورهای عربی خود فروشی کنه. تو اگه خیلی غیرت و شجاعت داری و رگ غیرتت واسه ناموس مملکتت باد کرده برو جلوی اونو بگیر جنگیدن پیش کشت. شماها فقط ادعا کردن بلدید ولی در عمل همتون زائیدید.

استقلال مملکتی که دومین دارنده ذخایر نفت جهان هستش اون وقت بنزینش وارداتی هست فردا پس فردا هم جیره بندیش میکنه همون بهتر که به باد بره.
سعی کن بیشتر مطلعه کنی
مصرف بنزین ایران وحشتناک بالاس ، یه چیزی تو مایه های چین
به همین صورت اگه ادامه پیدا کنه تا 15 ساله دیگه ایران نفتی برای فروش نداره و درامده نفتیش 0 میشه
من منکر این موضوع که باید جلوی مسائلی مثل قاچاق دخترا به دبی گرفته بشه نیستم ولی این مسائل تو همه دنیا هست و یه عده ای به هر حال با بهنه های مختلف به دنبال این کار میرن
در مورد انرژی هسته ای ایران هم بدون که اگر بومی نبود و وارداتی بود سریع روسیه رو مجبور میکردن که پشتیبانیش رو قطع کنه از ایران و خود به خود صنعت هسته ای ایران از کار می ایستاد لاز م نبود که آمریکا و بقیه کله کار زندگیشون رو ول کنن بیفتن دنبال ایران

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو اگه دین و وطن درست حسابی داشتی الان ناموس مملکتت تو دبی زیر عربا نخوابیده بود.

گفتم که همتون فقط بلدید حرف یا مفت بزنید. در عمل شماها زودتر دنبال سولاخ موش میگردید.:f34r:
شما که انقدر شجاعید چرا کاری نمی کنید؟

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چنان از تجاوز سخن میگویید که گویا آن آمریکایی از ان سوی جهان بلند میشود به اینجا می آید و آن دختران زیبا روی با موهای بُلُند و چشم های رنگی را رها کرده تا برای تجاوز به اینجا بیاید!

این پاسداری از ناموس و وطن ترفندهای پایانی ********** هست تا بتواند مردم میهن دوست را به کشتن بدهد. وگرنه جنگیدن کنونی برای این تازی پرستان برابر هست با زیان زدن به کشور نه سود رسانی و پاسداری از آن.

زنان ایرانی به برکت تازی پرستان هم اکنون در روسپی خانه های تازیان که زمانی پست ترین در نزد ایرانیان بودند کار میکنند. به برکت همان ویروس تازی(اسلام) و فرهنگ عربی.
283.gif

Unknown Zoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعی کن بیشتر مطلعه کنی
مصرف بنزین ایران وحشتناک بالاس ، یه چیزی تو مایه های چین
به همین صورت اگه ادامه پیدا کنه تا 15 ساله دیگه ایران نفتی برای فروش نداره و درامده نفتیش 0 میشه
من منکر این موضوع که باید جلوی مسائلی مثل قاچاق دخترا به دبی گرفته بشه نیستم ولی این مسائل تو همه دنیا هست و یه عده ای به هر حال با بهنه های مختلف به دنبال این کار میرن
در مورد انرژی هسته ای ایران هم بدون که اگر بومی نبود و وارداتی بود سریع روسیه رو مجبور میکردن که پشتیبانیش رو قطع کنه از ایران و خود به خود صنعت هسته ای ایران از کار می ایستاد لاز م نبود که آمریکا و بقیه کله کار زندگیشون رو ول کنن بیفتن دنبال ایران

شما که خیلی مطالعه کردی هنوز نفهمیدی که همون امریکا یا به قول شماها شیطان بزرگ با 320 میلیون جمعیت با اینکه خریدار نفت هم هست مردمش تا حالا شده یکبار از کمبود سوخت شکایت کنن. همون چین با یک میلیارد جمعیت بزرگترین تجارت رو با کل دنیا داره .

در مورد بومی بودن انرژی هسته ایتون چرا تا حالا سوختشو واسه بوشهر تهیه نکردین؟؟ لنگ روسیه هستین که سوختشو براتون بیاره اون هم داره سر میدونه:lol:

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای بعضی ها واقعا متاسفم.
1-مردم وقتی حکومت مرکزی فاسد هم داشتن جنگیدن به خاطر سرزمینشون.
2-آونایی که از فساد و دبی حرف میزنن یه سر به تاجیکستان و جمهری آذربایجان و روسیه بزنن.
3-اسلام دین اجبار نیست ولی اگر حتی عاقل هم باشیم آفردیگاری داریم.اگر دین ندارید لا اقل آزاده بشید.
4-عملکرد برخی(اگر خودتان جای آنها می بودید شاید بدتر بودید)را به پای دین ننویسید اگر انصاف دارید.
4.در راه همه چیزهای خوب جان ارزشی ندارد.
5-مخالفتتتتتتتتتتتتتت روشنفکری نیست.

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما که خیلی مطالعه کردی هنوز نفهمیدی که همون امریکا یا به قول شماها شیطان بزرگ با 320 میلیون جمعیت با اینکه خریدار نفت هم هست مردمش تا حالا شده یکبار از کمبود سوخت شکایت کنن. همون چین با یک میلیارد جمعیت بزرگترین تجارت رو با کل دنیا داره .

در مورد بومی بودن انرژی هسته ایتون چرا تا حالا سوختشو واسه بوشهر تهیه نکردین؟؟ لنگ روسیه هستین که سوختشو براتون بیاره اون هم داره سر میدونه:lol:
شما به جیره بندی سوخت ایراد گرفتی من هم گفتم دلیلش اینه
در مورد بوشهر اطلاعی ندارم در حاله حاضر ولی مگه شما نطنز و اصفهان و جاهای دیگه رو نمی بینی؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آدم اگه لباس زنونه بپوشه شرف داره به اینکه ناموس مملکتش بره تو کشورهای عربی خود فروشی کنه. تو اگه خیلی غیرت و شجاعت داری و رگ غیرتت واسه ناموس مملکتت باد کرده برو جلوی اونو بگیر جنگیدن پیش کشت. شماها فقط ادعا کردن بلدید ولی در عمل همتون زائیدید.

استقلال مملکتی که دومین دارنده ذخایر نفت جهان هستش اون وقت بنزینش وارداتی هست فردا پس فردا هم جیره بندیش میکنه همون بهتر که به باد بره.
من ادعای دفاع از ناموس خودمو کردم نه ناموس کس دیگه ایرو مگه من یه نفری چیکار میتونم بکنم؟ ولی اگه هرکسی از ناموس خودش دفاع کنه اونوقته که اون کثافت کاریایی که گفتی رو نمیبینی
ضمنا من هم ادعا میکنم هم عمل
تاحالا کسی نتونسته با خواهرو مادرم چپ نگاه کنه , زنده در نمیره
حالا تو نمیخوایبفهمی من چی میگم نفهم باز بیا بگو تو دبی و فلان
من همینقدر که نزارم کار ناموس خودم به اونجا بکشه هنر کردم
استدلالت اینه چون یه عده رفتن خود فروشی منم بزنم به رگ بیغیرتیو بزارم از اینم بد تر بشه
خیلی باحالی
چند ساله؟ 12؟ شایدم 13

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

برو بابا چی میگی؟
کسی نگفت اینهمه بدبختی کشیدن واسه زنای عرب
ولی وقتی بیان همه کاری میکنن
دوست من چند ساله از دست جنگ اومده ایران میگفت آمریکایی ها همه کاری میکنن اونجا و کسی جرات نداره مخالفت کنه.
من شاهد عینی رو دیدم که دارم میگم ولی تو از بخارات معدت
همه چیزو ربط میدی به حکومت اسلامی
و نادانیتو پشت ادبی حرف زدن قایم میکنی

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

هر هر
اونایی که رفتن ناموس من نبودن
ناموس امثال تویی بودن که رگ غیرتشون خشک شده
من تا وظیفم دفاع از ناموس خودمه نه ادمای بی غیرت
و خوشبختانه نزاشتم کسی در مقابلشون غلط اضافه بکنه چه برسه که ...

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نه براي وطن ميجنگم نه براي حكومت

اصولا جنگ عامل همه مصيبت ها و بدبختب هاست

نه وطن نه حكومت ارزش جنگ كردن را نداره fftopic:

فقط انرژي هسته اي حق مسلم ماست

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من نه براي وطن ميجنگم نه براي حكومت

اصولا جنگ عامل همه مصيبت ها و بدبختب هاست

نه وطن نه حكومت ارزش جنگ كردن را نداره fftopic:

فقط انرژي هسته اي حق مسلم ماست
جنگ عامل مصیبت هاست درسته
ولی وقتی پیش اومد چیکار باید کرد؟
واقعا باید نگاه کرد؟

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من ادعای دفاع از ناموس خودمو کردم نه ناموس کس دیگه ایرو مگه من یه نفری چیکار میتونم بکنم؟ ولی اگه هرکسی از ناموس خودش دفاع کنه اونوقته که اون کثافت کاریایی که گفتی رو نمیبینی
ضمنا من هم ادعا میکنم هم عمل
حالا تو نمیخوایبفهمی من چی میگم نفهم باز بیا بگو تو دبی و فلان
من همینقدر که نزارم کار ناموس خودم به اونجا بکشه هنر کردم
استدلالت اینه چون یه عده رفتن خود فروشی منم بزنم به رگ بیغیرتیو بزارم از اینم بد تر بشه
خیلی باحالی
چند ساله؟ 12؟ شایدم 13

همه حرفهات همينقدر تو خاليه:

همه دختران ايراني در طول روز در معرض نگاهها و بوقهاي ماشينها هستند . اگر حرفت راست بود که الان زندان بودي. پس لطفا ... شعر نگو

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا