برگزیده های پرشین تولز

جهت توزيع كالاهاي وارداتي از چين نياز به نماينده در شهر شما داريم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariobarzan13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا قيمت عمده فروشي، خرده فروشي خودكارها و ساير شرايط را پخ كنيد
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام من ساکن خوزستان هستم
اگه بخواین میتونم واسه توزیع کولر گازی همکاری کنم
لطفا شرایط رو پخ کنین

سلام دوست عزيز
كولر هاي گازي رو 3 ماه ديگه در يك تاپيك ديگه مطرح ميكنيم. شرايط هم اونجا مينويسيم. در حال حاضر اين تاپيك مربوط به توزيع خودكار ژله اي هست.:)

سلام لطفا قيمت عمده فروشي، خرده فروشي خودكارها و ساير شرايط را پخ كنيد
ممنون
سلام
پخ شد

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
چیز دیگه ای نمی تونید بیارید که بازارش بهتر باشه؟
خودکار تبلیغاتی و کولر گازی مگه چقدر تو یه شهرستان کوچیک مشتری داره؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
چیز دیگه ای نمی تونید بیارید که بازارش بهتر باشه؟
خودکار تبلیغاتی و کولر گازی مگه چقدر تو یه شهرستان کوچیک مشتری داره؟

متاسفانه در حال حاضر فقط اين دو كالا رو ميتونيم بياريم اما اگر سفارش خاصي داشته باشيد براي شما ميتونيم اون كالا رو بياريم تا خودتون توزيع كنيد (البته حجم سفارش خيلي ميره بالا). شهر هاي كوچك درسته فروش كمي دارند اما چون كالا رو دست سوم و چهارم تهيه ميكنند سود زيادي براي يك واسطه كه كالا رو مستقيم از وارد كننده به دستشون ميرسونه وجود داره...

این خودکار ها از لکسی فاکتیس اینا هم بهتره؟ اینا که مارک های معروف هستن نمی شه که یک جنس چینی از اینا بهتر باشه
به عنوان خودکار ساده ازش نمی شه استفاده کرد؟
قیمت فروش من به مغازه دار تقربا چقدر باید باشه؟ و مغازه دار چند میده؟
نحوه فروششش چطور هست سودش چی؟ من حساب کردم سودش زیاد نمی شه چون شهر ما 50 هزار تا جمعیت داره چطوری بفروشمشون اونوقت؟

با سلام

خير دوست عزيز لكسي خودكار هست و اينها خودكار ژله اي (يك چيزي مثل روان نويس با جوهر نيمه مايع و كيفيت جوهر روان نويس). خودكار لكسي كيفيتش از اين ها بيشتره البته از چين هم ميتونيم خودكار بياريم با نوك پرمك سوئيس و جوهر ژاپن...وارد كردنش كاري نداره فقط حجم وارداتمون بايد بالاي 100 هزار دلار بشه كه خب الان هم ريسكش زياده و هم اينقدر سرمايه نداريم و هم بازار توزيع مناسبي نداريم.
بازار هدف اين خودكار ها شركت هاي تبليغاتي و لوازم تحرير هايي هست كه تمايل دارند سفارش تبليغات بر روي بدنه خودكار بگيرند...كيفيت بدنه اين خودكار ها بسيار بالاست (بالاتر از لكسي) چون هدف چاپ روي اين خودكارهاست.

قيمتي كه شما به فروشگاه ميدين بستگي به اين داره كه در شهرتون وارد كننده وجود داره يا نه كه احتمالا نبايد وارد كننده وجود داشته باشه!...شما روي هر خودكار 100 تومان تا 120 تومان(در شهر هاي كوچك كه كالا ها دست سوم و چهارم به دستشون ميرسه 100 تا 120 تومان سود منطقي هست اما در شهر هاي بزرگ بر حسب نوع شهرتون حاشيه سود كمتر تعيين ميشه) برحسب اينكه چطور باهاتون حساب كنند(نقدي يا چك) بكشيد و بفروشيد و دست فروشنده رو براي قيمت گذاري باز بذاريد.

نحوه فروشش بستگي به خودتون داره چون شما از ما خريد ميكنيد و به فروشنده ها ميفروشيد(البته اگر خودكاري دستتون بود ما پس ميگيريم و وجه خودكار رو به حسابتون ميريزيم)

متاسفانه جمعيت شهر شما يكمي كم هست اما بازم ميشه فعاليت كرد. ميتونيد نمونه خودكار ها رو در هر فروشگاهي بذاريد و بگيد كه هر وقت سفارش چاپ روي خودكار گرفتند به شما خبر بدن و شما به من خبر بديد تا خودكار براتون بفرستم...اينجوري راحت تر خواهيد بود...درضمن شهرتون رو اگر بگيد من ميتونم ليست فروشنده ها با تلفن و آدرس رو بهتون بدم.

با اجازه شما من اين پاسخ ها رو در خود انجمن هم ميذارم تا بقيه دوستان استفاده كنند.

ariobarzan13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. از خودكارها براي مصارف غير تبليغاتي نميشه استفاده كرد؟ يعني اين خودكارها فقط براي چاپ و تبليغات استفاده ميشن؟ ضمن اينكه عمده فروش فروشگاه هاي لوازم التحرير خودكارهايي هستش كه عموم مردم براي نوشتن استفاده ميكنند. فروشگاه ها كمتر كار چاپ و تبليغات انجام ميدن. به نظرم درصورتي ميشه روي فروشگاه هاي لوازم التحرير حساب باز كرد كه اين خودكار ها مصرف عام داشته باشه و از هر لحاظ با محصولات ديگر موجود در بازار قابل رقابت باشه.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام. از خودكارها براي مصارف غير تبليغاتي نميشه استفاده كرد؟ يعني اين خودكارها فقط براي چاپ و تبليغات استفاده ميشن؟ ضمن اينكه عمده فروش فروشگاه هاي لوازم التحرير خودكارهايي هستش كه عموم مردم براي نوشتن استفاده ميكنند. فروشگاه ها كمتر كار چاپ و تبليغات انجام ميدن. به نظرم درصورتي ميشه روي فروشگاه هاي لوازم التحرير حساب باز كرد كه اين خودكار ها مصرف عام داشته باشه و از هر لحاظ با محصولات ديگر موجود در بازار قابل رقابت باشه.
سلام ...دوست عزيز اگر بخواهيم در زمينه خودكار هاي روزمره مثل زبرا و لكسي و ... وارد بشيم نياز به مديريت برند داريم كه كار بسيار هزينه بر و وقت گيري هست. در حال حاضر اين ها فقط خودكار تبليغاتي هستند و طبق تحقيقات ما اكثر كساني كه ميخواهند براي شركتشون روي خودكار تبليغ بدن اول به لوازم تحرير ها مراجعه مي كنند و اتفاقا لوازم تحرير ها اكثرا خودكار خام براي تبليغ ندارند...شما با توزيع صرفا تبليغات اين خودكار ها(كه به صورت پوستر هست) و گذاشتن يكي دو نمونه از هر خودكار در هر لوازم تحرير يا در هر دفتر تبليغاتي ميتونيد سفارش هاي خوبي داشته باشيد...وقتي سفارش داشتيد به ما اعلام كنيد تا ما براتون خودكار ارسال كنيم. به همين راحتي:) درضمن ما خودمون بهتون آدرس و تلفن لوازم تحرير ها و دفتر هاي تبليغاتي رو ميديم تا كارتون راحت تر باشه:)

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
قیمت 1000 عدد رو + هزینه پست پیام کنید.

mehdidesigner

Registered User
لایک‌ها
978
2 تا مسئله:
برای خودکار تبلیغاتی معمولا از خودکارهای ارزون قیمت استفاده می کنند! قیمت های شما یه مقدار بالاست
معمولا کسی که هم که بخواد سفارش بده می ره شرکت های تبلیغاتی تا لوازم التحریر فروشی
روی در خودکار شما چاپ و آرم داره خودش. و به قول معروف کاملا خام نیست

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
2 تا مسئله:
برای خودکار تبلیغاتی معمولا از خودکارهای ارزون قیمت استفاده می کنند! قیمت های شما یه مقدار بالاست
معمولا کسی که هم که بخواد سفارش بده می ره شرکت های تبلیغاتی تا لوازم التحریر فروشی
روی در خودکار شما چاپ و آرم داره خودش. و به قول معروف کاملا خام نیست

با سلام دوست عزيز

خير تفكر شما درست نيست. براي تبليغات من حتي ديدم از خودكار هايي با بدنه تمام فلزي هم استفاده ميكنند بستگي داره كه چه چيزي رو تبليغ كنند. دومين مساله اينه كه اينها خودكار نيستند بلكه خودكار ژله اي هستن...جوهرشون مثل روان نويسه و ما سعي كرديم چيزي متفاوت بياريم تا بتونيم جاي متناسبي در بازار داشته باشيم...
درباره لوگوي روي خودكار ها بايد بگم اگر كمي در كار تبليغات خودكار بوده باشيد حتما ميدونيد كه خودكار هاي AIHAO با همين برند وارد ايران ميشدند و اين لوگو رو روي خودشون داشتند و شركت ها كنارشون تبليغ ميدادند...

قابل توجه دوستاني كه نمونه سفارش دادند: نمونه ها روز گذشته ارسال شده و تا 2-3 روز ديگه به دست شما ميرسه.

farhud2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
هزینه پست، نحوه ارسال، قیمت خرده فروشی توی شهر نسبتا بزرگ (ارومیه) و آدرس و شماره تلفن خرده فروشی ها رو برام ارسال کنید.
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
هزینه پست، نحوه ارسال، قیمت خرده فروشی توی شهر نسبتا بزرگ (ارومیه) و آدرس و شماره تلفن خرده فروشی ها رو برام ارسال کنید.
ممنون

سلام دوست عزیز
ارسال شد

fireboy810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام برای منم ارسال کنید قزوین هستم

ali ata

Registered User
لایک‌ها
20
شرایط کامل و پخ کنید

puyamh

Registered User
لایک‌ها
14
سلام درمورد کولرگازی میخواستم سوال کنم آیا وارد کرده اید و قیمت آن رو میخواستم من جنوب ایرانم و اگر قیمت ها خوب باشد فروش خوبی خواهد داشت ممنون میشم جواب بدید.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
لطفا شرایط رو ارسال کنید
تبریز هستم

babalak

Registered User
لایک‌ها
122
با سلام و احترام
دوست گرامی می خواستم بدونم آیا امکان واردات کالاهای دیگر از چین رو هم دارید؟ (کالاهای جالبی که در سایت های چینی وجود داره...تقریبا مشابه چیزهایی که در سیستم های همکاری در فروش اینترنتی فروخته میشن)
سپاسگزارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا