برگزیده های پرشین تولز

جی میلم از دست رفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
سلام الان وقتی خواستم وارد جی میلم بشم ازم خواست اطلاعات رو آپدیت کنم . دیدم کشور رو زده افغانستان !!
خواستم ایران رو انتخاب کنم دیدم نداره !! حالا هم اسم یک کشور و یک شماره موبایل در اون کشور میخواد که بهش اس ام اس بزنه .

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
سلام الان وقتی خواستم وارد جی میلم بشم ازم خواست اطلاعات رو آپدیت کنم . دیدم کشور رو زده افغانستان !!
خواستم ایران رو انتخاب کنم دیدم نداره !! حالا هم اسم یک کشور و یک شماره موبایل در اون کشور میخواد که بهش اس ام اس بزنه .
باید از وی پی اون استفاده کنی ، کلا با ایران مشکل داره ، برای ساخت جیمیل هم باید از وی پی استفاده کرد
الان هم کلا پروتکل ها مورد داره یه چند روز صبر کن به حالت اول برمیگرده ، به خاطر روز قدس و مردم و مظلوم فلسطینه :دی

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
آره اون يه مدت اينطوري بودفمن بعد امتحان كردم درست شده بودفبعد باز دوباره خراب بود،يا بايد از v-p- n استفاده بشه و يا چند وقت يه بار امتحان كنيد به نظرم هرازگاهي بسته ميشه

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
میگم نکنه من وابسته به نهادی سازمانی چیزیم خودم خبر ندارم ؟ همچین امروز سالم بود ولی پری روز خراف بود

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
آره ديگه پس من چي ميگم اون بالا،خودش درست ميشه

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
یکی به منم کمک کنه
connie_mini_wipetears.gif
ماله منم هفته پیش همیطور شد شماره تلفن خارج رو میخواد تا کد فعال سازی بفرستن اینها رو نوشته

Verify your account
We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, type your phone number below.

Verification Options

Voice Call

Google will make an automated voice call to your phone with a verification code.

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
یکی به منم کمک کنه
ماله منم هفته پیش همیطور شد شماره تلفن خارج رو میخواد تا کد فعال سازی بفرستن اینها رو نوشته

Verify your account
We've detected unusual activity on your account. To immediately restore access to your account, type your phone number below.

Verification Options

Voice Call

Google will make an automated voice call to your phone with a verification code.

همين بالا بيس بار گفته شد كه:D،
اينطور كه پيداس چند وقت يه بار اين طوري ميشه و باز خودش خوب ميشه:blink:
البته ميشه در مدت خرابي با ف*يلت*رينگ باهاش برخورد كرد:happy:

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جیمیل از دست رفت فدای سرت یکی دیگه بساز
برو یه ایمیل تو یه سایت ناشناخته بساز مثلاً www.g a w a b.com فاصلشو بردار اینا اگر بخوان همه سرویسای ایمیلم مسدود کنن واقعاً ...

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
یکی به منم کمک کنه

Verify your account

Verification Options

Voice Call

بلاخره بعد از دو بار پیغام فرستادن تو قسمت پشتیبانی جی میل اکانتم رو باز کردن
smile.gif

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
نميدونم راس گفت يا نه،ولي از داداش كوچيكم شنيدم كه يكي از دوستاش به ساپورت ياهو ميل زده براي پسورد يه آي دي قديميش،بهش گفتن ما براي ايران هيچ گونه ساپورتي نداريم و اين كه ديگه ميل نزنه!!!
خيلي جاها شنيده بودم كه اين حرف رو زدن ولي از ياهو تعجب كردم،شما همچين چيزي شنيدين؟يني تعجب نداره خدايي؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا