برگزیده های پرشین تولز

حذف آدرس css و js پلاگین ها از قالب وردپرس

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
سلام من میخوام آدرس های css و js یکسری پلاگین رو که بصورت

<link rel='stylesheet' id='' href='' type='text/css' media='all' />
<script type='text/javascript' src=''></script>

هستند رو از داخل قالب وردپرس حذف کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
پلاگین های مربوط رو غیر فعال کنید. این ها با هر بار لود شدن طی پروسسی نوشته میشند ، استاتیک نیستند که بتونید پاک کنید. غیر فعال کنید و جلوی پروسس رو بگیرید پاک میشن.

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
پلاگین های مربوط رو غیر فعال کنید. این ها با هر بار لود شدن طی پروسسی نوشته میشند ، استاتیک نیستند که بتونید پاک کنید. غیر فعال کنید و جلوی پروسس رو بگیرید پاک میشن.
فک کنم متوجه منظورم نشدین.من css هارو به صورت Inline تعریف کردم توی هدر سایت دیگه دلیلی نداره که css ها دوباره فراخوانی بشه

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
فرض کنید برادر شما به شخصی بدهکار است و شما بدهی برادرتان را پرداخت می کنید ، هم پرداخت بدهی زودتر از موعد در اولویت نیست ، هم باید دنبال برادر خود باشید تا وجه پرداختی خود را از او بگیرید. هم به او یاد آوری کنید نیازی به پرداخت بدهی نیست. اوضاع وقتی بدتر می شود که بدهی برادر شما قسطی باشد ( هر بار لود صفحه = یک قسط ).
توصیه می کنم خودتان به جای افزونه کدی وارد نکنید ، اگر میخواهید کد وارد کنید از افزونه استفاده نکنید. وردپرس سه قسمت هست
1. پلاگین
2. پروسس
3. ویو
پلاگین به پروسس میگه در ویو چه اتفاقی بیفته. بدترین حالت این است که پلاگین با بای پس کردن پروسس مستقیم به ویو دستور دهد این میشود یا در ویو کدهای مربوط به پلاگین را وارد کرده باشیم.

mizfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
خب چرا اصلا CSS ها رو به صورت inline تعریف کردید؟ برای اینکه تعداد درخواست‌ها کمتر بشه؟
به نظر من css هایی که به شکل inline تعریف کردید رو پاک کنید تا الکی مرورگر نخواد اونا رو بخونه، چرا که پاک کردن ادرس css های پلاگین‌های فعال کار غیرمنطقی هست مگر اینکه غیرفعال شن یا کاستومایز.
اگر برای تعداد درخواست کمتر این کار رو میکنید میتونید css ها رو با افزونه‌ها ادغام کنید

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
خب چرا اصلا CSS ها رو به صورت inline تعریف کردید؟ برای اینکه تعداد درخواست‌ها کمتر بشه؟
به نظر من css هایی که به شکل inline تعریف کردید رو پاک کنید تا الکی مرورگر نخواد اونا رو بخونه، چرا که پاک کردن ادرس css های پلاگین‌های فعال کار غیرمنطقی هست مگر اینکه غیرفعال شن یا کاستومایز.
اگر برای تعداد درخواست کمتر این کار رو میکنید میتونید css ها رو با افزونه‌ها ادغام کنید
بله برای درخواست کمتر این کارو کردم.ادغام کردم با پلاگین ولی قالبم بهم میریزه برا همین دستی تعریف کردم

mizfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بله برای درخواست کمتر این کارو کردم.ادغام کردم با پلاگین ولی قالبم بهم میریزه برا همین دستی تعریف کردم

از پلاگین wp rocket استفاده کنید و شروع کنید دو به دو ادغام کردن فایل های css، هر بار که ادغام کردید کش رو پاک کنید و خروجی قالب رو بررسی کنید، اگر بهم نخورد همین روند رو ادامه بدید و css دیگه رو اضافه کنید
اینطوری css هایی که با ادغام شدن قالب رو بهم میزنن رو پیدا میکنید
بعدش این css ها رو در لیست استثناها قرار بدید تا ب شکل جداگانه لود بشن

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
اگر یک هاست مدرن داشته باشید که mod pagespeed گوگل برای آپاچی روش فعال باشد از نظر سرعت دیگه لازم نیست نگران این مسائل باشید.

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
میتونید از طریق پلاگین فایر فاکس live http header چک کنید ، سایتی هم مخصوص به همین قابلیت هست
https://ismodpagespeedworking.com مثلا میتونید سایت شخصی بنده رو ببینید که هاستش داره این قابلیت رو.
خیلی جالب بود چک کردم سرویسش فعال نبود برام!یه سرچی زدم برای HTTP هست درسته؟ برای https هم میشه راه انداخت؟

بالا