برگزیده های پرشین تولز

حرف کاف اسرار آمیز

Jahangard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان گرامی. اخیرا فوتو شاپ 7 ام ای را از یکی از وب سایت های ایرانی دان لود کردم. اشکالی در مورد تایپ کردن دارم. هیچکدام از حروف به حرف کاف وصل میشود و همچنین حرف کاف به هیچ حرفی وصل میشود.بعنوان مثال اگر بخواهم کلمه عکس را در فوتو شاپ تایپ کنم , فوتو شاپ آنرا بصورت ع ک س برایم تایپ میکند. این اشکال را با هیچکدام از حروف دیگر ندارم.فوتو شاپ را uninstall کردم و دوباره install کردم بدون هیچ تغییری.با تشکرات بی پایان.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
از چه برنامه اي براي نوشتن فارسي استفاده مي کني ؟ اگر از IPT کار مي کني برو control panel
از اونجا برو Regional and language Options و از Advanced بذار روي انگليسي ممکنه جواب بده ..

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
اين ورژني رو كه ميگي ميشه با فارسي سازهاي مخصوصش كه در بازار هم موجود هستند فارسي كرد . البته شايد مشكل حرف ك رو بشه با استفاده از زبان عربي بجاي فارسي در هنگام تايپ كردن بر طرف كرد

اگه بازم حل نشد بگو برات حلش كنم

Jahangard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از ویندوز اکس پی استفاده میکنم و میتونم فارسی در هر برنامه ای بدون اشگال تایپ کنم.فقط فوتو شاپ هست که این مشگل را با حرف کاف دارم.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
در مورد حرف كاف

نمي دونم فتوشاپ ME چطور كار مي‌كنه يعني يونيكد رو داره ساپورت مي كنه يا نه
تو براش يه فارسي ساز داري

اگر يونيكد رو ساپورت مي‌كنه و ويندوزت XP هم هست بدومن مشكل ك فارسي و عربي هست كه احتمالا ك فارسي ساپورت نمي‌شه و بايد با يك برنامه‌ي مديريت كيبورد Input داده ها رو تنظيم كني با ي مشكلي نداري چون پيش فرض Xp ي عربي هست 2 نقطه و گرنه براي ي فارسي هم مشكل مي‌داشتي

حالا بيتر توضيح بده يا بگو از كجا گرفتي فتو شاپ رو كه من بروم و تستش كنم

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
فتوشاپ فارسي مفيد رايانه

Jahangard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فوتو شاپ ام ای ورژن خاورمیانه فوتو شاپ هست.من فوتو شاپ انگلیسی را هم دارم.آیا ممکن هست که با استفاده از نرم افزاری ورژن انگلیسی فوتو شاپ را قادر به تایپ فارسی کرد؟ آپریتینگ سیستم من ویندوز اکس پی انگلیسی هست.از کمکهای با ارزش همگی شما نهایت تشکر را دارم.

Jahangard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
weblogger گرامی من فوتو شاپ ام ای را از این وب سایت ایرانی <a href='http://photoshop.basri.ws/2003_05_01_archive.asp' target='_blank'>http://photoshop.basri.ws/2003_05_01_archive.asp</a> دان لود کردم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
فوتو شاپ ام ای ورژن خاورمیانه فوتو شاپ هست.من فوتو شاپ انگلیسی را هم دارم.آیا ممکن هست که با استفاده از نرم افزاری ورژن انگلیسی فوتو شاپ را قادر به تایپ فارسی &nbsp;کرد؟ آپریتینگ سیستم من ویندوز اکس پی انگلیسی هست.از کمکهای با ارزش همگی شما نهایت تشکر را دارم.
با استفاده از نرم افزارهايي مثل مريم اين كار رو ميتوني به خوبي انجام بدي... اون قسمتي كه در مورد فارسي نويسي در فوتوشاپ بحث شده رو بخون. ;)

daanial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

براي حل مشكل تنها دقت كنيد تناه موقع تايپ ك در فتوشاپ روي دكمه كيبرد كنار دکمه فارسی کلیک کنید و آن را از حالت فارسی به اربیک - عربی - تغییر بدهید .
مثه چی کا می کنه
همین
دانیال
www.daanial.com

daanial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

براي حل مشكل تنها دقت كنيد تناه موقع تايپ ك در فتوشاپ روي دكمه كيبرد كنار دکمه فارسی کلیک کنید و آن را از حالت فارسی به اربیک - عربی - تغییر بدهید .
مثه چی کا می کنه
همین
دانیال
www.daanial.com:

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
مقايسه اين دوت سخته ولي به هر حال مثلا اگر قرار باشه به اونا از 100 نمره بديم وي بي ميشه 95 و دلفي 100 و سازگاري وي بي با ويندوز و بقيه نرم افزار هاي مايكروسافت بيشتره ولي يه كم غير حرفه ايي تره البته نه به مفهوم كلي اون مثل همون امتياز دهيه و در ضمن چون وي بي توسعه يه نرم افزار آموزشي بوده شايد كار باهاش روان تره ولي براي كار حرفه ايي شايد يه خورده سخت باشه به هر حال به نظر من مهم نيست با چي شروع ميكني مهم اينه كه چه جوري تمومش ميكني يعني تا آخرش بري و تبحر پيدا كني اين مهمه ;)

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
مقايسه اين دوت سخته ولي به هر حال مثلا اگر قرار باشه به اونا از 100 نمره بديم وي بي ميشه 95 و دلفي 100 و سازگاري وي بي با ويندوز و بقيه نرم افزار هاي مايكروسافت بيشتره ولي يه كم غير حرفه ايي تره البته نه به مفهوم كلي اون مثل همون امتياز دهيه و در ضمن چون وي بي توسعه يه نرم افزار آموزشي بوده شايد كار باهاش روان تره ولي براي كار حرفه ايي شايد يه خورده سخت باشه به هر حال به نظر من مهم نيست با چي شروع ميكني مهم اينه كه چه جوري تمومش ميكني يعني تا آخرش بري و تبحر پيدا كني اين مهمه ;)
اين مطلب جه ربطي به اينجا داره

baji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها راه حل مشکل شما که بتوانید فارسی را بدون مشکل حل کنید استفاده کردن از کیبورد اصلاح شده ویندوز اکس ÷ی است .
فیل کیبورد فارسی که ویندوز بهطور خودکار آنرا نصب می کنید این چنین مشکلاتی را در بر دارد.
بنابراین فایل کیبورد اصلاح شده را بر روی آ« جایگزین نمائید.
من فایل کیبورد اصلاح شده خوشنویس را ÷یشنهاد می کنم.
با تشکر.

baji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها راه حل مشکل شما که بتوانید فارسی را بدون مشکل حل کنید استفاده کردن از کیبورد اصلاح شده ویندوز اکس ÷ی است .
فیل کیبورد فارسی که ویندوز بهطور خودکار آنرا نصب می کنید این چنین مشکلاتی را در بر دارد.
بنابراین فایل کیبورد اصلاح شده را بر روی آ« جایگزین نمائید.
من فایل کیبوردفارسی kbdfa.dll اصلاح شده سی دی خوشنویس را ÷یشنهاد می کنم.
با تشکر.undefined

بالا