برگزیده های پرشین تولز

حساب بانکی برای دریافت پول از Google Adsense

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه لطف کنید بگید از کجا حساب بانکی و کردیت کارت برای دریافت پول از Google Adsense بگیرم ممنون میشم خودم چند تا سایت رو پیدا کردم اگه کسی از این سایتا گرفته و یا سایت دیگه ای که خودتون استفاده کردید ممنون میم منو راهنمایی کنید ;)

http://www.persianec.com/12420/sec_11/p_1.aspx?lang=Fa

http://www.zenith-card.com

http://vvcards.com

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
امکان گرفتن کارت اعتباری قابل شارژ در ایران نیست گوگل از طریق چک و یک نوع حساب بانکی الکترونیک که چند کشور فقط اون حساب رو ساپورت میکنند اقدام به پرداخت اعتبار منتشرکنندگانش میکنه

پس بهتره دنبال یه فامیل توی خارج از کشور باشی فکر کنم بهترین راه حل این موضوع همینی هست که عرض کردم

keyvalv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس هیچکدوم از سایتهای بالا که نوشتن حساب بین المللی و ... صحت نداره ؟ من یه دوست دارم تو آمریکا میگفت نمیتونه برام حساب باز کنه و SSN میخواد این دوستم چجوری میتونه به من کمک کنه که بتونم پول رو بگیرم ,

اما کاش میشد من بتونم یه حساب به نام خودم از تو ایران باز کنم هیچ راهی نیست ؟ :(

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
نه امکان باز کردن حساب نیست
شما اکانت گوگل رو به نام اون باز کن آدرس محل سکونت اون رو بده چک میره در خونه دوستت در آمریکا و اونم میتونه پساز نقد کردن برات بفرسته یا چک رو برات پست کنه ایران

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه امکان باز کردن حساب نیست
شما اکانت گوگل رو به نام اون باز کن آدرس محل سکونت اون رو بده چک میره در خونه دوستت در آمریکا و اونم میتونه پساز نقد کردن برات بفرسته یا چک رو برات پست کنه ایران

البته همون نقد کنه
چون چيزی که گوگل ميده به عنوان چک در حقيقت حواله بانکی هست و به نام صادر ميشه و امکان نقد کردنش توسط شخص ديگری امکان ندارد،
از اون مورد به نام بودن بگزريم بانک های ايران هم قادر به حساب گذشتن اين حواله نيستن.
تنها راه همين راهی هست که دوستمون گفتن يک فاميل يا آشنا در خارج که به نامه اون صادر بشه و بعد از نقد شدن از طريق صرافی يا واريز پول به حساب ارزی شما در ايران پول را به دستتون برسونه

phoenixltd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می تونم براتون او اسپانیا حساب باز کنم، 24 ساعت بعد هم بهتون شماره حساب می دم، هم می تونین تو پی پال وری فای کنیدش، هم تو مانی بوکرز، هم تو گوگل.
روش بهتون دبیت مسترکارت میده ، و به به کپی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه برای افتتاح احتیاج هست.
من اطلاعات کاملو تو سایتم گذاشتم، می تونین بخونین و باهام تماس بگیرین:
در ضمن بانک با ایران هیچ مشکلی نداره !
09131076923

www.mycards.ir/Bank_Account

اینم اطلاعات:

- حساب بانکی بین الملی در اسپانیا:

{

● مزایا :

- حساب بنام شما (امکان افتتاح حساب به نام دونفر- Joint Account)

- کارت فیزیکی مستر/ویزا ارجینال(پیش پرداخت/اعتباری!) (15 یورو هزینه سالیانه)

- بدون هزینه های ماهیانه

- ارائه صورتحساب و ریز کارکرد بصورت آنلاین (رایگان)

- ارائه دسته چک اختصاصی

- امکان انتخاب واحد پول (USD , Euro , GBP)

- بازشدن حساب بعد از 24 ساعت و ارسال کارت پس از 20 روز

- امکان ارسال حواله بانکی

- آنلاین بانکینگ فول (Full Online Banking)

- دارای شماره سوئیفت (Swift Code)

- همراه با شماره حساب بانکی بین المللی (IBAN)

- بدون هزینه سالیانه

- تمامی دیگر تراکنشها رایگان (ATM 2%)

- امکان انتقال پول از هر حساب بانکی ، صرافی و ...

- دارای سکیور کد برای خرید های آنلاین

- پشتیبانی 24 ساعته و تیم راهنمائی مالی

- تلفن بانک رایگان

- دارای پلتفرم بورس و خرید و فروش سهام

- دارای پلتفرم آنلاین فارکس

- دارای کد بانکی (Codigo)

- امکان وریفای کردن حساب مانی بوکرز

● توضیحات در مورد بانک :

یکی از بزرگترین بانکهای اسپانیا ، با داشتن برترین خدمات بانکداری الکترونیک در اسپانیا. برنده جایزه بانکداری الکترونیک اسپانیا.

● شرایط مورد نیاز :

-- تصویر پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه

-- تکمیل فرمهای مربوطه و امضاء

-- حداقل مبلغ 30 یورو برای واریز اولیه به حساب

● هزینه ها :

- هزینه افتتاح حساب که فقط یکبار پرداخت می شود ، مبلغ : 150 هزار تومان

- هزینه پست دی.اچ.ال 50 هزار تومان (برای رفت و برگشت)

- بدیهی است هزینه پست داخلی رایگان می باشد!

esfahanhost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گول این احدی پور حروم خور دروغگو را که با نام های مای کاردز و ققنوس و اف ان ایکس سر جمع کثیری از مردم شیره می ماله را نخورید فقط یه سرچ تو اینترنت بکنید ببینید این درغگو حرام خور سر چند تا را کلاه گذاشته است ، خدا لعنتش کنه خودش و کارکنان مثل خودش را که تو حروم خوری اون شریکند

fnxcard.com
mycards.ir

:evil:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
گول این احدی پور حروم خور دروغگو را که با نام های مای کاردز و ققنوس و اف ان ایکس سر جمع کثیری از مردم شیره می ماله را نخورید فقط یه سرچ تو اینترنت بکنید ببینید این درغگو حرام خور سر چند تا را کلاه گذاشته است ، خدا لعنتش کنه خودش و کارکنان مثل خودش را که تو حروم خوری اون شریکند

fnxcard.com
mycards.ir

الان واقعا هیچکی نیست که بتونه حساب با قابلیت EFT برا ایرانیا باز کنه ؟

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25

fnxcard.com
mycards.ir

زیر خاکی میکشی بالا که چی بشه؟:D

بالا