برگزیده های پرشین تولز

خاطرات روز معلم؛ برای معلم هات چی می خریدی؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من فقط دوره دبستان و سال اول راهنمايي براي معلمهام هديه (يادم نمياد چي بود چون پدر يا مادر مي خريدند!!!) بردم. راستي، استادها هم روز خاصي دارند؟! اكثرا ميگن همون روز معلمه ولي آخه مگه روز دانش آموز و دانشجو يكيه كه روز اين دو هم يكي باشه؟!! :rolleyes:

استاد اگه واقعا استاد باشه دانشجو ها خوب بهشون می رسند ولی ....

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
استاد اگه واقعا استاد باشه دانشجو ها خوب بهشون می رسند ولی ....

من هيچوقت اون احساسي كه معلمها و دبيرها نسبت به روز معلم داشتند رو در استادها نديدم و عملا انتظاري هم نداشتند از دانشجوهاشون. اما معلمها به نوعي نشون مي دادند كه روز سرنوشت سازيه براي دانش آموزها! :f34r:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
من هيچوقت اون احساسي كه معلمها و دبيرها نسبت به روز معلم داشتند رو در استادها نديدم و عملا انتظاري هم نداشتند از دانشجوهاشون. اما معلمها به نوعي نشون مي دادند كه روز سرنوشت سازيه براي دانش آموزها! :f34r:

والا مشخص هست ، یادم می یاد روز معلم معلم ها از روزی که جهیزیه بردن از خانه مامانشون بیشتر وسایل می بردن خانه ! :rolleyes:

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
یادمه معلم کلاس پنجممون وقتی کادو ها رو بهش میدادیم فرداش از بچه ها میپرسید که چی اوردین

راستی روز معلمو به مامان و بابای گلم تبریک میگم

hgh2000

Registered User
لایک‌ها
3
جوراب می بردم با اون اسپری های پوست ماری اگه یادتون باشه رنگشون سبز بود

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
تو دبستان همیشه کادو می بردم..
راهنمایی هم برای معلمای محبوبم..یادم نیست دقیقا چی..
دبیرستان هم برای یه نفر کادو نبردم..
یادمه دوم دبستان بودم برای معلمم یه گلدون خریده بودم...خیلی دوسش داشتم...بعد نگو تو راه میشکنه..حدس میزدم شکسته باشه...
اما این معلمه چون دسته من تو اعداد نویسی و ریاضی تند بود و بچه ها ازم شاکی میشدن...همیشه یه بسته شکلات بهم میداد که تو کلاس پخش کنم...که مثلا دیرتر تموم کنم!
بازم زودتر تموم می کردم:دی
به همین خاطر..به یاده اون پیاده روی های اضافه همون گلدون شکسته رو بهش دادم:دی
باز کرد دید شکسته..گفتم ئه..شکست...: ))..هر چند...خیلی ناراحت شدم..:(

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوم دبیرستان بچه ها سر کلاس از این ابشارا روشن کردن لول سقف کلاس سیاه شد معلمه بدبخت ترسید رفت بیرون ناظم اومد وضعیتو دید عصبانی شد پنجره ها و در کلاس بست و رفت کلاس هم پر از دود شده بود همه تا مرز خفه شدن پیش رفتیم :lol: خیلی حال داد

In love

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ما یه معلم نجوم_کوانتوم داشتیم خیلی معلم خوبی بود.خیلی دوسش داشتم هنوزم دلم میخواد بزرگ شم مث اون شم
براش یه روان نویس خریدم بووووق... تومن!
خیلی گرون بود ولی ارزششو داشت:heart:

hdsd

Registered User
لایک‌ها
321
یادمه 18 سال پیش بود به معلم دوم دبستانم یک اکانت 100$ ادورز گوگل دادم + یک تبلت با سیستم آندروید

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,723
شرت آستین بلند

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

دوم راهنمایی بودیم یه معلم داشتیم به اسم شیرازی. خیلی خاص بود. کلید/ با مرام البته گاهی/ ضد حال اکثر اوقات/ بی مزه / ....
فارسی درس میداد.
با دو سه تا از رفقا از جلو یه ساختمون بلوک رو برداشتیم و گذاشتیم تو یه کارتن که از بقل اونجا (خدا بیامرزش/ اقا نقی رو) گرفته بودیم. کادو کردیم و قبل از اومدنش گذاشتیم رو میز.
اونقدر ادم متناقضی بود که خودشم توقع این کادو رو نداشت. اومد دید گل از گلش شکفت. دقیقا یادمه که ساعدم رو با لباسم به صورت گاز گرفتن، گرفته بودم لای دندونهام که یهو خنده تابلویی نکنم.
پرسید کار کیه؟ هیچکس جوابی نمیداد(دمش گرم بچه ها همه مرد بودن) گفت یعنی کل کلاس خریده ؟ همینجوری حرف میزد و خودش جواب میداد. گفت بچه ها ما از شما توقع نداریم و .. (این حرفها رو که میزد یه کم دلم براش میسوخت)
خلاصه بازش کرد و دید! گفت پس نگفتید کار کیه هان؟ شاکی شد و از میز اول شروع کرد یکی یکی / کار کیه. کار کیه؟ جوابی نگرفت
رفت دفتر چایی و سیگار و زد و برگشت سر کلاس :D

تو ابتدایی یادمه یه بار برای معلمون یه دست نلبکی بردم وقتی بازش کرد خندید، فکر کردم خنده اش تمسخره حالم گرفته شد :دی/ در ادامه یکی دیگه یه دست استکان اورده بود اون موقع تازه حسابی خوشحال شد / جنسش جور شد.

گل میبردم ولی همیشه. دانشگاه هم اس ام اس :D

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
ما یه بار هویج رو کادو طرح شکلاتی بستیم دادیم معلم جغرافی دوم راهنمایی طرف تا آخر سال نرمال نشد که نشد ....
طرح از من اجرا از دوستان...
یادش به خیر

بـا ر ا ن

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
4,026
ما فقط ابتدایی برای معلمامون یه چیزی میخریدیم... البته من هیچوقت تنهایی نمیخریدم همش پولشو میدادم :D

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
یه سری سال سوم دبیرستان روز معلم بچه ها بالای تخته رو به جای اینکه بادکنک بذارن ک*اندوم باد کرده بودن چسبونده بودن بالای تخته کلاس خیلی خنده دار بود
یادش بخیر

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
یادمه کلاس دوم راهنمایی ( تو اوج شیطونی )
برای معلم ادبیاتم
یه خشت آجر کادو کرده بودم و روبان هم بسته بودم...
نوشته بودم روش تقدیم با عشق...

خدا ببخشه..

webmast3r

Registered User
لایک‌ها
14
يادش بخير
دبستان هميشه كادو مي دادم راهنمايي تك و توكي دبيرستان هم كه برنكي :دي
شوخي كردم دبيرستان يه بار واسه يه معلم سكه خريديم(كامل) چقدر خر كيف شده بود همه بچه ها دوسش داشتن عين معلم اول دبستان دست دونه دونه بچه ها رو مي گرفت و بهشون درس رو توضيح مي داد (معلم رياضي تكميلي بود ) يادش بخير

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
کلاسمون (دوم دبیرستان) همه مون پول جمع کردیم و 3 دونه کیک تولد براشون خریدیم (برای هر زنگ یه کیک)
بعدشم یه کامپیوتر رو آوردیم تو کلاس و آهنگ روش گذاشتیم. و در آخر معلم هم رقصید و یواشکی فیلم گرفتیم ازش:p

بالا