خاطرات و تجارب اثاث کشی

xshya

Registered User
خواهر من مستاجره . یه دختر داره که الان 13 سالشه. همیشه هم موهاشو بلند کوتاه؟نگه میداره. یه بار موقع اسباب کشی یکی از کارگرا برمیگرده به خواهرزاده ی من میگه آقاپسر میشه بری یه لیوان آب برای من بیاری؟!

شوهر خواهر من هم که دستی در دنیای طنز و شوخی و به خصوص سر به سر گذاشتن دخترش داره تا مدت ها وقتی میخواست دخترشو مورد خطاب قرار بده بهش میگفت پسر خانوم!
چه معظلی شده این خوب و بجا تربیت نکردن فرزند دختر و پسر! اخرش هم بخاطر همین بیمسئولیتی و کم سوادی پدر و مادر این فرزند دختر با رفتاری کاملا پسرانه و فرزند پسر هم با رفتاری دخترانه شخصیتش رنگ و شکل میگیرد! نهایت انحراف اخلاقی این فرزندان مثلا تربیت شده هم رسیدن به تفکر تغئیر جنسیت!!! که متاسفانه زیاد شده!
پدری که با تسمخر و ازار روحی میخواهد فرزندش را تربیت کند؟ از مادر هم مشخص است نمیداند چطور فرزند دخترش را....
یادشان میرود این فرزند هم میخواهد روزی در همین جامعه رفت و امد و نقشی داشته باشد

ما چند تا خونه داریم و برای اخرین بارکه قصد جابجائی مقداری وسایل به منزل دیگر را داشتیم متاسفانه بعضی وسایل موقع تخلیه گم و غیب شد;)
حتما امار دقیق از وسایل منزل وقت تحویل دادن و مخصوصا موقع تحویل و تخلیه داشته باشید و صرفا معتبر بودن شرکت باربری و... را ملاک قرار ندهید;)

بالا