برگزیده های پرشین تولز

خاطره ایی وحشتناک وترسناک از جن...بخدا برام اتفاق افتاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
نه برادر قضاوت نکردم گفتم خدمتتون که فکر و احساسم اینطور میگه ! شما جای من اگه من میومدم اینا رو می گفتم چه احساسی داشتید ؟! :D
اما در مورد اون شخصی که می گید مدعی رابطه ی نزدیک با امام زمان (عج) بوده این مطلب معروف و معتبر رو که اگه قبلا هم دیده باشید و میدونید آخرین نامه ای از امام زمان (عج) هست قبل از غیبت کبری که صریحا فرمودن :
بسم الله الرحمن الرحیم
ای علی بن محمد سمری! خداوند در سوگ فقدان تو پاداشی بزرگ به برادرانت عطا کند. تو تا شش روز دیگر از دنیا خواهی رفت. کارهایت را مرتب کن و هیچ کس را به جانشینی خود مگمار. دروان غیبت کامل فرا رسیده‌است و من جز با اجازه خداوند متعال ظهور نخواهم کرد و ظهور من پس از گذشت مدتی طولانی و قساوت دلها و پر شدن زمین از ستم خواهد بود. افرادی نزد شیعیان من مدّعی مشاهده من (ارتباط با من به عنوان نایب خاص) خواهند شد. آگاه باشید که هر کس پیش از خروج سفیانی و صیحه آسمانی چنین ادعایی بکند، دروغگو و افترا زننده‌است و هیچ حرکت و نیرویی جز به خداوند عظیم نیست.[SUP][۱][/SUP][SUP][۲][/SUP][SUP][۳][/SUP]

خب اینجا من یک سوال دارم
این متن رو قبلا هم دیدم
یک معادله ای وجود داره غیر قابل حل شدن!!!
منتظران مهدی داریم = بعبارتی منتظرن دنیا پر از ظلم ستم و فساد بشه که ایشون تشریف بیارن
قانون داریم = در تلاشه که دنیای بهتری بسازه و جلوی ظلم و ستم و جنایت رو بگیره.
خلاصه ما نفهمیدیم دوست دارن اقا ظهور کنه یا نه؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
داستانتو کامل خوندم فقط میتونم بگم :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol: ای خدا مردم از خنده :lol::lol: ایت الله بحجت امام زمان فرشته :lol::lol: فازت چیه عمویی :lol::lol: نصفه شبی دل درد گرفتم از خنده :lol:
آی خدا بگم چیکارت کنه شکمم درد گرفتم :blush:
بله خنده دار هم هست
وقتی برادر من هم اولین بار شنید قضیه از چه قراره مثل شما مسخره کرد و خندید
اما وقتی یه شب منو تعقب میکرد ببینه کجا میرم... اتفاقی که براش افتاد باعث شد برای همیشه خندبدن یادش بره سر این جور موضوعات..
همه داریم در این تاپیک حرف از موجودات غریب میزنیم... مطمئن باشید خیلی بیشتر از اینا تحقیق کردم تا حاضر شدم فاهاشون برم و همچین کارایی بکنم....
شاهد عینی این ماجرا شرکت ایرانسل بود که هرگز نفهمید منبع این پیامک های طولانی کجاست!
گاهی متنش به یک صفحه A4 هم میرسید. در حالیکه میدونیم ارسال بیش از ۱۵ قسمت امکانپذیر نیست..
در هر صورت میدونستم که بیان این مطالب باعث میشه عده ای بخندن... مانعی نداره
خود من هم اگر نمیدونستم چی به چیه حتما میخندیدم
یادمه اونشب اول که اینا برام تعریف میکردن منم میخندیدم تا اینکه بهم ثابت شد.
این ماجرا چیزای فانتزیه زیادی داشت که نگفتم... چیزایی که وقتی الانم بهشون فکر میکنم خنده ام میگیره... و به خودم میگم یعنی واقعیت داره؟؟؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
پستم رو با این جمله کلیشه ای پیتی اغاز میکنم که...
بنده چند پست قبلتر گفتم که :D تخیلات دوستان به شدت داره بارور میشه تو این تاپیک که کم کم نمونه های قوی رو داریم میبینیم
البته خیلی هم خوب هست ادامه اگر پیدا کنه یکی از راه های پرورش استعداد همین پروبال دادن به استعداد هاست :D

Sent from my Awesome LG P713

freemason

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله خنده دار هم هست
اما وقتی یه شب منو تعقب میکرد ببینه کجا میرم... اتفاقی که براش افتاد باعث شد برای همیشه خندبدن یادش بره سر این جور موضوعات..
همه داریم در این تاپیک حرف از موجودات غریب میزنیم... مطمئن باشید خیلی بیشتر از اینا تحقیق کردم تا حاضر شدم فاهاشون برم و همچین کارایی بکنم....
شاهد عینی این ماجرا شرکت ایرانسل بود که هرگز نفهمید منبع این پیامک های طولانی کجاست!
گاهی متنش به یک صفحه A4 هم میرسید. در حالیکه میدونیم ارسال بیش از ۱۵ قسمت امکانپذیر نیست..
این ماجرا چیزای فانتزیه زیادی داشت که نگفتم... چیزایی که وقتی الانم بهشون فکر میکنم خنده ام میگیره... و به خودم میگم یعنی واقعیت داره؟؟؟

سلام

من شخصی با دانش روانپزشکی هستم ، شک نکنید که شما از شیزوفرنی و توهم حاد رنج می برید و حتی احتمال قوی دچار اختلال شخصیت گسسته ( چند شخصیتی بودن)

نیز هستید، سریعا بستگانتان باید شما را در آسایشگاه بستری کنند.

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
سلام

من شخصی با دانش روانپزشکی هستم ، شک نکنید که شما از شیزوفرنی و توهم حاد رنج می برید و حتی احتمال قوی دچار اختلال شخصیت گسسته ( چند شخصیتی بودن)

نیز هستید، سریعا بستگانتان باید شما را در آسایشگاه بستری کنند.

عجب !!!!
داداش شما اونوقت کجا مدرکتون گرفتین؟
شما چرا با این دانشتون دارین تو اینترنت ول میچرخین؟؟
عزیزم من کسی هستم که در طول روز خیلی ها رو نصحیت میکنه و فرق خوب رو از بد و واقعیت و توهم رو بدیگران نشون میدم...
اونوقت یه کله پاشدی اومدی اینجا داری از شیزوفرنی حرف میزنی؟ اقای دانشمند!
خعلی دوست داشتم اینجا بودی تا یه چیزیو نشونت میدادم بکل هرچی دانش روانپزشکیه از سرت بپره.... اونوقت ببینم کیو بایدبستری میکردن...
مودب باشید و به کسی که نمیشناسید به این راحتی توهین نکنین....
برو به درس و مشقت برس عزیزم

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
عجب !!!!
داداش شما اونوقت کجا مدرکتون گرفتین؟
شما چرا با این دانشتون دارین تو اینترنت ول میچرخین؟؟
عزیزم من کسی هستم که در طول روز خیلی ها رو نصحیت میکنه و فرق خوب رو از بد و واقعیت و توهم رو بدیگران نشون میدم...
اونوقت یه کله پاشدی اومدی اینجا داری از شیزوفرنی حرف میزنی؟ اقای دانشمند!
خعلی دوست داشتم اینجا بودی تا یه چیزیو نشونت میدادم بکل هرچی دانش روانپزشکیه از سرت بپره.... اونوقت ببینم کیو بایدبستری میکردن...
مودب باشید و به کسی که نمیشناسید به این راحتی توهین نکنین....
برو به درس و مشقت برس عزیزم

شما با این داستانا چون تاکیدم داری واقعی هستن داری توهین میکنی به همه
الان از فرشته بپرسید من کجام چکار دارم میکنم
این کمترین کار ممکن برای تایید حرفتون

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
جناب درکتون میکنم
اما چند پست قبلتر هم به دوستی گفته بودم که باید کسب اجازه کنم تا ماجرا رو تعریف کنم.
بخاطر همین وقتی اجازه اش صادر شد مجبور شدم کلی سانسور کنم...
الان شده شبیه این فیلمای ایرانی که نه سر دارن نه ته:D
بعد اینکه برای سرکار گذاشتن دو جمله هم کافیه... بیکار نیستم که یساعت تایپ کنم...
بنابراین هرگز تا زمانیکه کسی رو نشناختین و از شخصیتش آگاهی ندارین در موردش قضاوت نکنین... اینو همیشه به اطرافیان خودمم میگم...
بازم از دقت نظر شما ممنونم...
در پستهای قبلیم اگه دقت کنین گفتم دارم در مورد برونفکنی تحقیق و تمرین میکنم....
میدونین چرا؟
بخاطر اینکه به حدی برسم که شاید بتونم از اون اتفاقایی که برام افتاده سر در بیارم
چون هنوز برام سواله که چطور شخصی خودش رو مدعی خدمتگذار امام زمان میدونسته و دارای کرامات بوده و من از نزدیک شاهد کاراشون بودم.... چطور همچین شخصی میتونه با یک زن فاحشه در ارتباط باشه و اخر رسوایی ببار بیاره... همچین موارد انحرافی رو دیدم که دست کشیدم...
باز بمراتب بدتر هم بود که دیگه نمیتونم بیش از این بگم...
شبتون خوش
داداش این موضوع هر جا اتفاق میفتاد شاید کسی باور می کرد ولی تو ایران نه !
نه مردم با ایمانی داریم نه کعبه اینجاست !
از این فرشته سوال کن نظرش درباره ایت الله ***** ای و حکومتش چیه ؟:)

rastiii

Registered User
لایک‌ها
42
به نظر من نه این درسته که ما باور داشتن خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم ...
نه این درسته که ما باور نداشتن خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم ...
اینکه دمبال اثبات خودمون باشیم و صحبت کنیم از خودمون و اظهار نظر کنیم در مورد دیگران به نظر من یعنی رفتن به حاشیه ...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بله خنده دار هم هست

خداییش دیشب پوکیدم از خنده بیا امشبم یه داستان دیگه با شرکت یه امام دیگه یه فرشته دیگه و یه ایت الله دیگه تعریف کن :D خیلی باحالی :happy:
البته من نگفتم داستانتو باور نکردم اتفاقا برعکس باور کردم چون ذهن انسان تشکیل شده از یه مشت ترشح و سیگنال و مستعد گول خوردنه هر چی که باور کنه میبینه و این اصلا تعجب نداره :happy:
امشب منتظر داستان بعدیت هستیم

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
خدا سر شاهده برا منم اتفاق افتاده و منم تایید میکنم...

نمیدونم این جنا چه مرگشونه میرن سراغ بچه ها...

منم کوچیک که بودم فک کنم 7 سالم بود یه خونه خرابه کنار خونمون بود و یه بره داشتم میبردم اونجا که علف بخوره یه دفعه دیده یه چیز سیاهی شبیه گربه از تو یه سوراخ در اومد...

تمام بدنش گربه بود حتی دم هم داشت اما صورتش آدمیزادی بود...

شروع کرد به خندیدن...دیدم داره دست و پا در میاره...

انقد ترسیدم تا سه محله فرار کردم...

اونجا بود که برای اولین بار ترس زندگیمو تجربه کردم...

ممنون از تایپیک جالبت.
داداش برا شما که خیلی جالبتر بووود

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
این فیلم ما ما رو که سفارش کرده بودی دیروز گذاشتم برای دانلود به حمدالله امشب دانلودش تموم شد لامپا رو خاموش کردم و با هدست نشستم دیدم.ولی اصلا ترسناک نبود.البته فیلم خیلی قشنگی بود توصیه میکنم هر کی ندیده ببینه.من هنوز توی کف بازی اون بچه ها هستم.به نظر شما چطور میشه بچه یک ساله به این قشنگی فیلم بازی کنه و حضور دوربین رو نادیده بگیره؟ من میگم شاید کامپیوتری بوده . یادمه این سارا و نیکای سریال پایتخت دو تقریبا توی تمام سکانس ها دوربین رو لو میدادن حالا این ماما چطور ساخته شده خدا عالم است!
داداش این فیلمم ببین conjuring

Masi mc

Registered User
لایک‌ها
364
اقا این اجنه چرا همش تو قالبهای ترسناک ظاهر میشن ؟ مثلا جرا به جای سگ و گربه که نصفش ادمه مثلا در قالب یه دختر خوشگل و داف ظاهر نمیشن ؟ عجب بخیلی هستنا
چرا اینجوری هم ممکنه مگه سریال او یک فرشته بود رو ندیدی...:D

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
جناب درکتون میکنم
اما چند پست قبلتر هم به دوستی گفته بودم که باید کسب اجازه کنم تا ماجرا رو تعریف کنم.
بخاطر همین وقتی اجازه اش صادر شد مجبور شدم کلی سانسور کنم...
الان شده شبیه این فیلمای ایرانی که نه سر دارن نه ته:D
بعد اینکه برای سرکار گذاشتن دو جمله هم کافیه... بیکار نیستم که یساعت تایپ کنم...
بنابراین هرگز تا زمانیکه کسی رو نشناختین و از شخصیتش آگاهی ندارین در موردش قضاوت نکنین... اینو همیشه به اطرافیان خودمم میگم...
بازم از دقت نظر شما ممنونم...
در پستهای قبلیم اگه دقت کنین گفتم دارم در مورد برونفکنی تحقیق و تمرین میکنم....
میدونین چرا؟
بخاطر اینکه به حدی برسم که شاید بتونم از اون اتفاقایی که برام افتاده سر در بیارم
چون هنوز برام سواله که چطور شخصی خودش رو مدعی خدمتگذار امام زمان میدونسته و دارای کرامات بوده و من از نزدیک شاهد کاراشون بودم.... چطور همچین شخصی میتونه با یک زن فاحشه در ارتباط باشه و اخر رسوایی ببار بیاره... همچین موارد انحرافی رو دیدم که دست کشیدم...
باز بمراتب بدتر هم بود که دیگه نمیتونم بیش از این بگم...
.......:evo:

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
شما با این داستانا چون تاکیدم داری واقعی هستن داری توهین میکنی به همه
الان از فرشته بپرسید من کجام چکار دارم میکنم
این کمترین کار ممکن برای تایید حرفتون

داداش شما مثکه اصلا نخوندی ماجرا رو......
میگم جریان مال 7-8 سال پیشه...
بعدش مگه پشمی پشمیه از یارو بپرسم فلانی که نمیشناسم کیه کجاست داره چیکار میکنه؟؟!!!
من نیازی ندارم چیزی رو ثابت کنم...
همین که تو این ماجرا خیلی چیزا بهم ثابت شد خودش کافیه...
همین فهمیدم چی به چیه و با چه کسایی و چه چیزایی سرو کار داریم خودش کافیه....
بعداً تو پ خ یه چیزی رو برات روشن میکنم

داداش این موضوع هر جا اتفاق میفتاد شاید کسی باور می کرد ولی تو ایران نه !
نه مردم با ایمانی داریم نه کعبه اینجاست !
از این فرشته سوال کن نظرش درباره ایت الله ***** ای و حکومتش چیه ؟:)
حرفتون رو قبول دارم
گاهی میگم الان اگه راستی راستی یه پیغمبر هم بیاد این ملت میزنن شل و پلش میکنن..
طرف هرچی هم معجزه کنه میگن اینا همش افکت و شعبده بازیه بابا....
اقا موضوع رو سیاسیش نکن بحث چیز دیگه ایه....

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
kill bill + kuzey guney! + The wanted + The mummy + The lord of the rings + V for Vendetta + The matrix + Rocky Balboa (exercises) + David Copperfield

===

===

===

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا