برگزیده های پرشین تولز

خبر داغ ! GTA : San andreas برای پی سی اومد !

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بازی آخرشه همونطور که همه انتظار داشتن
به نظر من که گرافیکش خیلی هم باحاله ...
اگه قرار بود بازی به این گستردگی رو با گرافیکی مثل Half Life 2 درست کنند که حداقل 7-8 سال طول میکشید ! چه حرفای عجیبی میزنید :D

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اینا رو از توی انجمن بازیکده برداشتم

pourya :

در مورد دخترهایی که در بازی میتونید با انها دوست بشید یعنی به اصطلاح Girl Friends که بعضي هاشون براي شما خاصيتهايي هم دارند که من خیلی مختصر میگم:

denise_tn.gif

به نام Denise robinson در شهر لس سانتس که در ماموريت burning desire mission با ان اشنا ميشيد و به عبارتي نجاتش ميديد زمانهايي که در خانه حضور داره هم 6:00 تا 16:00

michelle_tn.gif

به نام michelle cannes در شهر سان فيررو درون مدرسه تعليم رانندگي و عاشق ماشينها بعد که با ان دوست شديد ماشينتون رو مجاني براتون تعمير ميکنه زمانهاي حضور در خانه هم 12:00 تا 00:00

helena_tn.gif

به نام helena wankstein واقع در بالکون ammu-nation در منطقه blueberry red country که تمرين تيراندازي ميکنه و توي اسلحه ها تا حدودي چيزهايي ميدونه (يکمي هم رفتاراش عجيب غريب هست
biggrin.gif
) بهرحال ساعت هاي حضور در خانه هم 2:00 تا 14:00 و 12:00 تا 08:00

barbara_tn.gif

به نام Barbara Schternvart واقع در ایستگاه پلیس یا همون کلانتری منطقه ei quebrados و خودش پليس هست و دو تا بچه هم داره بهرحال چون پليسه در اينده به درد ميخوره
wink.gif
زمانهاي حضور هم در خانه هم 06:00 تا 16:00

katie_tn.gif

به نام Katie Zahn واقع در منطقه گلف بازي در شهر سان فيررو و خودش پرستار هست و کلآ به خون خيلي علاقه داره و اگر بعدها بلايي سرتون امد مجاني معالجتون ميکنه البته به شرطي که باهاش مهربان باشيد ساعت هاي حضور در خانه هم 00:00 تا 12:00

millie_tn.gif

به نام Millie Perkins واقع در لاس ونتورس که در ماموریت key to her heart با ان اشنا ميشيد و در کاسينوي Caligula کار ميکنه که براي به دست اورد کارت امنيتي انجا مجبور ميشيد باهاش دوست بشويد ساعت هاي حضور هم 18:00 تا 14:00 و 10:00 تا 02:00

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
pourya :در مورد شبکه هاي راديويي که حدودآ ۱۱ تا هستند :

bouncefm.jpg
شبکه Bounce FM زیر نظر جرج کلينتون و داراي ۱۷ اهنگ متفاوت با موزيکهاي غير قابل توصيف

csr1039.jpg

شبکه CSR 103:9 زير نظر مايکل بيوينس و داراي 13 اهنگ متفاوت که اکثرآ شاد هستند و توي کافه ها زياد اهنگاشو ميشونيد

kdst.jpg
شبکه K-DST زير نظر تامي اسميت و داراي ۱۷ اهنگ متفاوت راک کلاسيک(شبکه موزيک راک)

kjahradiowest.jpg

شبکه KJah Radio West زير نظر مارشال پيترز و جاني لاتن و داراي ۱۶ اهنگ متفاوت براي رقص هاي گوناگون

krose.jpg

شبکه K Rose زير نظر رييت برديک و داراي ۱۴ اهنگ متفاوت که به سبک اهنگهاي وسترني و country مي باشند

mastersounds.jpg

شبکه Master Sounds 98.3 زير نظر جان پارکينسون و داراي ۱۸ اهنگ متفاوت در سبک کلاسيک

playback.jpg

شبکه Playback زير نظر چاک گارت و داراي ۱۲ اهنگ گوناگون به سبک hip-hop مثل خواننده هاي همچون امينم

radiolossantos.jpg

شبکه Radio Los Santos زير نظر جاليو هيمسل و داراي ۱۶ اهنگ گوناگون به سبک اهنگهاي خياباني غربي

radiox.jpg

شبکه Radio:X زير نظر جداي شابک و داراي ۱۵ اهنگ گوناگون به سبک راک مدرن يا همون alternative که اکثريت از اين شبکه خوششون مياد

sfur.jpg

شبکه SFUR زير نظر هانس ابرلاندر و داراي ۱۶ اهنگ گوناگون

wctrtalkradio.jpg

شبکه WCTR Talk Radio زير نظر دان هاسر و داراي حدودآ ۲۰ اهنگ

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ايول چه همه رفيق فابريك داره .:D

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از hwt :
اخه منظور شما از گرافيك چيه ؟

هالف لايف هم گرافيك داره . اينم گرافيك داره ! اما اصلا باهم قابل قياس نيست . چون سبك بازي جوريه كه گرافيكشون رو نميشه باهم مقايسه كرد .
نه.گرافيكه بازي خوبه.ولي منظورم اينه كه بعضي چيزا خيلي غير طبيعي هست.مثلا تصدف كه ميكنيم بايد جون كم بشه.ولي از شماره اول اينطور نبود.البته به اين نميشه گفت گرافيك.يعني يه جورايي غير طبيعي هست.البته خيلي طرفدار داره.ولي كاش گرافيكه دموها بالاتر بود.ولي اين قسمتش از همه باحالتر.آخه مثل gang ها بايد بريم با گروه هاي ديگه مبارزه كنيم.منكه 4ماه پيش فكر كنم.يه جاهاييش هم گير كردم.

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من ديگه بعد از خوندن اين تاپيک قاطي کردم!
اين ديگه جنايته!
بازي جوريه که از زندگي معموليت سير ميشي با اين حساب!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از mori :
من ديگه بعد از خوندن اين تاپيک قاطي کردم!
اين ديگه جنايته!
بازي جوريه که از زندگي معموليت سير ميشي با اين حساب!
دقيقا ! طوري ميري تو بحرش كه زندگي رو بايد ببوسي بزاري كنار.:(

بالا