برگزیده های پرشین تولز

خبر مهم: خبر گزاری مهر: کمک از ملت ایران) مادری که برای سلامتی دخترش تومورخود را فراموش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
دو چهارم همون نصف میشه دیگه ؟

نخیرم. دو چهارم همون یک دومه ! بیسواد :wacko:

پ.ن : در مورد موضوع تاپیک ... من شخصا به کسانی که نیازشون رو عمومی و رسانه ای میکنند ، حتی یک ریال کمک نمیکنم.شرمنده
من نمیدانم دیگر اگر اعتقاد راسخ دارید به کمک نکردن دیگر شرمندگی شما چیست!!!!!!!!!!!!!
اره بیاد قبل از رسانه کردن کمک به دختر معصومش باید تشریف میبردند پیش شما و چون رسانه ای نکرده بودند کمک میکردی بهشون حتما!!!!!!!!!!
به افتخار ابجی خیر مهربانمون که در این سایت به من پیغام داد و با شهامت مثال زدنی ارزش خودشو نشان داد در خفا و با چقدر عذرخواهی و شرمندگی 10 هزار تومان کمک کرد و میگفت واقعا همین پول هم برای من سنگین بود برای کمک ولی چون همنوع من بیمار و نیازمند هست نمیتوانم شب راحت سرمو بزارم زمین به افتخار اون عزیز خیری که 450 هزارتومان کمک کرد و من حسودیم شد و غبطه خوردم از خودم و از خدا گله کردم که چرا من حقیر نمیتوانم باید و شاید کاری بکنم و این خیر مهربان اینگونه کمک کرد !و عزیزان خیر که همینجا دست تک تکشون رو میبوسم و سر تعظیم فرو میاورم و میگم بهشون درود بر شرفتان
و در اخر واقعا فاصله ها هست بین این عزیزان و امثال شماها...........
:hmm:
البته در ابتدای امر استارتر از عبارت سی و دو شصت و چهارم استفاده کرده بودن برای رسوندن مطلب که من تو پی ام ازشون خواهش کردم یه مقدار صورت و مخرج کسر رو ساده تر کنن .

پ ن : کی از تو کمک خواست اسکروچ :D

خدا خفت کنه. پشت تلفن پستتو خوندم خندم گرفت ، طرف فکر کرد به اون میخندم :D

پ.ن: خواستم اسپم نکرده باشم ، چرا منو درک نمیکنی ؟:p

راستش از اول این تاپیک یه چیزهایی میخواستم بگم؛ نگفتم ...الان هم نمیگم تا تو خماریش بمونید:p
با احترام
اینچا چتستان نیست لطفا به جای مربوطه خودش اسپم و چت کنید این تاپیک برای کمک به همنوع خودتان ایجاب شده لطفا درک کنید جان دو انسان در خطر میباشد اینجا بخش طنز نیست....

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
من نمیدانم دیگر اگر اعتقاد راسخ دارید به کمک نکردن دیگر شرمندگی شما چیست!!!!!!!!!!!!!
اره بیاد قبل از رسانه کردن کمک به دختر معصومش باید تشریف میبردند پیش شما و چون رسانه ای نکرده بودند کمک میکردی بهشون حتما!!!!!!!!!!
به افتخار ابجی خیر مهربانمون که در این سایت به من پیغام داد و با شهامت مثال زدنی ارزش خودشو نشان داد در خفا و با چقدر عذرخواهی و شرمندگی 10 هزار تومان کمک کرد و میگفت واقعا همین پول هم برای من سنگین بود برای کمک ولی چون همنوع من بیمار و نیازمند هست نمیتوانم شب راحت سرمو بزارم زمین به افتخار اون عزیز خیری که 450 هزارتومان کمک کرد و من حسودیم شد و غبطه خوردم از خودم و از خدا گله کردم که چرا من حقیر نمیتوانم باید و شاید کاری بکنم و این خیر مهربان اینگونه کمک کرد !و عزیزان خیر که همینجا دست تک تکشون رو میبوسم و سر تعظیم فرو میاورم و میگم بهشون درود بر شرفتان
و در اخر واقعا فاصله ها هست بین این عزیزان و امثال شماها...........
:hmm:

با احترام
اینچا چتستان نیست لطفا به جای مربوطه خودش اسپم و چت کنید این تاپیک برای کمک به همنوع خودتان ایجاب شده لطفا درک کنید جان دو انسان در خطر میباشد اینجا بخش طنز نیست....

آخ آخ من چقدر شرمنده شدم :D

اولا که امثال تو رو خوب میشناسم که راه میفتید و آبروی یکی رو تو دستتون میگیرید و با آبروی یکی و پول بقیه برای خودتون خیر سرتون ثواب جمع میکنید.این وسط بعنوان خیر یک روابطی هم پیدا میکنید. پس خیالت راحت باشه که هرکی رو بتونی گول بزنی منو نمیتونی :p. کیفهات رو با سوء استفاده از احساسات مردم داری میفروشی، خجالت بکش

ثانیا که تو این یه نفر رو تو عمرت دیدی ! ، من هر روز دارم مردمی رو میبینم که برای خرج درمانشون مشکل دارن... هر روز و هر ساعت ! خانمی رو دیدم که گفت بیمارم بمیره ! چاره ندارم. از کسی حاضر نمیشد پول بگیره تا آخرش وام براش جور شد. 1 نفر و 2 نفر هم اینجوری نیستن. 90 درصد مردم اینجوری هستن. از هر 10 نفر تو ایران 7 نفر اگر مریضی صعب العلاج بگیرن ، توی دادن هزینه درمان به مشکل میخورن. چند تاشون رو دیدی که مشکلشون رو تو رسانه ها جار بزنن ؟؟ :rolleyes:. این خونش رنگینتره یا اونها ؟ این فداکارتره یا اونا ؟

ثالثا که من فکر نمیکردم سازمانهای دولتی انقدر عقلشون برسه که از بودجه عمومی کمکی نکنن:D ، اون استانداری هم غلط کرده از بودجه عمومی کمک کرده. اون استاندار احمق بیاد ببینه روزی چند تا مریض از فارس میان تهران که پول یک آزمایش ساده رو ندارن، مگه پول استانداری ارث بابای الاغشه که بذل و بخشش میکنه؟!

رابعا که هرکی دلش بخواد به هرکی دلش بخواد کمک میکنه ! به جنابعالی هم مطلقا ربطی نداره که کی چیکار میکنه ! از اول تاپیک ماشالا از همه طلبکاری !! این چرا آیفون میخره ! اون چرا گوسفند میکشه ! به تو چه ؟:D. والا... چون مطابق میل آقا رفتار نمیکنن باید به مردم توهین بشه

هرجا هم دلم بخواد پست میزنم ، به خیر قلابی ها هم مربوط نیست:p

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
صبح شنبه اول هفته شما بخیر.........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا